• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

30.07.2022

22:28

FILIP CAR SE OGLASIO NAKON ŠTO JE ČAPRIĆKA DOŽIVELA NESREĆU! Raskinuli su posle pet dana veze, a sada joj poručio ovo! (FOTO)

printscreen

Rijaliti

FILIP CAR SE OGLASIO NAKON ŠTO JE ČAPRIĆKA DOŽIVELA NESREĆU! Raskinuli su posle pet dana veze, a sada joj poručio ovo! (FOTO)

Podeli vest

Pevačica i bivša zadrugarka Sandra Čaprić juče je doživela nesreću na Zlatiboru kada je pala sa kvada, nakon čega je operisana, a sada se tim povodom oglasio njen bivši dečko Filip Car

Car je na svom Instagram storiju objavio Sandrinu fotografiju i poželeo joj brz oporavak:

Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical

Sandra Čaprić i Filip Car

- Želim ti brz oporavak - napisao je Filip uz emotikon smajlija koji šalje poljubac, a on je takođe na stori dodao i Sandrin čuven hit "Falsifikat".

Podsetimo, Sandra Čaprić i Filip Car odlučili su na samom početku "Zadruge 5" da uđu u emotivnu vezu, međutim, raskid je usledio nakon 5 dana ljubavi:

Ja sam se zaljubila u pogrešnu osobu, a on je ispao tako kako je bilo. Ja sam ispala budala što sam se posvetila tebi, i što sam htela da budem sa tobom - rekla je Sandra.

Ja sam ovde budala, ja sam pogrešio. Ja sam bolestan dečko, napravio sam konfuziju u glavi, a ostavio Maju i ušao sa tobom u vezu - dodao je Car.

Ma ovo si ti uradio taktički skroz. Imao si nepoštovanje prema meni - rekla je Sandra.

Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical

Sandra Čaprić

Ma ti radi šta hoćeš, muvaj se sa kim hoćeš i kad hoćeš, ja ti neću smetati - rekla je tada Sandra kroz suze.

- Ja sam mnogo loše, ja sam bolestan. Pogrešio sam, nisam dobro. Nemoj plakati, treba da ti bude lakše jer si se mene rešila - rekao je Car.

Rekao si mi da nećeš ući u vezu na 5 dana, a onda si raskinuo peti dan - dobacila je tada Sandra.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Za vikend zatvoreno pola Beograda: Ovo je trasa maratona
Društvo

Za vikend zatvoreno pola Beograda: Ovo je trasa maratona

Beogradski maraton, 39. po redu, za razliku od prethodnih, ove godine trajaće dva dana (18. i 19. april) i okupiće hiljade trkača, zbog čega će već od petka mnoge prestoničke ulice biti zatvorene za saobraćaj. Ovo je detaljna trasa maratona i koje ulice će biti zatvorene!

17.04.2026

11:52

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

YU grupa održala promociju novog albuma (FOTO)
Kultura

YU grupa održala promociju novog albuma (FOTO)

U organizaciji Konzulata Jamajke u prepunom Dorćol Platzu, a u prisustvu brojnih muzičara, medija i prijatelja benda, održana je promocija novog albuma, večitih mladića rok scene, YU Grupe, koji su na promociju stigli specijalnim “autobusom za raj”.

16.04.2026

15:01

Magazin