• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: I.T.

04.08.2022

20:05

ĐEKSON PROGOVORIO O ULASKU U ZADRUGU: Dobio sam neverovatnu ponudu, u pitanju su ogromne pare! (VIDEO)

Rijaliti

ĐEKSON PROGOVORIO O ULASKU U ZADRUGU: Dobio sam neverovatnu ponudu, u pitanju su ogromne pare! (VIDEO)

Podeli vest

Bivši zadrugar Nemanja Đurić Đekson nedavno je održao nastup na Banja vestu koji je održan u Vrnjačkoj banji, a tom prilikom je progovorio o učešću u rijalitiju

 

 

 

Nemanja je priznao da se kaje zbog svog ulaska u "Zadrugu" i da nikad više neće ući u rijaliti:

- Kada sam bio u rijalitiju to je bilo novo i nismo znali gde idemo. Nije bilo toliko krindž kao sada. Sada bi me bio blam da uđem u rijaliti, ne bih u životu tamo otišao da se patim. Mislim da to nije dobro mesto i da su tamo loši ljudi - rekao je Đekson, koji priznaje da se kaje zbog svog učešća u rijalitiju.

- Kajem se zbog svog učešća u "Zadruzi". Ne čujem se sa bivšim devojkama iz rijalitija. Čujem se sa Matejom Matijevićem zbog muzike - otkrio je Đekson.

Bivši zadugar rekao je da je ranije dobijao ponude da ponovo uđe u "Zadrugu", kao i da mu je ponuđen ogroman novac za to:

- Dobio sam ponudu da uđem i nudili su mi nenormalne pare koje sam mislio da nikad neću videti. Sada je drugačije, jer super zarađujem - rekao nam je Nemanja Đurić Đekson, a šta je još otkrio saznajte u videu na početku teksta.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin