• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: G.T

26.07.2022

15:56

KARAĐORĐE POBEGAO KAD JE VIDEO NOVINARA! Subotić i dalje radi kao dostavljač, a o Aleksandri ni reč (FOTO)

printscreen

Rijaliti

KARAĐORĐE POBEGAO KAD JE VIDEO NOVINARA! Subotić i dalje radi kao dostavljač, a o Aleksandri ni reč (FOTO)

Podeli vest

Karađorđe Subotić, otac starlete Aleksandre Subotić, radi kao dostavljač hrane, a kada ga je danas sreo novinar Informera, munjevitom brzinom je pobegao kako ne bi odgovarao na pitanja o neverstvu bivšeg zeta, koji je sada u vezi sa Majom Marinković

Subotić, koji je poslednji put bio u zatvoru zbog iznude novca, nakon toga i u rijalitiju sa ćerkom Aleksandrom i bivšom suprugom Ljubom Pantović, sada je odlučio da se zaposli i pošteno zarađuje.Njegova ćerka Aleksandra Subotić u poslednje vreme u centru je skandala zbog toga što je muž prevario sa njenom drugaricom Majom Marinković. Karađorđe kada je ugledao novinara odmah se spakovao i pobegao, nije želeo da komentariše bilo šta za svoju ćerku.

Foto: Informer

 Kako je to izgledalo možete pogledti u video ispod:

Karađorđe je nedavno otkrio koliko zarađuje kao dostavljač hrane i šta mu se najviše dopada na novom poslu:

- Preko 1.000 evra može da se zaradi, a da se ne rade neke stvari koje ja ne želim da radim. Doduše, vožnja po lepom vremenu, lepo je za sedeti u bašti, ne za bajs, ipak je vrućina... - kazao je Karađorđe Subotić, dok njegovoj ćerki Aleksandri Subotić ne pada na pamet da ga non-stop finansijski pomaže.

- Aleksandra jednostavno smatra da svako treba da se izdržava od svog rada - naveo je Karađorđe, te otkrio kako je ona reagovala na njegov posao dostavljača hrane.

- Aleksandra je reagovala vrlo pozitivno, podržala me je jer smatra da svako od nas treba da bude ekonomski nezavisan - dodao je nekadašnji učesnik "Zadruge".

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin