ŠOK! MIRKO ŠIJAN RAZVOZI PILIĆE! Radi kod tasta i tašte, sve završava!
Mirko Šijan, sin pevačice Goce Božinovske počeo je, navodno da radi kod tašte Danijele i tasta Bogdana Rodića u Titelu.
20.02.2023
18:09
Printscreen
Rijaliti
Otac joj je preminuo kada je imala samo 12 godina, a ono što je upamtila od njega jesu strah i traume.
I sama je pričala da joj je otac bio alkoholičar i da je neretko maltretirao nju i majku, te da se upravo zbog svega toga, tražeći očinsku figuru, udala za Sinišu.
Foto: Printscreen
- Siniša je Mariju Kulić obožavao od prvog dana kada ju je ugledao, to je prosto bila ljubav na prvi pogled - počinje izvor za "Skandal" i dodaje.
- On je u njoj video prelepu mladu ženu, a ona u njemu oca kojeg nikada nije imala. Možda je napravila grešku što se tako mlada udala, ali ona dan-danas kaže da se ne kaje i da je Siniša njena ljubav do groba, a verujte da joj nije bilo lako kad se ta ljubav desila, branili su joj majka i brat da se viđa sa njim jer je Siniša važio za mangupa u Nišu. Bavio se boksom u to vreme, često se tukao i bio je strah i trepet za mnoge u gradu.
Marija je i sama jednom prilikom ispričala kako se upoznala sa Sinišom, ako i kakve traume vuče iz detinjstva.
- Odrasla sam sa majkom Spomenkom i bratom Pecom, a oca Branka, koji je bio alkoholičar i nasilnik, izgubila sam sa 12 godina. U 45. godini sam saznala da sam obolela od kancera krajnika, ni Siniša nije zdrav, a imam i probleme sa ćerkama, ali se borim, moram - rekla je ona jednom prilikom i dodala.
- Bila sam veoma poslušna. Želela sam majci, koja je puno radila, da olakšam život. Svaki dan sam sređivala kuću kako bih je iznenadila kada se vrati sa posla. Bila sam odličan đak, mama i brat su bili ponosni na mene sve dok nisam počela da viđam Sinišu - ispričala je Marija koja kaže da je Siniša bio mangup.
Foto: Printscreen
- Sinišu je znao ceo grad jer je bio mangup. Ljudi su ga se bojali, pošto se tukao po ulicama, kafićima... Zato su moji bili ljuti na mene. Govorili su mi da mi ne priliči da budem sa propalitetom u vezi, već da nađem inženjera. Brat, koji je 13 godina stariji od mene, pretio mi je da će me prebiti ako ne ostavim Sinišu. Odlučila sam da se krišom viđam sa njim. Ali jednom me je brat video u kafiću sa Sinišom, a rekla sam da idem kod drugarice. Kada sam došla kući, išamarao me je i zabranio mi izlaske zato što sam ga lagala. Posle izvesnog vremena, slučajno sam srela Sinišu na bazenu. Nastavili smo tamo gde smo stali. Moji su videli da ne vredi da mi brane da budem sa njim. Rekla sam im: ''Dokle god je dobar prema meni, bićemo zajedno!'' Uvidela sam da je Siniša grub, ali prema meni nije bio takav - pričala je Marija, koja je priznala i sama da je u njemu videla oca.
- Bili su veoma slični u ophođenju prema drugim ljudima. Ali za razliku od Siniše, otac je bio i vuk samotnjak. Nije ga zanimala porodica. Mama i on nikada nisu bili zajedno. Mi smo živeli u Nišu, a on u Budvi i Kotoru. Radio je po belom svetu, Kod nas je dolazio samo za vreme zimskog raspusta, a ja sam kod njega provodila letnje. Kada me posle dužeg vremena vidi, prvo mi traži đačku knjižicu da proveri kakve su mi ocene. Bio je prek i strog. Mnogo sam ga volela kad sam bila mlađa, ali kasnije sam shvatila da mi je mama sve na svetu. Samo se ona mučila i žrtvovala zbog mene, a tata je živeo svoj život. Tada sam izgubila osećaj za njega. Pogotovo me nije zanimao kada sam saznala da je alkoholičar, koji je bio agresivan prema majci. To mi je brat ispričao, pošto u mom prisustvu nikada nije bio takav. Da je preda mnom udario majku, glavu bih mu odšrafila. Saznala sam i da nije bio srećan kad sam se rodila, zato što nije želeo da ima ćerku. Za njega su sve žene bile k*rve, pa je mislio da ću i ja biti. Dobio me je kada je imao 47 godina, a poginuo kada sam napunila 12. Nije dočekao da me vidi u venčanici, a ni unuke - ispričala je Marija svojevremeno.
Mirko Šijan, sin pevačice Goce Božinovske počeo je, navodno da radi kod tašte Danijele i tasta Bogdana Rodića u Titelu.
20.02.2023
18:09
121. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06
221. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06
121. 07. 2026. u 06:30
221. 07. 2026. u 06:30
Slobodan Stupar, ideolog blokadera, demonstrirao je neviđenu količinu mržnje prema Srbiji i Srbima i još jednom pokazao i dokazao da je autošovinizam srž blokaderske politike.
21.07.2026
08:19
Vladimir Pavićević, profesor na Fakultetu političkih nauka i jedan od najvećih kritičara predsednika Aleksandra Vučića, ismejao je ustaškog evroposlanika Tonina Piculu, koga blokaderi kuju u zvezde.
21.07.2026
09:05
Tek nakon žestoke reakcije javnosti i medijskog alarma, tamošnje tužilaštvo je konačno formiralo predmet kako bi se utvrdilo ko je u naselju Pruška ispisao monstruozni grafit "Srbe na vrbe".
21.07.2026
08:00
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta najoštrije je osudio sramotni i divljački napad trojice Bošnjaka na srpske povratnike Miku Davidović i njenog supruga Željka Matića u mestu Lušci Palanci kod Sanskog Mosta.
21.07.2026
07:30
Zavladalo je potpuno rasulo među blokaderima nakon što je Informer ekskluzivno objavio svih 250 imena onih koji se nalaze na takozvanoj studentskoj listi za predstojeće izbore, pa su na društvenim mrežama masovno počele da "pljušte" razočarane poruke.
20.07.2026
23:47
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
18.07.2026
14:19
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
17.07.2026
15:41
Zoran Anđelković, direktor Pošta Srbije gostujući u Info jutru govorio je o strateškom partnerstvu Srbije i Amerike.
17.07.2026
12:25
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
16.07.2026
11:56
Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ) izdao je hitno upozorenje za nevreme i obilne padavina u zapadnoj, jugozapadnoj i južnoj Srbiji.
21.07.2026
08:25
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Svetog Prokopija, jednog od ognjevitih svetaca. Danas se izbegava kopanje, čak i sahranjivanje, jer se smatra da se tako čini veliki greh.
21.07.2026
06:15
U Srbiji u utorak nestabilno. Pre podne suvo, posle podne pljuskovi i grmljavina na zapadu i jugu, uveče i u centralnim krajevima. Temperatura do 33 stepena.
21.07.2026
06:42
U kovčegu ispred oltara Saborne crkve u Beogradu počivaju mošti Svetog Stefana Štiljanovića, velikog dobrotvora i zaštitnika srpskog naroda. Njegove mošti donete su u Beograd kako bi bile zaštičene od ustaša.
21.07.2026
09:00
Zvanični srednji kurs dinara za evro danas iznosi 117,3829 dinara.
21.07.2026
07:00
S. A. (64) sa Novog Beograda teško je povređen juče po podne u naselju Bečmen, nakon što je pao na beton sa krova lokalne crkve i lekari mu se bore za život.
21.07.2026
07:52
Višestruki šampion Srbije u bilijaru Goran Mladenović Grga (60) poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Niš - Priština, u selu Visoka kod Kuršumlije, a kako se saznaje, jedna želja mu je ostala neostvarena.
21.07.2026
07:28
Tri osobe lakše su povređene u tri saobraćajne nesreće koje su se dogodile u toku noći, rečeno je u Hitnoj pomoći.
21.07.2026
07:07
Pregled snimaka sa sigurnosnih kamera, koji prikazuju trenutak ubistva Ranka Radoševića (44), zvanog Ranko Eskobar, prikazan je u Višem sudu u Beogradu. Optužnicom Višeg javnog tužilaštva, Stefan Zlatanović i Luka Vučetić terete se kao direktni izvršioci likvidacije na benzinskoj pumpi u Rušnju 9. marta 2023. godine, dok se Marko Pjanović i Azra Šabanović terete za pomaganje.
21.07.2026
06:30
U ponedeljak ujutru na ostrvu Krk došlo je do jezive nesreće kada je grom udario ženu.
21.07.2026
06:00
Huti stežu obruč oko Saudijske Arabije, dok Turska, članica NATO-a, preti odgovorom zbog uključivanja Kurda u sukob u Iranu.
21.07.2026
08:30
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da je imao "veoma dobar razgovor" sa novim britanskim premijerom Endijem Bernamom.
21.07.2026
08:00
Navodi da Nemačka pod Fridrihom Mercom tajno razvija nuklearno oružje izazvali su poređenja sa nacističkim projektima „čudotvornog oružja“.
21.07.2026
07:30
Kina nije odustala od gasovoda „Snaga Sibira 2“, ali je Moskvi postavila uslov koji bi projekat mogao da učini potpuno neisplativim: ruski gas želi po subvencionisanoj ceni koju plaćaju potrošači unutar same Rusije.
21.07.2026
06:28
Božidar Bole Stošić, koji nas je napustio 2018. godine, svojevremeno je otkrio da je odbio ulogu u seriji "Bolji život" jer nije želeo da radi sa Miodragom Petrovićem Čkaljom, koji ga je stavio na svoju "crnu listu" glumaca.
21.07.2026
09:00
Dubravka Mijatović kaže da seriju "Srećni ljudi" nije napustila zbog malog honorara već zbog totalno druge stvari.
20.07.2026
16:00
Slike iz detinjstva ostaju u najlepšem sećanju i svako od nas ih se rado seća, a svremena na vreme bacimo pogled na njih da nas podsete na bezbrižan period života.
20.07.2026
15:01
Šakirina reakcija na gol Španije u finalu Svetskog prvenstva postala je planetarni hit, a snimak je obišao ceo svet.
20.07.2026
14:14
Glumica Abi Eliot, zvezda hit serije "The Bear", rešila je da se posle skoro deset godina braka razvede od producenta Bila Kenedija.
20.07.2026
13:49
Stručnjak za bezbednost hrane Bil Marler upozorava da neoprana dinja može da prenese opasne mikroorganizme direktno u meso ploda.
21.07.2026
09:30
Ako ste ljubitelj laganih, kremastih poslastica, torta poreklom iz Rusije je nepogrešiv izbor za vas.
21.07.2026
09:00
Vanilice su među najomiljenijim domaćim kolačima, ali nije uvek lako napraviti ih tako da budu mekane, prhke i da se tope u ustima.
21.07.2026
06:00
U današnjem tempu života često nam nedostaje vremena za bliskost i povezivanje s partnerom, ali dve poze omogućavaju da uživate u ljubavnom zanosu, bez obzira na vreme i okolnosti
20.07.2026
23:20
Britanski stručnjak za putovanja Dankan Grinfild-Turk je obišao veliki broj destinacija, ali ostrvo Tinos ostalo mu je posebno upečatljivo zbog svoje lepote i autentičnosti.
20.07.2026
22:20
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.