• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/M.K

27.07.2022

15:33

MILJANA JE NAPRAVILA HAOS U BOLNICI: Počela je da silazi sa stola i da kida braunilu, jedva su je smirili!

printscreen

Rijaliti

MILJANA JE NAPRAVILA HAOS U BOLNICI: Počela je da silazi sa stola i da kida braunilu, jedva su je smirili!

Podeli vest

Miljana Kulić prošle nedelje operisala je želudac u Turskoj, a kako je njena mama Marija izjavila, ona se oseća dobro i intervencija je prošla u najboljem redu.

Međutim, kako prenose mediji, pre same operacije Miljana je napravila opštu dramu na klinici zbog čega je malo falilo da joj otkažu hirurški zahvat.

Foto: printscreen

- Miljana je plašljiva i ona je za operaciju želuca jedva skupila hrabrost i snagu. Kada su ona i Marija stigle u Tursku i kada su joj opet uradili sve rezlutate i saopštili joj da ovog puta mogu da je operišu, Miksi je počela od sreće da plače. Sve je bilo okej i pripreme za operaciju su tekle u najboljem mogućem redu, sve do momenta dok nisu Miljanu krenuli da vode u salu. Tada je nastao haos, bukvalno je sa onim braunilama i infuzijom počela da silazi sa stola. Doktori su bili šokirani i pokušali da joj objasne da će da bude sve u redu i da mora da se smiri jer ne smeju da je uspavaju dok je uznemirena. Ona je plakala, vikala da joj zovu mamu i da ne želi da umre. U jednom trenutku se pojavila Marija, neko je pozvao da uđe u salu bukvalno i da umiri Miljanu. Ona joj je rekla da treba da veruje doktoru jer je u sigurnim rukama i da se smiri. Ništa nije pomagalo, Miksi je kukala kao da je operišu budnu, onda je doktor viknuo i obratio se Mariji da ako se Miljana odmah ne smiri da otkazuju operaciju i da neće više želeti da je primi. Tada se Miljana ućutala, a i Marija se tresla dok se nije sve završilo - priča nam izvor blizak Kulićima.

Foto: printscreen

- Sve je proteklo u najboljem redu. Hvala Bogu, dobro je. Odlično je podnela operaciju i već smo stigle u Niš. Ja sam pretrnula od straha kad su je odveli. Tresla sam se i drhtala. Malo joj je bilo muka prva dva sata i malo je bolelo, ali tako mora- rekla je Marija.

 

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

SKANDALOZAN VIDEO: Ovako su blokaderi govorili o Đokoviću - da je manijak, primitivna konzerva i da ljubi du*e Vučiću
Politika

SKANDALOZAN VIDEO: Ovako su blokaderi govorili o Đokoviću - da je manijak, primitivna konzerva i da ljubi du*e Vučiću

Tajkunski mediji predvođeni Novom S i dežurni hejteri Dragana Šolaka, Marko Vidojković i Nenad Kulačin, kao i najostrašćeniji blokaderi Sergej Trifunović, Vesna Pešić i Nenad Čanak, samo su neki od mnogih koji su na skandalozan način govorili o srpskom teniseru Novaku Đokoviću, a sada ga koriste za napade na državu i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

02.02.2026

17:15

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zvanično: Oglasio se MUP povodom pokušaja ubistva na Senjaku
Hronika

Zvanično: Oglasio se MUP povodom pokušaja ubistva na Senjaku

Pripadnici policije, Trećeg odeljenja Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu identifikovali su i uhapsili strane državljane C. N. (26) i S. G. (28), zbog postojanja osnova sumnje da su pripremali izvršenje krivičnog dela teško ubistvo, 31. januara, u restoranu "Rustik" na Senjaku.

02.02.2026

15:05

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin