Bivši zadrugar Filip Car opleo je po bosanskoj starleti Dalili Dragojević nakon što ga je ona optužila da je nad njom vršio psihičku torturu
Dalila Dragojević i Filip Car rano jutros napravili su opšti haos na društvenim mrežama, kad je ona objavila da ju je Filip sa skrivenog broja zvao nekoliko puta, a onda obelodanila i poruke. Car joj naravno nije ostao dužan, a nakon rafalne paljbe na društvenim mrežama, preko portala Pink.rs obratio se Dalili i u svom stilu žestoko uzvratio.
On se na samom početku razgovora našalio i polao poruke koje navodno dobija od najpopularnije starlete Kim Kardašijan i pevačice Dženifer Lopez.
Foto: printscreen
Objava Filipa Cara
- Pisale mi sad Dženifer Lopez i Kim Kardašijan, ali sam im rekao: "Ne ide to tako". Ja sam bivši od imperije. Tako da sam oduvao ove dve paćenice i čekam moj brend da mi se javi. Upisao sam se u listu čekanja za Dakicinu očuvanu... Da vam kažem ja... Nakon nje trava ne raste, pa sam sve blokiran uspeo da joj pošaljem par poruka. Začas Daki i ja napravimo rijaliti i napolju - rekao je Car za Pink.rs i na Instagramu podelio "prepiske" koje su mu navodno slale Kim i Dženifer.
Foto: printscreen
Filip Car i Dalila Dragojević ne presaju sa prozivkama putem Instagrama
- To vam je svestrana žena. Daki moja, kad ne podbode zeta mog ili svežeg bivšeg ona mene nagrdi, ali šta ću, volim je i stvarno mi fali. Nikako da se sretnemo negde, ja sve baš gledam da dođem gde je ona, ali slabo izlazi i uvek je u eminentnom društvu, pa mi nije lako dokopati se nje - kaže Filip, koji je zamolio novinare da Dragojevićki prenesu njegovu poruku:
- Prenesite mojoj Dudli da sam i dalje slobodan, da se ne sekira i da ni ovaj pokušaj proći neće, baš sam mislio da smo nakon jednog razgovora lepog postali drugari pravi. Ona će uskoro postati prava po*no zvezda, Boga mi, pa neće morati da lunja, nije brend zaslužio da ovako živi. Veliki pozdrav i za Husa i Eminu, hvala vam što ste ovom svetu podarili takav primerak. Izvinjavam se što sam je uznemiravao svakodnevno. Imao sam i ja te probleme neki dan, neki ludi fan nabavio broj. Ja otišao na kiosk, kupio novi i zdravo, ali Daki moja, nije se setila toga… Pozdravlja je njen nikad zaboravljeni plišani i obećava joj kad se pomirimo, kad malo omekša, da ću biti dobar i čuvati je k'o kap vode na dlanu.Baš mi je puno pozdravite, lepoticu moju. Otkako je smršala ko će s njom, gola mi ide po Beogradu, oko moje. Mečku je kupila i ogradu uradila, kupila i Luj Viton patike, stari model iz 2018, ali neka, Luj Viton, Daki Šepački piton - zaključio je Car u svom dobro poznatom stilu za Pink.rs.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
Nakon što je potpredsednik socijalista Branko Ružić javno saopštio da neće prisustvovati skupu, usledio je žestok odgovor predsednika ministra za javna ulaganja, Darka Glišića.
Biljana Lukić, osvedočena antisrpkinja sa dna kace, autošovinistkinja visoko kotirana u blokaderskog pokretu, otvoreno je pokazala koliko prezire Srbiju i srpsku trobojku.
Gradonačelnik Kragujevca i član Predsedništva SNS Nikola Dašić krenuo je danas peške iz svog rodnog sela Dobrača ka Beogradu, gde će u subotu prisustvovati velikom narodnom skupu ispred Skupštine Srbije.
Srbija je danas pod narandžastim meteoalarmom zbog grmljavine, grada i olujnog vetra, ali RHMZ najavljuje da nas od četvrtka čeka vedro i vrelo vreme do kraja juna.
Zbog širenja vibriona, bakterije poznate kao "bakterija koja jede meso", zatvoreno je nekoliko plaža u Španiji, a stručnjaci upozoravaju da bi njen uticaj uskoro mogao da se oseti i u drugim delovima Mediterana.
U beogradskom naselju Begaljica, u opštini Grocka, juče u popodnevnim satima dogodila se teška porodična nesreća. Dete (1) palo je sa traktora, nakon čega je vozilo prešlo preko njega. Dečak je zadobio teške telesne povrede i lekari se trenutno bore za njegov život.
Slovenački sveštenik Robert Emeršič preminuo je od posledica uboda ose, tokom svete mise u Planici. objavila je na Fejsbuku parohija sv. Jožefa Delavca (sv. Josifa Radnika) iz slovenačkog mesta Rače. Naveli su da je sveštenika osa ubola tokom svete mise u Planici.
Kruševljanin Janko B. (32) koji je 11. februara ove godine brutalno ubio svoju majku Biljanu B. (59) izbeći će robiju jer je psihijatrijsko veštačenje pokazalo da je zločin počinio u neuračunljivom stanju.
Suosnivač kompanije Majkrosoft Bil Gejts izjavio je da nikada nije prisustvovao krivičnim delima osuđenog seksualnog prestupnika Džefrija Epstina niti učestvovao u bilo kakvom seksualnom nedoličnom ponašanju, ali je priznao da je moguće da je bio u prisustvu nekih Epstinovih žrtava.
Evropa se suočava sa novim talasom ekstremnih vrućina, a francuski meteorolozi predviđaju da bi snažan priliv vrelog vazduha iz Sahare mogao da počne već 10. jula, objavio je Figaro.
Ekonomija Rusije ne pokazuje znake kolapsa, uprkos problemima i novim pritiscima, ocenjuje britanski Ekonomist, komentarišući upozorenje ekonomista da se posle četiri godine rasta uprkos sankcijama, ruski ratni model približava granica izdržljivosti.
Sjedinjene Američke Države žele da kupe evropski deo "Severnog toka" kako bi preprodale ruski gas, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov.
Ministar kulture Nikola Selaković potpisao je danas sa zamenikom igumana manastira Studenica tri ugovora vrednosti 11.700.000 dinara, koliko je ove godine kroz Sektor za zaštitu kulturnog nasleđa i digitalizaciju obezbeđeno za ovaj spomenik kulture.
Dešava vam se da omiljeni parfem osetite samo kratko nakon nanošenja, pa već posle nekoliko sati posežete za bočicom? U mnogim slučajevima razlog nije sam parfem, već način na koji ga koristite.
Mesec u Škorpiji donosi intenzivna osećanja, pojačanu intuiciju i potrebu da se stvari sagledaju ispod površine, a ovakva planetarna pozcija donosi odličan period za Rakove, Ribe i Škorpije.
Upala slepog creva može da postane ozbiljan problem za vrlo kratko vreme, pa čak i da dovede do njegovog pucanja u roku od dva dana. Hirurg doktor Dejvid Blis objašnjava kako prepoznati simptome, kada je neophodno potražiti pomoć i koje su mogućnosti lečenja.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.