ZOLA NASTAVLJA RAT SA MAJOM! Čolić žestoko odbrusio starleti: Vrećo plastike pobrini se za konzumiranje kokaina!
Podeli vest
Maja Marinković i Lazar Čolić Zola nastavili su rat koji su započeli nakon što je bivši zadrugar u emisiji "Narod pita" izneo detalje starletinog obračuna sa dečkom Filipom Carem. Zola je sada ponovo udario na Marinkovićevu i poručio joj da je vreća plastike sa kojom nikada ne bi bio u vezi
Marinkovićeva je nakon Zoline optužbe izjavila Lazar "nema mozak", kao i da je iskoristio rijaliti zvezdu Miljanu Kulić da se proslavi, nakon čega joj on nije ostao dužan!
Incident koji se desio, a u kojem je glavni akter Marija Šerifović dok urla, psuje i rukom udara u auto u centru prestonice, obeležio je prethodni vikend, a sada se oglasio čovek koji je snimio ovaj incident i prepričao kako je sve to izgledalo
29.08.2022
21:21
Foto: printscreen instagram
Objava Lazara Čolića Zole
- Majo Marinković, brini ti o sebi, svom udaranju glave o zid, razbijanju čaša u hotelima, razbijanju pepeljara u hotelima, lažima upućenim tvom sopstvenom ocu da te je neko maltretirao, a najviše se pobrini za konzumiranje kokaina. Nisi moj tip, nisam zaljubljen u tebe. Filip mi je prijatelj, ali i da nije Zolander "kajne cajt" (nema vremena) za vreće plastike - napisao je Zola na svom Instagram storiju.
Podsetimo, nekadašnji zadrugar je tokom gostovanja u emisiji "Narod pita" otkrio šta se sve dešavalo u hotelskoj sobi nakon pomirenja Maje i Filipa.
Foto: printscreen
Maja Marinković i Filip Car
- Ja sam sinoć morao da zovem policiju na Voždovcu. Devojka je u taj momenat došla i njenog nekontrolisanog ponašanja, da ja nisam znao šta da radim. Ja sinoć noć koju sam prošao sa Filipom, Majom i mojim drugom, nisam nikada! Uspeo je nekako da se razdvoji. Devojka šta je radila sinoć. Spopada ga, maltretira ga, zove oca i priča da je on maltretira. U jednom momentu je u sobu, u hotelu gde se ja nalazim, pepeljara puna pikavaca, uzela je celu, kad je podera u zid gore. Komad je pogodio u glavu ovog mog druga, ostao je čovek živ i zdrav. Car je hteo da joj pruži drugu šansu. Ona njemu priča da je on nju diskvalifikovao iz "Zadruge" - rekao je Zola nedavno, pa dodao:
- On meni govori da je on sam sebi kriv, jedva sam ga jutros doveo do druge lokacije. Snimamo spot za moju novu pesmu "Lažni kum", on je glavna uloga, a i za to mu pravi problem. Njih dvoje se raspravljaju na krevetu sinoć, ona ga napada, on joj kaže: "Nemoj zvati oca, da mu praviš problem". Imao sam ja taj problem sa nekom takvom osobom, M.K. Ona Takiju govori da je Filip maltretira, a tu svedoci moj drug i ja. Šta bi mogao otac da pomisli tada? Ja vam se kunem u sve na svetu, niko je pipnuo nije, ona je odjednom krenula da pravi haos. Sedimo na krevetu, ona njemu kreće da kopa oči, ja uzmem telefon da snimam. Ona me je provalila da snimam, bacila mi telefon, krenula mene da grebe - otkrio je Čolić u emisiji "Narod pita".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Incident koji se desio, a u kojem je glavni akter Marija Šerifović dok urla, psuje i rukom udara u auto u centru prestonice, obeležio je prethodni vikend, a sada se oglasio čovek koji je snimio ovaj incident i prepričao kako je sve to izgledalo
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je tokom Kolegijuma šokantnu istinu o rektoru Beogradskog univerziteta Vladanu Đokiću i njegovim blokaderima.
Asocijacija novinara Srbije oglasila se povodom napada na Informer i poručila da je važno insistiranje na rasvetljavanju svih okolnosti tragične smrti Milice Živković na Filozofskom fakultetu, što bi trebalo da bude cilj svim medijima koji izveštavaju o ovom slučaju.
Vrhovni blokader, rektor Vladan Đokić se distancira od blokadera iz bivše vlasti, dok im blokaderi iz bivše vlasti poručuju da su morali da podnesu ostavku nakon tragične smrti studentkinje Milice Živković (25) na Filozofskom fakultetu.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila jeda je sramno što je blokaderima uobičajeno da su u Rektoratu petarde, topovski udari, gas maske, voki tokiji, špricevi, braunile.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Vernici koji kod kuće čuvaju zvončiće od prethodnih Vrbica često ne znaju šta da rade sa tim rekvizitima. Veroučitelj Aleksandar Đurđević objašnjava da možete i dalje da ih čuvate ili jednostavno bacite.
Naučnici su otkrili novu vrstu minijaturne torbarske žabe u peruanskom delu Amazona. Ova žaba nosi svoje mlade u prirodnoj torbi na leđima, saopštio je Istraživački institut.
Troje maloletne dece, koja su sinoć povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći u Novom Selu kod Broda, trenutno su stabilno i van životne opasnosti, potvrđeno je iz Opšte bolnice “Dr Josip Benčević” u Slavonskom Brodu.
Državni sekretar Ministarstva unutrašnjih poslova Vladan Zagrađanin sastao se danas u Palati Srbija sa generalnim sekretarom Međunarodne organizacije za civilnu odbranu (ICDO), Argujem Kalantarlijem.
Jožef Farkaš (38) iz Novog Sada osuđen je na 20 godina zatvora zbog teškog ubistva Aranke Aljiti (29), sa kojom je predhodno živeo u vanbračnoj zajednici.
Zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Sergej Rjabkov izjavio je da politika SAD zasnovana na sili i hegemonizmu izaziva globalne krize i zanemaruje međunarodno pravo.
Pre nego što su skupi preparati preplavili tržište, negovanje kose oslanjalo se na jednostavne, prirodne sastojke iz kuhinje. Jedna takva kombinacija i danas važi za provereni trik za jaču, sjajniju i gušću kosu.
Hakeri su uvek korak ispred gotovo svega i veoma lako mogu da saznaju sve o vašem životu, a evo nekoliko znakova koji će vam otkriti da li vas neko prati.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar