KAKAV OBRT! NE DA VIŠE NA SEBE! Anđela odbrusila Zvezdanu, Slavnić u šoku zbog njenih reči: PREVIŠE SAM KLIMALA GLAVOM!
Podeli vest
Zadrugarka Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić stavili su svoju vezu "na pauzu" kada je u rijaliti ušla njegova nevenčana supruga, Ana Ćurčić, a temperamentna Crnogorka je, nakon što se Zvezdan udaljio od nje, odlučila da se ponaša potpuno drugačije
Zvezdan je zaustavio Anđelu koja je bila u prolazu i pitao je kako je. Nakon što se uverio da je Đuričićeva dobro, prokomentarisao je njen izgled.
Pevačica Luna Đogani i njen suprug Marko Miljković venčali su se nakon učešća u rijalitiju, a od zarađenih para kupili su skupocenu nekretninu
03.02.2023
17:00
Foto: Printscreen
Anđela i Zvezdan... Đuričićeva smatra da je dosta ćutala!
- Sad nosiš sve te patikice koje nisi htela da nosiš - rekao je on, a Anđela mu je u samom startu odbrusila:
- Sad radim sve ono što ja hoću.
Slavniću je u samom startu bilo jasno da se Anđela ne ponaša prema njemu kao ranije.
- Je l' si ljuta na mene? - pitao ju je Zvezdan, a Đuričićeva je objasnila o čemu se zapravo radi:
- Je l' ima razlog? Samo razmišljam o stvarima kako bi trebalo, to su neke moje privatne stvari, kao što ti razmišljaš o svojim. Ja sam rekla da neću da ti se obraćam. Ako me zaustaviš vrlo rado ću da popričam. Ako vidim da ti je loše, pitaću te, podsetiti za lek, te stvari ću uvek da radim. Ako želiš da pričamo možemo uvek kad dođeš kod mene, jer ja kod tebe neću dolaziti, sve da si poslednji na svetu - sasula mu je Anđela.
Zvezdan je negodovao zbog njenog stava i želeo je objašnjenje za takvo ponašanje.
Foto: Printscreen
Anđela i Zvezdan se raspravljaju...
- Šta radiš to? - pitao je Slavnić Đuričićevu, a ona je nastavila u istom stilu.
- Bolje se zapitaj šta ti radiš. Svima je jasno šta ja radim, a ti ne znaš šta radiš. Odoh u pab, čekaju me drugari - rekla je Anđela.
Slavnić nije mogao da dođe sebi od šoka, pa ju je još jednom pitao da li stvarno namerava da priča tako sa njim, na šta je ona odgovorila:
- Da li treba da izaberem način na koji ću da pričam sa tobom? Kao nekad... Ili kako zaista treba da pričam? Mislim da sam mnogo pogrešila sa tobom što se tiče komunikacije, šta smem ili ne smem. Odlično ti znaš kakva ti se Anđela svidela da bi na kraju očekivao da budem ovakva ili onakva. Ako ti se sviđam, sviđaću ti se ovakva, ako ne, ne moram nikada ni da ti se svidim.
Zvezdan ju je zatim pitao da li je sinoć, dok je pričala kako ga voli i kako želi da se pomire, zapravo pričala bajke, što je Anđela negirala.
Foto: Printscreen
Zvezdanu nije jasno Anđelina promena u ponašanju
- Ne, moja osećanja su takva, ali ne znači da ću da klimam glavom i da slušam neke stvari. Tako je bilo u našoj vezi, sad tek vidim, uvek ti moraš da budeš u pravu. Meni je bitno da se nađemo na pola puta. Mnogo sam grešila, ne znači da ću sebi da oduzmem neka prava koja sam imala kao žena - odgovorila mu je Đuričićeva, a on je prokomentarisao:
- Nema potrebe da ti prilazim ako ćeš da se ponašaš ovako.
Đuričićeva se zbog njegovih reči nije potresla.
- Ja sam tebi rekla da odlučiš koje je moje mesto u tvom životu. Bila bih Anđela kakva sam bila sa tobom, bila bih Anđela kakvom si me formirao, kakva treba da budem. Samo sam rekla da sam previše klimala glavom. Sad smatram da sam preterala - rekla je ona, a Zvezdanu se nije svidelo to što je imala da kaže:
Foto: Printscreen
Anđela smatra da je previše "klimala glavom"...
- Nisi došla kod inspektora, nisam te lišio slobode. Imaš neke nove stavove.
Đuričićeva mu je tada rekla ono što joj je danima ležalo na srcu.
- Moji su jasni, samo se tvoji kolebaju. Ti više nemaš stavove. Ne znaš koje je mesto u tvom životu. Sad možeš da očekuješ Anđelu kao na početku, kad ti nisam dozvoljavala prstom da me takneš, to jedino sad možeš da očekuješ od mene, kao prema svim ostalim zadrugarima. Ne možeš da me dodiruješ, neću da ti prilazim, kad ti želiš ja ću uvek da razgovaram sa tobom, ali na distanci, kao sa svim muškarcima u kući - rekla mu je ona, a kako je sve ovo izgledalo možete pogledati u videu ispod.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ukrajina je pozvala ambasadora Izraela na razgovor u Ministarstvo spoljnih poslova zbog kupovine ruskog žita, koje Kijev smatra ukradenom ukrajinskom robom, saopštio je šef ukrajinske diplomatije Andrej Sibiga.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
Novinar Uroš Piper pohvalio je direktora nedeljnika ''Vreme'' Stevana Ristića koji je otvoreno priznao da su građani navikli na letovanja i penzioneri da primaju penzije na vreme i to sve dok je Aleksandar Vučić na vlasti.
Drugo ime za licemera je ni manje, ni više nego Branko Ružić, potpredsednik Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) koji se poslednjih godinu dana nudi blokaderima i propagira njihovu politiku.
Šačica blokadera, njih petnaestak, okupila se kod novog mosta na Tamišu koji je nedavno otvorio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kako bi zviždali vozovima.
Sukobi i raskol među blokaderima se nastavljaju iz dana u dan, a kao najnoviji primer navode to što je jedan od lidera opozicije Savo Manojlović kritikovan na društvenim mrežama da je plagijator.
Da put od fakultetske klupe do realnog radnog okruženja može biti inspirativan, pokazale su posete studenata Tehničkog fakulteta „Mihajlo Pupin“ iz Zrenjanina pogonima Naftnih servisa kompanije NIS.
Tokom izvođenja hitnih radova na kanalizacionoj mreži u Ruzveltovoj ulici, ispred objekta sa kućnim brojem 5, od danas do 1. maja doći će do promena u radu linije 79 javnog gradskog prevoza, saopšteno je iz Sekretarijata za javni prevoz.
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na auto-putu Ruma–Šabac, kod skretanja za Hrtkovce, poginule su tri mlade osobe, dok je četvrta teško povređena.
Rusija je spremna da posreduje u okončanju sukoba u Iranu ukoliko budu dogovorene opcije prihvatljive za sve strane, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Oružane snage Ukrajine (OSU) ponovo su tokom noći napale Krim i grad Tuapse dronovima, a na meti su se, prema prvim informacijama, našli rafinerija nafte i morski terminal. Posle udara izbio je požar, dok su se iznad grada podigli gusti stubovi dima.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Filmski kompozitori Aleksandra Kovač i Roman Goršek su po pozivu i izboru prestižnog Kanskog festivala TV serija "Canneseries Festival", učestvovali na konferenciji Industry days, koja je održana u sklopu festivala u Kanu, od 23. do 25. aprila u Palais de Festival.
Helena Bonam Karter napustila je snimanje četvrte sezone serije "Beli lotos" ("The White Lotus") nakon što je produkcija procenila da njen lik ne odgovara prvobitnoj viziji kreatora serije Majka Vajta.
Poslednja epizoda kviza "Potera" koja je sinoć emitovana na RTS protekla je u znaku napete igre, ali i jednog pitanja koje je posebno privuklo pažnju gledalaca.
Čišćenje stakla na vratima rerne može biti prava noćna mora zbog tvrdokornih mrlja od masnoće i hrane, ali postoji jednostavan trik koji može uštedeti mnogo vremena i truda.
Umesto jakih hemikalija, postoje jednostavna prirodna rešenja koja mogu da oteraju mrave i spreče da se ponovo pojave. Ključ je u mirisima koje mravi ne podnose.
Ovi mafini su idealni za brz doručak, užinu za školu ili slatki zalogaj uz jutarnju kafu, a toliko ukusni da će nestati pre nego što stignu da se ohlade.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar