Zadrugarke Aleks Nikolić i Zorica Marković ušle su u sukob, nakon čega su usledile uvrede, a sve jer je Nikolićeva navela pevačicu kao najveće razočaranje u Beloj kući.
- Ja sam mislila da sam dobra sa Zoricom, a onda kada sam imala raspravu sa Veljkom, ti si se ubacila u našu svađu, da bi se dodvorila nekim njegovim drugarima spolja i rekla: 'Znamo ko si i šta si napolju!' To mi se ne sviđa - rkela je Aleksandra.
- Ti si njegove suze za majkom zloupotrebila, devojko. Ti si jedno malo go*ance, evo sad ti prvi put kažem. Do sada te nikada nisam uvredila. Njemu nemam razlog da se ulizujem, mene je bolelo kada je on plakao zbog majke, koja nje bolesna kod kuće, a ti si rekla plače ko p*ka - kazala je Zorica.
- Ne, ja sam samo rekla da je on nesnađen, a ti si sada htela da ovo ode u etar - kazala je Zorica.
- Idemo dalje, ja sam imala sa Kristijanom dobar odnos, on je imao neko izlaganje o meni, kada sam ja odgovorila, on je mene gađao šoljom - kazala je Aleksandra.
- Jesam, jer si uvredila ženu, koju je cenila cela bivša Juga, ti si obična po*titutka - kazao je Kristijan.
Foto: PrintScreen/Zadruga Official
- Ma, nije bitna, ja ću da ti kažem kome ona u ku*ac gleda - rekla je Zorica.
- Jako ste sujetni, niko ništa ne može da vam kaže - rekla je Aleksandra.
- Nemoj da dižeš njušku, ti si za nas jeftina prost*tutka, uvek si bila nekom druga, treća ili četvrta. Želela si da budeš pored mene, da bi bila u žiži interesovanja - kazao je Kristijan.
- Dejane, molim te opameti se, Dalila je iskrena za ovu. Ovo je jeftina ku*vica - dodala je Zorica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odložio je plan za veliko proširenje vojnih operacija protiv Irana zbog upozorenja da bi nastavak rata mogao opasno da iscrpi američke zalihe protivraketnih presretača Patriot i druge municije za sisteme protivvazdušne odbrane na Bliskom istoku.
Uoči dolaska predsednika Srbije Aleksandra Vučića u selo Bogatić, na ulicama ove mačvanske opštine već je počelo masovno okupljanje hiljada građana koji sa ponosom i osmehom žele da dočekaju svog predsednika i čuju snažne poruke koje donosi.
Urednik tajkunske Nove S Slobodan Georgiev doživeo je potpuni debakl na društvenoj mrežama nakon što je izmislio napad na predsednika Aleksandra Vučića! Na njegove nebuloze i izlive panike odmah je reagovala novinarka TV Pink Gordana Uzelac
Dok su im puna usta bila navodne borbe za narod, slobodu mišljenja i izbora, brige za budžet i građane, maske su pale na najbrutalniji mogući način - licemerje, izdaja i međusobni obračuni razorili su redove blokadera.
Gradski menadžer Miroslav Čučković, zajedno sa neumornim aktivistima Srpske napredne stranke, krenuo je u veliku terensku akciju od vrata do vrata širom prestonice!
Rekordno nizak vodostaj Dunava poslednjih nedelja otkriva gomilu otpada u priobalju, a tako je i na Tikvari, popularnoj plaži kod Bačke Palanke. Zato je Udruženje sportskih ribolovaca "Šaran" organizovalo akciju čišćenja.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede saopštilo je danas da je na jednom gazdinstvu na području opštine Raška, na kojem se nalazilo 67 ovaca i 60 jagnjadi, potvrđeno žarište boginja ovaca i koza.
Velika drama odigrala se sinoć u naselju Ripanj u Beogradu, gde je u požaru do temelja izgorela porodična kuća, a u trenutku incidenta u prostorijama su se nalazile 76-godišnja žena G. N. i njena unuka. Obe su, na sreću, uspele na vreme da izađu iz kuće i izbegnuta je tragedija.
Nepoznata osoba jutros oko 2.50 časova ispalila je pet hitaca iz pištolja u pravcu porodične kuće policijskog službenika Mervana Eća u Podgorici, saopštila je Uprava policije.
Zagrebačka policija završila je kriminalističku protiv državljankom Španije (32) zbog sumnje da je pokušala prokrijumčariti gotovo 15 kilograma marihuane preko Međunarodnog aerodroma Zagreb.
Tarik Prusac, monstrum koji je na Dobrinji ubio suprugu Elmu Godinjak, počinio je samoubistvo u KPZ-u Igman. Jutros je pronađeno obešeno telo i objavljen je uviđaj.
Vlasti ruskog grada Rostova na Donu proglasile su današnje vanredno stanje zbog vremenskih nepogoda, u kojima je povređeno 28 ljudi, saopštio je gradonačelnik Aleksandar Škrjabin.
Pristalice bivšeg britanskog premijera Kira Starmera pripremaju "jesenju odmazdu“ protiv sadašnjeg premijera Endija Bernama kao odgovor na njegove velike kadrovske promene, javlja Dejli mejl , pozivajući se na izvore.
Stiven Hoking upozoravao je da bi Zemlja do 2600. godine mogla postati užarena i gotovo nepogodna za život ukoliko čovečanstvo nastavi da nekontrolisano troši energiju, uništava prirodne resurse i povećava emisije gasova sa efektom staklene bašte.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski objavio je danas na Telegramu da su ruske snage tokom proteklih nedelju dana ispalile 95 raketa na Ukrajinu i da su više od polovine bili balistički projektili.
Eksplicitne scene iz domaćih hit-serija poslednjih godina redovno podižu prašinu, dele publiku i otvaraju pitanje da li je reč o umetničkoj slobodi ili lovu na gledanost.
Pre nego što posegnete za prošlogodišnjim losionom za sunčanje, dobro proverite njegov izgled, miris i rok trajanja, jer preparat koji je izgubio zaštitna svojstva više ne čuva kožu od opasnih UV zraka i može izazvati iritacije.
Pancanela je dokaz da za savršen letnji obrok nisu potrebni skupi sastojci, dovoljno je spojiti sočan paradajz, hrskavi hleb, maslinovo ulje i nekoliko mediteranskih dodataka.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.