Maja Marinković kaže da je Lazar Čolić Zola manipulator i lažov, koji je iskoristio Miljanu Kulić kako bi joj uzeo novac. Nakon emisije "Pitanja novinara" stareleta je oplela po zadrugaru, a zatim se dotakla bivšeg dečka
Maja Marinković je za crnim stolom iznela svoje mišljene o bivšim ljubavnom paru Lazaru Čoliću Zoli i Miljani Kulić.
- Zola je loš čovek, on je manipulisao Miljanom Kulić i lagao je tokom cele veze! Sve je zasnovano na interesu! Ne možeš da voliš nekog i da mu uzimaš novac, to nije ljubav. Lazar je trošio pare koje je Miksi zaradila, on nije muškarac, po meni to rade slabići - istakla je Maja.
Foto: TV Pink printscreen
Miljana i Zola
Starleta se dotakla i bivšeg dečka Filipa Cara, pa je otkrila da se udružio sa Zolom protiv nje.
Foto: printscreen
Maja Marinković
- Kada smo bili u izlasku, Filip Car i ja smo se posvađali, pa sam ga ja malo prebila. Zola je odmah izvadio telefon i hteo je da snimi našu svađu, udružio se sa njim protiv mene. On je neko ko iz svega gleda interes, odmah je želeo da profitira od naše svađe! Snimao je da bi dao snimak noinarima, to je jasno kao dan! - rekla je zadrugarka.
Dalila Dragojević je rekla da smatra da njen bivši suprug Dejan Dragojević i učesnica najgledanijeg rijalitija "Zadruga 6" Aleksandra Nikolić zaslužuju jedno drugo. Starleta je u emisiji "Pitam za druga" otkrila šta misli o zadrugarima i aktuelnim temama
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dalila Dragojević je rekla da smatra da njen bivši suprug Dejan Dragojević i učesnica najgledanijeg rijalitija "Zadruga 6" Aleksandra Nikolić zaslužuju jedno drugo. Starleta je u emisiji "Pitam za druga" otkrila šta misli o zadrugarima i aktuelnim temama
Izjava jednog gledaoca u programu uživo izazvala je burne reakcije na društvenim mrežama, nakon što je govorio o šutiranju glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića i pozvao se na raniji incident.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Direktor Jovine gimnazije prof. dr Radivoje P. Stojković gostovao je u emisiji Info jutro na Informer televiziji i tom prilikom govorio o strašnom linču koji proživljava od strane blokadera, već godinu dana.
Prava drama odvijala se na sastanku takozvanog "Senata" blokadera u Novom Sadu, gde su učesnici raspravljali o internoj istrazi pokrenutoj nakon što su u javnost dospeli snimci koje je objavio Informer.
Banda studentsko-blokaderska opet laže, a u tome im pomaže njihovo glasilo "N1" koje relativizuje nasilje, koje se juče dogodilo na skupu u organizaciji blokadera u Frankfurtu.
Blokaderka i novinarka Antonela Riha pokrenula je niz uvreda na studente blokadere, poručivši im direktno da su politički nepismeni, neobrazovani i da nemaju pojma u šta su ušli.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Grčko ostrvo Evija, popularno među srpskim turistima, jutros je pogodio zemljotres jačine 4,3 stepena po Rihterovoj skali, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar (EMSC).
U Guči se ove godine održava jubilarni 65. Sabor trubača! Prema najavama organizatora, finalni program i najatraktivniji deo Sabora - izbor najboljeg trubača i orkestra zakazan je za vikend od 7. do 9. avgusta.
Za prva tri meseca ove godine priliv novca od turizma iznosi čak 580 miliona evra. Stručnjaci navode da je to samo nastavak uspešne 2025, kada smo imali zaradu od čak 2,9 milijradi evra.
Anđelko Aćimović, otac devojčice koja je žrtva masakra u OŠ "Vladislav Ribnikar", otkrio je da je ponašanje Vladimira i Miljane Kecmanović tokom poslednjeg suđenja za odgovornost za zločin bilo sramno.
Više javno tužilaštvo u Zaječaru je uložilo žalbu na odluku Veća Višeg suda u Negotinu koje je odbacilo optužbe protiv Radoslav Dragijevića(75), oca Dejana Dragijevića optuženog da je ubio malu Danku,tako da Radoslav još uvek nije slobodan
Najmanje tri osobe poginule su u razornom zemljotresu jačine 7,8 stepeni po Rihterovoj skali koji je danas pogodio Filipine, a odmah nakon potresa izdato je upozorenje na cunami širom regiona.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Evropska unija će se suočiti sa masovnom nezaposlenošću ukoliko ne dereguliše svoju ekonomiju, izjavio je Morten Virod, generalni direktor švedsko-švajcarske multinacionalne korporacije ABB, jednog od globalnih lidera u oblasti elektrifikacije i industrijske automatizacije.
Rialda Kadrić preminula je na ulici u Atini 25. januara 2021. godine od posledica srčanog udara. Na isti način preminula je i njena majka 30 godina ranije.
Glumac i reditelj Radoš Bajić kaže da mu je ruska mafija poštedela život, a da su mu Slobodan Milošević i Mira Marković napravili pakao od karijere jer je bio svuda zabranjen.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.