Bivša zadrugarka i starleta Aleksandra Subotić doživela je ljubavni brodolom kada ju je nevenčani muž Peca Raspopović prevario sa njenom najboljom drugaricom Majom Marinković, a sada se oglasila nakon njihovog raskida
Kao bomba odjeknula je vest da starleta Maja Marinković i bivši muž Aleksandre Subotić, Predrag Peca Raspopović više nisu u vezi.
Naime, Maja nekadašnjoj najboljoj drugarici preotela pratnera, sa kojim je nastavila da živi, te su putovali zajedno, ali njihova afera nije dugo potrajala. Aleksandru, koja je bila vidno raspoložena, nije želela da komentariše njihov raskid.
Foto: printscreen
Peca Raspopović, Aleksandra Subotić i Maja Marinković
- Ne želim da ih komentarišem. Nemam komentar - rekla je kratko za Kurir bivša zadrugarka.
Inače, Marinkovićeva je istakla da je ona ta koja je rešila da stavi tačku na odnos sa Pecom, iako njegovi bliski prijatelji pričaju da je on ostavio nju.
Foto: printscreen
Maja Marinković i Peca Raspopović
- Imam potrebu da se oglasim i kažem šta je istina u vezi mog i Pecinog odnosa. Najpre moram da kažem da to nije onako kako sam ja mislila, želela i bila sigurna da je iskren. Izašla sam iz tog odnosa jer se ipak oseti razlika u godinama i imamo drugačija interesovanja. Dakle, na svojoj koži sam naučila da nije zlato sve što sija i iz mnogo razloga sam odlučila da ga ostavim i prekinem taj odnos. Jasno mi je da pokušava da preko svojih prijatelja izokrene priču u svoju korist, ali mu to neću dozvoliti - objasnila je Maja.
Podsetimo, Maja Marinković početkom jula našla se u centru skandala kada je tada najboljoj drugarici Aleksandri Subotić preotela muža. Njihova fotografija sa bazena, na kojoj se ljube, brzo je obišla mreže, a Subotićka nije krila koliko ju je povredila izdaja prijateljice i partnera.
Foto: printscreen
Aleksandra Subotić
- Meni je krivo što je Petar naseo na priče te ku*ve. Ona se čula sa fudbalerom u pokušaju, bivšim dečkom Sandre Afrike. Dopisivala se sa Vladimirom Volkovim. Da je narkomanka, narkomanka je, možda je halucinirala kada je bila drogirana da sam ja bila sa ovim, onim. Mnogo mi je žao, žao mi je što je život upropastila jedna ku*va” - pričala je Aleksandra kroz suze, pa dodala:
- Mene ništa ne zanima, želim mir i porodicu na okupu i to je sve. Ni na koga se nisam ogrešila. Ja njega volim. Sramota me na ulicu da izađem, ja sam budala što verujem ljudima. Nemam grešku prema suprugu, a ona neka razmisli kako će joj se vratiti u životu jer je ološ, odron i go*no.
Bivši zadrugar Stefan Karić i Jovana Ljubisavljević započeli su svoju ljubav pred kamerama rijalitija "Zadruga", međutim, njihovoj romansi je došao kraj. Iako su postojali svi izgledi da će vezu krunisati brakom, do toga ipak nije došlo. To je teško palo i Stefanovom ocu, Osmanu Kariću, koji je o Jovani imao samo reči hvale, i koji je za Informer progovorio o Ljubisavljevićevoj, Stefanu, njihovoj vezi, ali i o napadima onih koji tvrde da je upravo on kriv za krah ljubavi sina i nesuđene snaje
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši zadrugar Stefan Karić i Jovana Ljubisavljević započeli su svoju ljubav pred kamerama rijalitija "Zadruga", međutim, njihovoj romansi je došao kraj. Iako su postojali svi izgledi da će vezu krunisati brakom, do toga ipak nije došlo. To je teško palo i Stefanovom ocu, Osmanu Kariću, koji je o Jovani imao samo reči hvale, i koji je za Informer progovorio o Ljubisavljevićevoj, Stefanu, njihovoj vezi, ali i o napadima onih koji tvrde da je upravo on kriv za krah ljubavi sina i nesuđene snaje
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas na jugozapadu Srbije. On je posetu započeo u Prijepolju, a zatim je obišao veliki broj lokacija u Priboju i Novoj Varoši.
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov u nekoliko rečenica rasturio je nekadašnjeg predsednika Srbije Borisa Tadića, koji se na društvenoj mreži Iks ostrvio na šefa naše države Aleksandra Vučića i politiku vladajuće partije.
Propali političar, blokader sa dna kace i vojvođanski separatista Nenad Čanak još jednom je pokazao da za njega ne postoje granice pristojnosti, ljudskosti i poštovanja prema sopstvenom narodu i njegovim najvećim svetinjama!
Odbor za zaštitu prava Srba u Federaciji BiH postavio je danas pitanje Islamskoj zajednici u BiH ko je uništio objekte Srpske pravoslavne crkve u proteklom ratu na teritoriji pod kontrolom takozvane Armije BiH, nakon što niko od bošnjačkih političara nije odgovorio na to pitanje.
Albanija nema teritorijalni ni hidrološki osnov da se meša u način na koji Srbija upravlja vodnim resursima na svojoj teritoriji, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas u selu Radijevići kod Nove Varoši porodicu Purić koja ima osmoro dece i zahvalio im na tome šta su uradili za svoju zemlju.
Načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić izjavio je danas da je situacija sa požarima u Deliblatskoj peščari trenutno mirnija i da su naselja za sada bezbedna, naročito naselje Šumarak koje je veoma bilo izloženo riziku od požara.
Manastir Palja važi za najstariju svetinju u ovom kraju, gde je poslednju noć u Srbiji proveo Sveti Sava, a poznat je i po izvorima koji leče bolest i sterilitet.
Srpski vatrogasci-spasioci koji su prethodnih dana gasili požare u Francuskoj vratili su se danas u Srbiju, a njih je u nastavnom centru Makiš dočekao ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić koji je poručio da su oni ponos MUP-a i Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas, zajedno sa predsednikom opštine Čajetina Milanom Stamatovićem, obilaznicu oko Zlatibora i poručio da će 1. oktobra krenuti radovi na tunelu pod Kadinjačom, dok će u obilaznicu oko Zlatibora biti uloženo između 22 i 23 miliona evra.
Smrtna kazna u Srbiji ukinuta je 2002. godine kada je veliki broj najsurovih i najmonstruoznijih ubica promenom zakona umesto pred streljačkim strojem završio u zatvoru na 40 godina.
Nestanak Nikole Mitića 10. avgusta 2020. godine isprva je tretiran kao običan slučaj nestale osobe, kada je porodica objavila njegovu fotografiju u javnosti, verujući da je reč o misterioznom nestanku.
Barska policija uhapsila je državljanina Azerbejdžana O. I. (34), osumnjičenog za seksualno uznemiravanje maloletne strane državljanke na plaži u Šušnju.
Svrab, peckanje i neprijatan vaginalni sekret mogu da se povuku nakon terapije, ali kod mnogih žena kandida se ubrzo ponovo javlja. Razlog pritom nije uvek samo sama gljivica - određene navike i okolnosti pogoduju njenom ponovnom razvoju
Za glatku i negovanu kožu nije dovoljno samo obaviti brijanje - jednako su važni pravilna priprema kože, izbor kvalitetnog brijača i odgovarajuća nega nakon tretmana.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.