DA LI BISTE GA PREPOZNALI!? Isplivala fotka Filipa Cara iz detinjstva, nikada ne biste rekli da je OVAKO izgledao kada je bio mali!
Podeli vest
Zadrugar Filip Car važi za velikog zavodnika koji je slomio srce mnogim damama, pa malo ko može da zamisli da je nekada imao sladak, nevini dečiji osmeh, i dugu plavu kosu
Car je od samog ulaska u rijaliti šou program "Zadruga" privukao pažnju mnogih devojaka, a nekoliko njih je zbog njega prolilo gorke suze.
Bivši zadrugar Marko Janjušević Janjuš je izjavio da je razočaran u svog prijatelja Filipa Cara, od kojeg je očekivao da će da smuva njegovu bivšu devojku Maju Marinković čim uđe u "Zadrugu"
01.12.2022
12:28
Foto: Dejan Živančević
Filip Car
Radio je kao pripadnik obezbeđenja i noćnim klubovima, ne krije da iza sebe ima burnu prošlost, a kao motiv za ulazak u rijaliti naveo je želju za "rehabilitacijom od svega što mu se izdešavalo u životu".
Foto: ATA Images
Filip Car
Crna kosa, plave oči i zavodnički osmeh stavili su ga na top listu rijaliti frajera, pa je teško zamisliti da je momak iz Crikvenice, koji je uvek spreman i da se potuče, nekada bio sladak mali dečak.
Foto: Printscreen
Filip Car, fotografija iz detinjstva
Car je u detinjstvu imao plavu kosu, a malo ko bi dečaka sa fotografije povezao sa Filipom iz sadašnjosti.
Da li biste ga prepoznali da niste znali da je na fotografiji on?
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši zadrugar Marko Janjušević Janjuš je izjavio da je razočaran u svog prijatelja Filipa Cara, od kojeg je očekivao da će da smuva njegovu bivšu devojku Maju Marinković čim uđe u "Zadrugu"
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Lider SNS-a Miloš Vučević oglasio se nakon sastanka Opštinskog odbora stranke u Vrbasu i poslao jasnu poruku – Srpska napredna stranka nastavlja da radi u interesu građana i razvoja Srbije.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, priznala je da ju je vreme koje provodi kao prva dama Francuske učinilo tužnijom i ciničnijom.
Američki državni sekretar Marko Rubio danas je izjavio da ponuda Irana o ponovnom otvaranju Ormuskog moreuza pod striktnim uslovima nije prihvatljiva za Sjedinjene Američke Države niti druge zemlje.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar