MORBIDNO! RIJALITI UČESNIK PRED ULAZAK U 'ZADRUGU 6' OPLEO PO MAJCI SVOG DETETA! Ne bi mi bilo žao da ta debela svinja umre!
Podeli vest
Rujaliti učesnik Ivan Marinković kaže da je Miljana Kulić trebalo da smrša, a ne da ide na operaciju smanjenja želuca, nakon koje su joj se lekari borili za život, pa je nazvao pogrdnim imenima
Ivan Marinković kaže da je Miljana Kulić debela svinja i da mu ne bi bilo žao da umre! On će se uskoro sresti sa majkom svog sina Željka u "Zadruzi 6", kada će se konačno obračunati pred kamerama. Miljana se i dalje nalazi u bolnici, gde je završila zbog komplikacija nakon operacije želuca u Turskoj.
Kristina Kija Kockar doživela je neverovatnu popularnost kada ju je muž, Sloba Radanović prevario u "Zadruzi", a ona ušla da spase brak. Sada, pet godina od njene pobede u rijalitiju, ona otkriva sve o pozivu koji je dobila pre te prve sezone "Zadruge"
07.09.2022
17:34
Foto: printscreen
Ivan Marinković
Njoj je tada izvađena slezina, izgubila je veliku količinu krvi i još se oporavlja u Kliničkom centru Srbije, ali čim se oporavi, pridružiće se takmičarima u "Zadruzi".
Marinković kaže da mu nije žao što je njegova bivša u lošem zdravstvenom stanju.
- Dozvolila je sebi da izgleda kao svinja. Umesto da je smršala, ona je otišla na operaciju. Debil! Baš ništa me ne zanima o njoj. Ne interesuje me, znam da je bila loše. Ma i da umre, neće mi biti žao, ne mogu da lažem! - priča Ivan za Informer.
Marinković ipak veruje da će Kulićevoj biti bolje i da će se suočiti sa njom pred kamerama:
- Znam da će se Miljana izvući i da će ući u "Zadrugu" samo da bi se svađala sa mnom, jer ništa drugo ne zna radi. Spreman sam za nju i za sve ostale koji žele da me napadnu. Ponašaću se prema svakome onako kako zasluži. Mislim da će mi drugi praviti veće probleme od nje. Ne bih voleo da imamo sukobe, ali svejedno mi je. Marija, Miljana, Dalila ili bilo koji drugi rijaliti učesnik, svi će mi biti isti. Mogu sa trideset ljudi da se raspravljam, nije mi problem.
Foto: Printscreen
Miljana Kulić
Ivan je ubeđen da će Kulićeva u najgledanijem rijalitiju pokušati ponovo da ga osvoji.
- Njen plan će biti da me smuva u "Zadruzi". Siguran sam u to! Ali ja nikada ne bih bio sa njom, pa i da je poslednja žena na svetu - kaže Marinković.
Rijaliti igrač priznaje da mu je žao što sa Kulićevom ima sina.
Foto: printscreen
Ivan Marinković
- Posle "Farme" sam ušao u "Parove", smuvao Miljanu i napravio joj dete. Kajem se što sam bio sa njom i kajaću se ceo život zbog toga. Ona je jedan ološ i žao mi je što sa takvom osobom imam sina - priča on i dodaje da njih dvoje nikada nisu bili zvanično u vezi:
- Često me oslovljavaju kao bivšeg muža Goce Tržan i to mi ne smeta. Ali vidim da se pominje i bivši Miljanin ljubavnik. Nešto sam joj bio, ali ne znam šta. Možda bivši pravljač deteta, ako tako može da se kaže, pošto nas dvoje nismo bili momak i devojka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kristina Kija Kockar doživela je neverovatnu popularnost kada ju je muž, Sloba Radanović prevario u "Zadruzi", a ona ušla da spase brak. Sada, pet godina od njene pobede u rijalitiju, ona otkriva sve o pozivu koji je dobila pre te prve sezone "Zadruge"
Dogovor sa Iranom moguć je samo ako Teheran odustane od nuklearnog oružja, poručio je američki predsednik Donald Tramp, uz ocenu da je to suština svakog budućeg sporazuma između Vašingtona i Islamske Republike.
Veliki je petak kada ovo pišem, greh je psovati, a najradije bih im danas sve po spisku - njima najgorim antisrpskim ološima, svima njima koji godinama nameću drugosrbijanski rasizam kao meru normalnosti, svima njima kojima je jedina realpolitika zapravo građanski rat u Srbiji.
Aktivisti i funkcioneri Srpske napredne stranke (SNS) u susret najvećem hrišćanskom prazniku Vaskrsu, razgovarali su sa građanima Beograda na više od 150 lokacija u svih 17 gradskih opština.
Novinarka tajkunske televizije N1 Žaklina Tatalović ubeđena je da su blokaderi za koje agituje i koje zdušno podržava pobedili na izborima u 15 lokalanih samouprava, iako je istina da je Vučić deklasirao - 15:0.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica", ko je izmamio osmeh bivšoj političarki Jeleni Trivan…
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
Pravoslavni vernici koji su postili tokom Vaskršnjeg posta sutra se pričešćuju u ckrvi, pa mnoge žene imaju nedoumicu da li mogu to da urade ukoliko su u menstrualnom ciklusu, jer narodna verovanja govore da im je tada zabranjen čak i ulaz u svetinju.
"Васкрсење није само догађај који припада прошлости него стварност у коју улазимо сваки пут кад опраштамо, када не узвраћамо ударцем на ударац и кад у непријатељу препознајемо брата. Тада бирамо живот уместо смрти. Тада се камен помера и са нашег унутрашњег гроба", поручио је поглавар Српске православне цркве (СПЦ) патријарх Порфирије у Васкршњој посланици.
Dvojica državljana Srbije uhapšena su u Španiji nakon dramatične potere na autoputu u Kataloniji, gde su se, kako se sumnja, lažno predstavljali kao policajci i zaustavljali vozače kako bi ih opljačkali. Sve se odigralo uoči uskršnjeg vikenda, u trenutku kada je saobraćaj bio izuzetno gust.
Stanovnik Foče K.A. (51) je, tokom naloženog policijskog pretresa njegovog stana, u panici kroz prozor bacio kesu sa heroinom, ne sluteći da ga s druge strane već posmatraju policijski službenici.
Dvonedeljni prekid vatre između Sjedinjenih Američkih Država i Irana, kojem se pridružio i Izrael, otvorio je novo pitanje o budućnosti Persijskog zaliva, Ormuskog moreuza i odnosa snaga na Bliskom istoku.
Uklanjanje zastave Evropske unije bio je prvi potez nove gradonačelnice Kanoa u Francuskoj, Karle Muti, političarke stranke Nacionalno okupljanje Marin Le Pen.
Sjedinjene Američke Države pojačavaju vojno prisustvo na Bliskom istoku u trenutku kada se pripremaju pregovori sa Iranom, dok Pentagon istovremeno u region šalje dodatne lovce, padobrance, mornare i marince.
Mađarska ne želi direktan sukob između NATO-a i Rusije i zbog toga se protivi ulasku Ukrajine u Evropsku uniju, jer bi takav razvoj događaja mogao da vodi ka trećem svetskom ratu, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto dan pred sudbonosne izbore u Mađarskoj.
Mnogi ljubitelji cveća i baštovanstva ne razmišljaju o tome da pojedine biljke koje krase dvorišta i bašte mogu biti ozbiljna opasnost za kućne ljubimce.
Ruke često ostanu obojene nakon farbanja jaja, ali postoji nekoliko jednostavnih načina da se te fleke brzo uklone. Prirodna sredstva poput sirćeta, limuna i sode bikarbone mogu biti od velike pomoći.
Ukrašavanje uskršnjih jaja može biti vrlo kreativno i zabavno, a uz pomoć pištolja za vrući lepak možete napraviti neobične i originalne dekoracije sa 3D efektom ili zanimljivim šarama koje se otkrivaju nakon bojenja.
Mars je u Ovnu, a Venera u Biku, tako da muškarci ulažu više inicijative da osvoje žene. Pripadnice lepšeg pola zbog Venere u Biku teže garancijama u ljubavi. Saznajte šta vam zvezde poručuju u narednoj nedelji.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar