STANIJA RASKINULA S GOJKOM KAČAROM ZBOG NOVAKA ĐOKOVIĆA! Napao je zbog tenisera, a on bio veren sa Enom Popov!
Podeli vest
Skandal koji je svojevremeno bio glavna tema medija bila je veza Stanije Dobrojević i Gojka Kačara kada je fudbaler bio u paralelnoj vezi sa njom i Enom Popov, Dobrojevićeva je sad aprvi put javno ispričala kako je saznala da je Kačar veren, kao i da je njena veza s njim "pukla" zbog Novaka Đokovića
Stanija i Gojko bili su u vezi 2010. godine, kada su viđeni na Dejvis kupu zajedno. Starleta je sada ispričala sve detalje njihovog odnosa, kao i na koji način je saznala da je on veren sa Enom Popov:
Starleta Stanija Dobrojević odlučila je da se povuče iz medija nakon što je njen bivši dečko Marko Marković ušao u "Zadrugu 6", međutim, zbog njegovog odnosa sa Majom Marinković, počela je da se oglašava za medije. Ona je sada progovorila o raskidu sa Markom i otkrila nepoznate detalje njihovog odnosa
09.10.2022
22:22
Foto: Printscreen Instagram
Stanija Dobrojević konačno ispričala sve detalje veze sa Gojkom Kačarom
- Pozdrav za Gojka, da se ne ljuti što ću sad ispričati. Dopisivali smo se dva meseca preko Fejsbuka, on je tad bio na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi, a ja u Americi. Počeli smo da se zabavljamo čim smo se vratili u Srbiju i posle dve nedelje otišli smo u Hrvatsku. Imam dečka sportistu, otišli smo u Split i sećam se u hotelu izlaze Brena, Boba, Novak, Troicki, Zimonjić - prisetila se Stanija događaja od pre 12 godina i nastavila:
Foto: Tviter/Augzburg
Sedeo na dve stolice, pa se izenadio kad je video da bi i Stanija isto tako... Gojko Kačar
- Tamo se igrao Dejvis kup. Novak je prišao da se javi Kačaru koji me je predstavio kao svoju devojku. Tad sam prvi put videla Novaka uživo, dao nam je karte za meč. Ja ga pratim od 2007. i jedina osoba za kojom sam trčala da tražim fotografiju je Novak Đoković. Svi u kući ga obožavamo, a sad sam imala priliku da ga vidim uživo, iako sam ga gledala na US Openu 2007. kad još nije bio u vrhu - kazala je Stanija.
- Nikad me nije muvao, nikad se nismo dopisivali, nikad ništa što su spekulisali mediji. Ja ga gledam s velikim poštovanjem i jedino što sam htela je zajednička fotografija s njim. Međutim, Kačar se naljutio, on je toliko izljubomorisao, to veče nije hteo da priča sa mnom, okrenuo mi je leđa. Katastrofa. na kraju smo na taj meč otišli u ne baš najboljim odnosima, čak sam ja i kasnila. I dešava se da smo bili uskilani, tad sam bila anonimna u javnosti. Mi se vraćamo u Srbiju, na svim naslovnim stranama Kačar i ja. Ali na svim naslovnim stranama naslovi "Kačar prevario verenicu". Koju crnu verenicu? Nisam ni znala to, kad su me zvali novinari, ja sva bitna. A kad su me pitali znam li da je veren sa Enom Popov, ja se mislim "Koja, bre, Ena Popov?" Tu je nastao haos, ja sam mu ga napravila. Posle sam čula da je on Eni rekao da ga odveze na neku stanicu odakle je išao u Split, a ustvari je on po mene došao kolima.
Prisetila je i kako je posle toga postala mnogo opreznija kad su je muvali sportisti.
- Nadam se da se neće naljutiti, pričam kako je bilo. Prošlo je mnogo godina, nadam se da se ne ljudi. Osećala sam se tad prevareno jer sam bila druga. A u isto vreme ide intervju Ene Popov u kom kaže da je starleta Stanija sve izmislila zbog medijske pažnje. Ja nisam mogla da verujem, svo to foliranje i laži. Posle toga su me svi sportisti muvali, ali sam se opametila, sve sam ih guglala, na društvenim mrežama sam proveravala imaju li devojke. S Kačarom mi je bilo vatreno krštenje - zaključila je Stanija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Starleta Stanija Dobrojević odlučila je da se povuče iz medija nakon što je njen bivši dečko Marko Marković ušao u "Zadrugu 6", međutim, zbog njegovog odnosa sa Majom Marinković, počela je da se oglašava za medije. Ona je sada progovorila o raskidu sa Markom i otkrila nepoznate detalje njihovog odnosa
Doček Nove godine na Gradskom trgu u Čačku, koji je trebalo da bude narodno veselje i trenutak opuštanja za više od hiljadu građana, propao je pod naletom pomračenih umova i blokadera koji su se okupili iz Čačka, Gornjeg Milanovca i Kraljeva.
Američki napad razotkrio je slabu odbranu Venecuele: Ruski S-300 i „Buk“ nisu radili, što doprinosi teoriji da je Moskva zapravo „papirni tigar“, piše Njujork tajms.
Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa ambasadorom Evropske unije u Srbiji Andreasom fon Bekeratom, u četvrtak, 15. januara 2026. godine.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić osvrnula se na izjavu evroposlanika Tonina Picule u vezi sa posetom delegacije EU Srbiji, koja je poslednjih dana podigla veliku prašinu u javnosit.
Voditeljka Kristina Vasić je u najvećem sportskom rijalitiju na svetu posetila Crveni tim i videla kulinarske sposobnosti Boška Marinkovića i Marka Milovanovića.
Večeras je u prvoj borbi za medalju u Exatlonu pobedu odneo tim plavih rezultatom 5:4, dok su u borbi za nominacije pobedu odneli Crveni rezultatom 10:6.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Opština Zemun, Hram Svetog oca Nikolaja i SVEBOR savez Beograda organizuju u ponedeljak, 19. januara, na Bogojavljenje, 29. plivanje za Časni krst, saopšteno je iz ove opštine.
Posetom Dečijoj bolnici u Novom Sadu, pripadnici Odreda Žandarmerije u Novom Sadu obradovali su najmlađe pacijente paketićima, toplim rečima, pažnjom i podrškom.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Aleksandra O. (32) za pokušaj teškog ubistva Ljube J. (71) 1.septembra 2025. godine na beogradskoj pijaci "Medaković 3". Ona je poslata Višem sudu na odluku o potvrđivanju, a okrivljeni se od hapšenja nalazi u pritvoru.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, presretačem su oko 11 časova u Inđiji zaustavili četrdesetčetvorogodišnjeg Z. M. koji se vozilom marke "audi" kretao brzinom od 189,2 kilometara na čas na državnom putu Novi Sad - Inđija gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
U popularnom španskom klubu Fanatiko u Madridu za dlaku je izbegnuta tragedija poput one u švajcarskom skijalištu Kran Montana gde je u požaru u baru tokom novogodišnje noći stradalo 40, a povređeno 116 ljudi.
Automobil marke "mercedes" koji je Dragomir Gidra Bojanić vozio u serijalu filmova "Lude godine" obožavala je cela Jugoslavija i važio je za pravi simbolni status.
Glumica Lidija Vukićević kaže da slavni scenarista Siniša Pavić nije voleo seriju "Bolji život" jer su mu govorili da su mu sve ostale serije ličile na to kultno ostvarenje.
Književnici Ljiljani Habjanović Đurović danas je svečano uručen orden Karađorđeve zvezde prvog stepena, koju joj je dodelio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Američki glumac Leonardo Dikaprio izazvao je salve smeha među obožavaocima zahvaljujući svojim spontanim i živopisnim reakcijama tokom dodele Zlatnih globusa.
Predstava "Kuća" Nebojše Ilića, u režiji Voje Brajovića, otkazana je zbog zdravstvenog stanja glumca Branimira Brstine i neće biti izvedena u sredu, 21. januara, saopštio je danas Zvezdara teatar.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar