UMLATILA BILALA KAO NIKADA DO SAD! Maja nasrnula na Brajlovića, pa zapretila: OSTAĆE BEZ OKA!
Podeli vest
Zadrugarka Maja Marinković sinoć je imala žestok okršaj sa svojim izabranikom Bilalom Brajlovićem na kojeg je nasrnula zbog toga što je navodno gledao cimerku Milicu Veselinović
Nakon Miličine tvrdnje da ju je Bilal gledao nedeljama unazad, Maja Marinković napravila je 'haos za dva minuta' i skočila na njega koji je sedeo u pušionici i smejao se.
Modna blogerka Zorana Jovanović Zorannah otkrila je da ima problem sa napadima panike i priznala da joj je život bolji kada uzima lekove. Zorana je do detalja opisala kroz šta prolazi u momentu kada joj pozli
18.11.2022
09:36
Foto: Printscreen
Maja Marinković i Bilal Brajlović
- Kome se ti smeješ u facu? - uletela je Maja u pušionicu.
- Skloni se - odbrusio je Bilal.
- Koga ti ponižavaš? Praviš mi haos celo veče - vikala je Marinkovićeva.
Foto: Printscreen
Bilal i Maja u novom okršaju...
- Beži tamo, skloni se - žalio se Bilal.
- Ne možeš ti tako sa mnom, odgovori mi na pitanje šta je smešno! Nisam ja kao one devojke sa kojima si bio - urlala je Maja i skočila na njega.
- Neka neka, neka se zna ko koga gleda - rekla je Milica.
Foto: Printscreen
Maja lupila šamar Bilalu
- Napraviću ti pakao od života - viknula je Maja, lupila šamar Bilalu i nastavila sa pretnjama.
- Koga ćeš ti da ponižavaš? Kome ćeš ti ovo da radiš? Pa videćeš večeras!
Bilal joj nije ostao dužan pa ju je svom snagom izgurao iz prostorije, a obezbeđenje je odmah intervenisalo kako bi zaustavilo dalji sukob.
Foto: Printscreen
Obezbeđenje je u pripravnosti...
- Dobro, od sada ću ćutati. Mene je Milan pitao da prokomentarišem. Ja nisam ništa rekao šta sam mogao - rekao je Bilal.
- Milica je u pravu, ona iz poštovanja nikada nije komentariala Bilala, da ne bi pravila probleme - dodao je Ivan Marinković.
Foto: Printscreen
Maja Marinković preti Bilalu Brajloviću
- Kraj, devojka je luda! Gotovo! - odbrusio je Bilal.
- Nemoj od mene da praviš budalu bre! Videćeš, prebiću te! Celo veče je bezobrazan! - govorila je Maja, a onda se obratila Milanu Miloševiću:
- A ti, samo pali vatru, pa će da ostane bez oka - zapretila je još jednom Marinkovićeva.
Gledaoci su na njene reči burno reagovali tražeći kaznu, a mnogi su u komentarima tražili da Maja bude diskvalifikovana.
Podsećamo, nasilje je u "Zadruzi" strogo kažnjivo, a kako će Veliki šef reagovati na sinoćni incident ostaje nam da vidimo.
Kako je sve ovo izgledalo možete pogledati u videu ispod.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Modna blogerka Zorana Jovanović Zorannah otkrila je da ima problem sa napadima panike i priznala da joj je život bolji kada uzima lekove. Zorana je do detalja opisala kroz šta prolazi u momentu kada joj pozli
Spoljnopolitička prognoza za 2026. godinu, koju je izneo politički analitičar Aleksej Muhin, ukazuje na produžetak globalne nestabilnosti, nastavak sukoba u Ukrajini i ozbiljno pogoršanje odnosa među ključnim svetskim akterima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, a zatim se obratio medijima.
Političara i humanitarca Arno Gujona Informerova ekipa snimila je kako bez žurbe šeta centrom Beograda, a potom ulazi u kafanu, gde je, uz supu, razgovarao sa prijateljima.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog јavnog tužioca Osnovnog јavnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. B. (1972) iz Sremske Kamenice, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u opsežnoj akciji sprovedenoj u saradnji sa nadležnim tužilaštvima na više lokacija u Beogradu, rasvetlili su krivično delo izazivanje opšte opasnosti, zaplenili veću količinu opojne droge i uhapsili tri osobe osumnjičene za ova krivična dela.
Žena (67) izbodena u zgradi na Novom Beogradu prilikom pljačke trenutno nije životno ugrožena. Ubodne rane je zadobila, između ostalog, u glavu i u butnu kost. Takođe, konstatovan joj je pneumotoraks.
Britanska laburistička vlada premijera Kira Starmera potrošila je više od pola miliona funti poreskog novca na plaćene influensere na TikToku i drugim društvenim mrežama, s ciljem da poveća sopstvenu popularnost i promoviše vladinu politiku među mladima, objavio je „Gardijan“.
Portparol Evropske unije za spoljne poslove Anuar el Anuni izjavio je danas da EU insistira na poštovanju suvereniteta Somalije, nakon što je Izrael zvanično priznao njen otcepljeni region Somalilend kao nezavisnu državu.
Pilot ultralakog aviona koji je nosio reklamni baner poginuo je nakon što se letelica srušila u more kod plaže Kopakabana u Rio de Žaneiru, saopštile su lokalne vlasti.
Najnoviji dokumenti Ministarstva pravde SAD otkrivaju hiljade kupovina Džefrija Epštajna na Amazonu između 2014. i 2019. godine, uključujući dečje školske uniforme, seksualne igračke, kostime sa simbolikom moći i pet primeraka romana „Lolita“ Vladimira Nabokova.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
Robot usisivači nude veliki komfor i štede vreme, ali uz čišćenje doma često prikupljaju i podatke o prostoru, navikama i rasporedu stanovanja. Kako postaju sve pametniji i povezaniji, korisnici se sve češće pitaju da li je praktičnost vredna potencijalnog rizika po privatnost.
Pečenje ribe često je mala kućna drama. Miris se zadrži satima, ukus zna da bude suv, ali zzu na scenu stupa jabuka, sastojak koji deluje nebitno, a u praksi pravi ogromnu razliku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar