U "ZADRUGU" ULAZE MENSUR I MATORINA BIVŠA DEVOJKA! Ovo će biti haos, ima sve da pršti, ma biće svega!
Podeli vest
Mensur Ajdarpašić i Žana Đorđević ulaze u "Zadrugu 6", ali to nije sve! Deo Pinkovog šoua, kako saznajemo, uskoro će biti i frizerka iz Beograda Žana Đorđević, koju će tamo sačekati njena bivša devojka Jovana Tomić Matora.
Podsetimo, Mensur, sportista iz Bara koji je osvoji četvrto mesto u "Zadruzi 5", vraća se u rijaliti kako bi se suočio sa svojom bivšom devojkom Milicom Veselinović.
Zadrugarski par Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica su se danas pomirili, a nisu se suzdržavali od toga da se ljube pred Nišlijkinim bivšim dečkom Lazarom Čolićem Zolom, koji je na urnebesan način izimitirao njihove poljupce
18.12.2022
22:08
Foto: Printscreen, Foto: Marko Đoković
Mensur Ajdarpašić sigurno nije ostao ravnodušan na Miličinu izdaju...
- Mensur je besan na Milicu jer je imala seks s njegovim neprijateljom Filipom Carem. Rekao mi je da je baš razočaran u nju jer se pravila da je fina i poštena, a odmah se smuvala sa Carem. Već na samom ulasku će se suočiti sa njom jer želi da opravda to što je dobio veliki honorar od produkcije - kaže naš izvor.
I sam Mensur je nedavno pričao o povratku u "Zadrugu":
Foto: Marko Đoković
Mensur Ajdarpašić
- Siguran sam da ne mogu svih deset meseci da izdržim, tako da, ako bih ulazio, sigurno bi to bilo negde na polovini rijalitija. Hoću da se odmorim i napunim baterije, pa ćemo videti da li ćete me na zimu gledati u "Zadruzi".
Pored Mensura u rijaliti se vraća i bivša Matorina devojka, frizerka Žana Đorđević, koja je već učestvovala u "Zadruzi 4".
- Žana je nedavno potpisala ugovor i Novu godinu dočekaće u rijalitiju! Planira da ponovo zavede Matoru, s kojom je bila u kratkoj vezi - završava priču naš izvor.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadrugarski par Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica su se danas pomirili, a nisu se suzdržavali od toga da se ljube pred Nišlijkinim bivšim dečkom Lazarom Čolićem Zolom, koji je na urnebesan način izimitirao njihove poljupce
Grčki premijer Kirjakos Micotakis izjavio je da je neprihvatljivo da brodovi plaćaju naknadu za prolazak kroz Ormuski moreuz kako je predložio Iran, ocenivši da bi takav potez predstavljao opasan presedan za slobodu plovidbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Targetiranje ministarke Jelene Žarić Kovačević, kao i vređanje i ponižavanje na vulgaran način putem društvenih mreža od strane neformalne grupe "Kvir zbor Beograda" prevazišlo je svaku granicu zdravog razuma.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Javno komunalno preduzeće "Parking servis" u Nišu tokom vaskršnjih praznika, od 10. do 13. aprila, neće kontrolisati ni naplaćivati parkiranje u zoniranim delovima grada.
Nacionalna avio-kompanija "Er Srbija" počela je da saobraća po letnjem redu vožnje. Flota od 30 aviona leteće ka više od 100 gradova širom sveta, uključujući i rekordan broj novih destinacija.
U Višem sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje okrivljenim vlasnicima Doma za smeštaj starih i odraslih lica "Ivanović" u Barajevu u kom je u januaru prošle godine buknuo jeziv požar i odneo živote.
Carinski službenici su na aerodromu Nikola Tesla, u saradnji sa policijom, sprečili jednog putnika da bez prijavljivanja u zemlju unese dva violončela, za koje se sumnja da su stara više od 150 godina.
Maskirani razbojnik oteo je jutros iz jedne pekare u strogom centru Kikinde kutiju sa dobrovoljnim prilozima, koji su bili namenjenim ugroženim srpskim porodicama na Kosovu i Metohiji.
Devojčica koja je pre godinu dana pronađena u teškom stanju na Paliluli, s ozbiljnim telesnim povredama, za koje se sumnja da su joj ih naneli majka Dejana S. i očuh Adam K. i dalje oporavlja od mnogobrojnih povreda koje je zadobila.
Vojska je pozvana da ukloni vozila koja blokiraju puteve tokom protesta zbog cena goriva u Republici Irskoj, a irska policija sada tretira proteste kod skladišta goriva kao "blokade", javlja BBC.
Svaki peti mladi Nemac razmišlja o napuštanju zemlje, a 40% kaže da želi da se preseli u inostranstvo na duži rok. Zabrinutost zbog ekonomske sigurnosti je ključni pokretač rastućeg trenda, pokazuje nedavna studija, prenosi Dojče vele.
Trenutno je u toku pauza u trilateralnim mirovnim pregovorima za rešavanje sukoba u Ukrajini, Sjedinjene Američke Države su sada zauzete, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Usamljenost je postala globalna pojava, a tehnologija koja nas je decenijama razdvajala, sada pokušava da nas spoji na neočekivan način, preko aplikacija za traženje prijatelja.
Ovaj kolač spaja nežnost klasičnog biskvita sa šargarepom i bogatstvo kremastog trilećea, stvarajući neodoljivu i svežu poslasticu koja će biti hit na svakom stolu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar