OSMAKČIĆ PROGOVORIO O VIKTORIJI, ABORTUSU, PA OTKRIO DA LI ULAZI U "ZADRUGU 6"! Marko prvi put otvoreno o skandalima u rijalitiju!
Podeli vest
Bivši zadrugar Marko Osmakčić otvorio je dušu i po prvi put iskreno prokomenatrisao sve svoje skandale o kojima je javnost brujila
Marko Osmakčić izašao je iz "Zadruge 5" zbog navodne smrti svog oca, a kasnije se ispostavilo da je sve bila velika igra kako bi Marko napustio rijaliti program u kom je učestvovao.
Kuma Dalile Dragojević, Gordana Vasić, otkrila je za Informer da planira da tuži bivšu zadrugarku zbog otkrivanja ličnih podataka na televiziji
17.08.2022
12:32
Foto: Pink.rs
Marko Osmakčić
Međutim, čak i nakon izlaska Marko je nastavio da puni naslovne strane, kao i dase viđa sa Viktorijom Mitrović sa kojom je imao skandalozan odnos tokom boravka u Beloj kući, a sada je Marko progovorio o svemu.
Marko, kako si nakon svega?
- Dobro sam. Stvarno sam dobro, bilo je tu svega i svačega, malo pritiska i osude, ali eto nakon svega mislim da se odlično završilo. Trenutno imam dosta obaveza i pravac koji pratim, tako da sve u svemu nije loše.
Foto: Printscreen You Tube
Marko Osmakčić
Da li su ti se slegli utisci o Zadruzi i kako bi prokomentarisao sopstveno učešće?
- Jesu, slegli su se. Komentar o učešću nije baš najbolji, često mi zna biti krivo što sam se prikazao kako nije trebalo ili onako kako zapravo ja nisam, ali ljudima ne može da se objasni zašto je to tako i da li ima ili nema opravdanja, tako da nisam skroz zadovoljan. Izdešavalo se mnogo loših i ružnih stvari, ali opet, to je rijaliti, to su skandali, bilo bi dosadno da si miran i onda ne bi valjalo ni to. Bilo je kako je bilo, da sam zadovoljan - nisam, ali svakako sada ne mogu ništa da promenim, tako da mi jedino ostaje da sve ovo shvatim kao školu i da se poboljšam u budućnosti.
Bilo je spekulacija da se viđaš sa Viki, da li ste sada u kontaktu?
- Nije se samo spekulisalo, uhvaćeni smo mi i na par paparaco slika. Istina je, žena je došla i bili smo par dana zajedno, to nisam demantovao jer je to bilo tako. Što se kontakta tiče, sada nakon mora i svih viđanja i nismo baš u kontaktu, nismo zajedno, a zašto smo se viđali bolje nemoj ni da me pitate. Dakle, viđali smo se, ali sada više nismo u kontaktu, tako da smatram da je to najpametnije nakon svega.
Foto: Zoran Sinko
Viktorija Mitrović i Marko Osmakčić
Da li smatraš da je odluka o abortiranju ispravna i da li bi nešto promenio kada bi vratio vreme?
- Što se te teme tiče ne bih da se izjašnjavam i ne bih da o tome dajem nikakav odgovor. U "Zadruzi" sam često pričao i šta treba i šta ne treba, i kad treba i kad ne treba, tako da ću ostati suzdržan.
Balkan je ostao u šoku zbog lažiranja očeve smrti, kako je došlo do toga? Šta ti je najviše zamerio pa je morao tako nešto da uradi?
- Balkan jeste ostao u šoku, ali mnogi to slave i mnogima je to smešno zbog načina kako je to obavljeno. Ocu je smetalo kako sam tamo prezentovan i šta sam radio, zbog tog zatvorenog prostora i tih ljudi, raznih priča i mog sputvanja. Sve što se tamo desilo je njemu smetalo i čovek je jednostavno odlučio da više ne budem ni sekundu duže. To što je napravio većinski ljudi gotive, da budem iskren, govore da smo kraljevi i carevi što se on nečeg takvog setio.
Foto: printscreen
Marko Osmakčić
Da li možetemo da te očekujemo u "Zadruzi 6" ili u nekom drugom rijalitiju?
- Ne. Ne planiram da idem u "Zadrugu", niti mi se ko javio, izdešavalo mi se mnogo toga i sa njima i sa produkcijom, tako da ne planiram. Ne znam šta bi se sad meni trebalo za odštetu dati da bih ja rekao "Wow super, idem ja sada u "Zadrugu 6", nastavljamo kao da ništa nije bilo.
Šta je zapravo prava istina o Mateji L. iz Zagreba?
- Toj ženi nikada ništa nije bilo, ne bih puno ni o njoj da pričam zato što sam zamoljen od strane nje i njenih bližnjih da se to više ne spominje i da ona ima mira oko toga. Uglavnom, to je bila prva moja veza i ja sam to tada predstavio kao da je ne znam šta bilo, a ništa nije bilo, dogodile su se svađice i otac se umešao sa jednom, dve poruke i to je cela priča.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim najaktuelnijim temama i odgovarao na sva najvažnija pitanja u telefonskom uključenju na Informer TV.
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije navelo je danas u saopštenju da je napad Amerike i Izraela na Iran bila planirana vojna akcija protiv suverene države.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić istakla je da u trenutku kada je globalna bezbednost ozbiljno uzdrmana, Srbija može da računa na mir i stabilnost zahvaljujući odgovornoj politici koju je godinama vodio predsednik Aleksandar Vučić. Jasno je da je upravo politka koji vodi predsednik Vučić u ovom teškim vremenima garant sigurnosti i bezbednosti naše zemlje.
Na blokaderskom skupu u Kraljevu, gde su se okupili da pruže podršku optuženima za planiranje ubistva predsednika Aleksandra Vučića i članova njegove porodice, čuli su se novi pozivi na ubistvo.
Šačica blokadera zgubidana okupila se danas kod Parka "Ušće", na potezu gde je najavljena izgradnja beogradskog akvarijuma, na protestu pod nazivom "Park prijateljstva, ne investitora".
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević oštro je odgovorio na blokadersko pravljenje skupa podrške optuženima za planiranje ubistva predsednika Aleksandra Vučića i njegove dece.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Marko Nikolić je Andreja Bedića u muškoj konkurenciji savladao rezultatom 3:1, dok je Nevena Petrović posle velikog preokreta nadigrala Milicu Balać sa 3:2!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Čuli smo jake detonacije, bacaju bobme na Abu Dabi. Mi čekamo dalje instrukcije, ali smo za sada bezbedni. Ovako u uključenje za Informer TV priča naš kolega Uroš Rstić koji se trenutno nalazi na odmoru u Dubaiju.
Đaci završnih razreda osnovnih škola sa Savskog venca danas su počeli da pohađaju besplatnu pripremnu nastavu za polaganje male mature zahvaljujući opštini koja ovaj program podrške realizuje od 2017. godine.
U razmaku od dva sata na magistralnom putu Sremska Mitrovica - Bogatić prepodne su se dogodile dve saobraćajne nezgode na krivinama u naseljima Glušci i Metković.
Antun Mrdeža je srpski državljanin koji se već godinama dovodi u vezu sa organizovanim kriminalom i međunarodnim švercom kokaina. Poznat je i po nadimku „Nikola Boroš“, a prema međunarodnim izvorima označava se kao jedna od ključnih figura u međunarodnoj mreži trgovine drogom između Južne Amerike i Evrope.
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije navelo je danas u saopštenju da je napad Amerike i Izraela na Iran bila planirana vojna akcija protiv suverene države.
Jedna osoba izgubila je život nakon što su delovi presretnute iranske rakete pali u stambenoj oblasti Abu Dabija, saopštila je državna novinska agencija Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Legendarni komičar Džim Keri šokirao je javnost svojim izgledom na 51. dodeli prestižnih francuskih filmskih priznanja u Parizu, gde se pojavio potpuno neprepoznatljiv.
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Serija „Otvorena vrata“ odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Glumica Eva Ras kaže da je reditelj Dragoslav Lazić insistirao da se ljubi sa kolegom Draganom Zarićem na snimanju serije "Ljubav na seoski način" (1970).
Programer Samija Azdoufala je slučajno otkrio propust koji mu je omogućio pristup hiljadama robot usisivača širom sveta, pokazujući koliko pametni domovi mogu biti ranjivi.
Mili koja se bavi jahanjem postala je viralna na TikToku nakon što je proverila da li će je konj prepoznati posle drastične promene boje kose, a snimak je za kratko vreme prikupio milione pregleda.
Miris pravog domaćeg hleba kao iz bakine peći vraća u detinjstvo i budi najlepše uspomene. Hrskava korica i mekana, vazdušasta sredina čine ga savršenim izborom za svaki sto.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar