MOKA SE JAVNO OBRATIO RODITELJIMA ANĐELE ĐURIČIĆ Slavnić otvorio dušu i priznao: Strašno proživljavam dešavanja u"Zadruzi"...
Podeli vest
Zoran Moka Slavnić, legendarni košarkaški stručnjak i otac zadrugara Zvezdana Slavnića koji u rijalitiju "Zadruga 6" prolazi kroz ljubavnu dramu sa Anđelom Đuričič, obratio se njenim roditeljima i stavio im do znanja da osuđuje postupke svog sina i podržava njihovu ćerku!
Moka pomno prati rijaliti dešavanja, te se neretko oglašava i komentariše Zvezdanove postupke, a takođe javno ističe koliko je privržen Anđeli Đuričić, koja zbog njegovog sina prolazi kroz ljubavni brodolom.
Zadrugari Zvezdan Slavnić i njegova bivša nevenčana supruga Ana Ćurčić danima ne prestaju da iznenađuju gledaoce pored malih ekrana, a pevačica Anabela Atijas je dala svoj sud o bivšem paru
05.02.2023
20:51
Shodno tome, Slavnić se ponovo oglasio, ali ovog puta se direktno obratio Anđelinim roditeljima.
Foto: Printscreen
Moka Slavnić podržava Zvezdana i Anđelu...
- Dragi roditelji Anđele Đuričić, ako niste shvatili moju poruku kada sam rekao da sam plakao zbog Anđele jer je gledam kao ćerku, sve njene tuge i nezadovoljstva koja je doživela ničim nije bilo izazvano sa njene strane. Zato to i preživljavam tako i više bih voleo da moj sin nadrlja pet puta više nego ona - jedna čedna devojka koja se zaljubila u mog sina. Na njenu žalost, a moju sreću... Ali, mislim da neće imati razloga da se za to kaje, jer moj sin voli otvorenog srca. Zbog toga još jednom napominjem da sve loše što joj se dešava u "Zadruzi" ja strašno proživljavam, kao da mi je ćerka. Budite ponosni na nju, a ne da pogrešno shvatate reči koje je neko izgovorio. Tako da, još jednom vam kažem, budite srećni što imate takvu ćerku i vodite računa da vam je ćerka srećna, to je jedino što je važno u životu. Prijatno i želim vam sve najbolje - rekao je Moka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadrugari Zvezdan Slavnić i njegova bivša nevenčana supruga Ana Ćurčić danima ne prestaju da iznenađuju gledaoce pored malih ekrana, a pevačica Anabela Atijas je dala svoj sud o bivšem paru
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, oglasio se na svom Instagram nalogu, gde je otkrio kako se trenutno oseća ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je hospitalizovan u sredu.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
Socijalistička partija Srbija uputila je podršku njenom predsedniku i potpredsedniku Vlade Srbije Ivici Dačiću kojem se naglo pogoršalo zdravstveno stanje.
Evropska unija mora da spreči takozvanog premijera Aljbina Kurtija da 15. marta sprovede potpuno etničko čišćenje preostalih Srba sa Kosova i Metohija!
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Iznad većeg dela zemlje danas će biti pretežno sunčano, u brdsko-planinskim predelima promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, a vetar će biti slab i umeren severni i severoistočni, posle podne i uveče istočni i jugoistočni. Temperature od minus 2 do 14 stepeni.
Republički hidrometeorološki zavod saopštio je da se u toku večeri i noći očekuje malo do umereno oblačno, dok će duvati slab i umeren vetar zapadni i severozapadni, u toku noći na severu severni i severoistočni.
Prema podacima Agencija za bezbednost saobraćaja, alkohol je i dalje jedan od vodećih uzroka saobraćajnih nezgoda sa smrtnim ishodom u Srbiji, a u proseku je prisutan u svakoj četvrtoj nesreći. Iako su droge ređe evidentirane, njihova upotreba je u porastu, naročito među mlađim vozačima.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Na graničnom prelazu Gostun, na izlazu iz Srbije, carinici su danas zaustavili automobil "shevrolet" čeških registracionih oznaka u kojem su bili Krzyžovski Lukas (34) i Helanova Miroslava (30), oboje državljani Češke.
Predsednik SAD Donald Tramp je u telefonskom razgovoru sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim izjavio da rat u Ukrajni treba zaustaviti u roku od mesec dana kako bi se do leta postigao mirovni sporazum.
Američka obaveštajna agencija CIA objavila je uputstva na persijskom jeziku na društvenim mrežama za iranske građane koji žele bezbedno da kontaktiraju američku obaveštajnu službu.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
Ruska vojska nastavlja ofanzivne operacije i, iako sporim tempom, ostvaruje napredak duž linije fronta, dok istovremeno sprovodi strategiju iscrpljivanja Ukrajine, izjavio je izraelski vojni analitičar David Šarp.
Prema tržištu predviđanja Polimarketa, glavni favorit da ove godine pobedi u kategoriji za najboljeg glavnog glumca je Timoti Šalame. On je oduševio svetsku publiku ulogom u filmu "Marty Supreme".
Uloga Svetlane koju je u seriji "Selo gori, a baba se češlja" tumačila Suzana Mančić prvobitno je bila ponuđena Snežani Savić, ali je zbog drugih obaveza morala da je odbije.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" koja će uskoro biti emitovana na Informer TV, književnik Ranko Gojković i voditeljka Olivera Miletović razgovarali su o carici Jelisaveti Petrovnoj.
Kada ponestane inspiracije za posnu poslasticu kojom ćete obradovati porodicu ili goste, ovaj recept može biti odlično rešenje jer odgovara gotovo svakom ukusu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar