OTKRIVENO IME SINA ANE KORAĆ! Hebrejskog je porekla, a evo šta znači!
Starleta Ana Korać porodila se pre mesec dana, a od javnosti je krila ime sina.
24.03.2023
09:18
Miloš Rafailović. Printscreen, E-Stock
Rijaliti
Milena je, na samom početku rekla da je i ranije Ćurčićevoj objašnjavala da treba da stavi tačku na brak sa Slavnićem.
Foto: Printscreen
- Zašto nisi pomogla, pre svega ovoga, Ani? Molim te objasni kada je neka žena žrtva nasilja i maniuplator, kako se ponaša? - pitala je voditeljka, a Milena je odgovorila:
Foto: printscreen
- Znate kako, šta god ljudi mislili, ja ću do kraja ostati ovde i iskakaću svim ljudima iz paštete, koju god da otvoriš, iskočiće moja teleća glava. Ja sam želela da je pogledam, da je motivišem da sam tu i da joj kažem: "Znaš li ti šta ja radim napolju?". Zašto nisam pomogla?! Bila sam u policiji, u Centru za socijalni rad, razgovarala sam sa inspektorkom za porodično nasilje. Znate zašto ne mogu ništa? Kada policija izađe na teren i kucne na vrata zbog moje prijave i kada pita ljude: "Zbog čega vam je zavijeno rame", oni kažu: "Znate, malo pre sam pala" ili slično.
Ana i Zvezdan su više puta pominjali stan njegove majke Slavice. Slavnić je prvo optužio Ćurčićevu da ga je ona prokockala, zatim je promenio priču i rekao da je stan prodat da bi njegova majka vratila Anine dugove, a poslednja verzija je ona da je stan prodat da bi se pokrili dugovi za zajednički privatni biznis sa kafom, koji nije uspeo.
Foto: Printscreen
Voditeljka je želela da sazna o čemu se zapravo radi.
- Hajde da pričamo o njegovom stanu koji je prokockan, što kaže Zvezdan - pitala je voditeljka Milenu, a ona je objasnila da su optužbe na račun Ćurčićeve laž:
Foto: ATA Images
- To je jedna mizerija. Za sve što je optužen, on prebacuje na nju. To je apsolutna manipulacija. Osećam odgovornost prema ženama koje mi se javljaju. Ana nije smela nikada da prijavi, on joj je pretio ubistvom više puta, sa decom je bežala kod svoje majke. Njoj je bilo top kada je bio u zatvoru. Četiri godine je bio u zatvoru, imali su dramu da se ona iščupa, on u zatvor. Ja se vama izvinjavam, obećala sam da ću da donesem neko od pisama, trebaju mi dani da ih pročitam. Ja ih nisam pipala dok ona nije javno pozvala da se iznesu. Ja ću da donesem gde on piše: "Kunem ti se u svoju decu da nikada više neću kockati". Apsolutno mu je verovala. Kada je otišao u zatvor, mi smo sele i ja sam joj rekla: "Ženo, ovo je momenat", ona je uvek govorila: "Ne mogu sada da ga ostavim". Njegov stan nije njegov, nego Slavice Slavnić. Ana se uvek bavila ozbiljnim poslovima, jedan je bio kafa. Uvozili su kafu iz Italije, govorila sam uvek da to nije dobra ideja. Poručili su robu za 12 hiljada evra, a oni su prodali stan za mnogo veće pare. Slavica Slavnić ono što je dobila u amanet od svog bivšeg supruga su dve nekretnine. Zašto je sada u domu? Zato što nema nijednu nekretninu. Prodala je obe nekretnine, sama na nagovor Zvezdana Slavnića, njenog sina. Vratili su dug od 12 hiljada evra, tu je ostalo 40-ak hiljada evra za koje je Zvezdan rekao da će da uloži novac u biznis od kog će Slavica živeti, to se nikada nije desilo. On je prokockao sve to. Ne smem da govorim o iznosu. Dok je Zvezdan Slavnić bio u zatvoru, Ana je radila, zarađivala, finansirala dva fakulteta svoje dece, bez Glav**ć porodice!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.
06.12.2025
09:10
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
06.12.2025
07:29
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će izbori biti ili u maju ili u decembru sledeće godine, ali da je realnije da će se održati u decembru 2026. godine.
06.12.2025
07:07
Vuka R. (13) iz Kraljeva, koji se bori sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, fizički i verbalno je zlostavljala grupa vršnjaka iz njegove škole.
05.12.2025
22:05
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
06.12.2025
07:18
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
05.12.2025
10:57
Šampion Exatlona nije onaj ko je preživeo - već onaj ko je pobeđivao. I zato je ovo takmičenje čista esencija sporta.
03.12.2025
13:31
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
03.12.2025
12:39
Premijera novog filma "Snaga jedinstva" biće prikazana u večeras u 22.30 časova na televiziji Informer!
01.12.2025
20:27
Exatlon je mnogo više od televizijskog spektakla – to je svakodnevna borba tela, uma i volje.
01.12.2025
12:27
Zbog planiranih radova na mreži Elektrodistribucija Srbije najavila je isključenje struje.
06.12.2025
06:30
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
06.12.2025
08:00
Prema najnovijim prognozama, jak ciklon čiji se centar trenutno nalazi iznad Grčke i dalje utiče na vreme u regionu. Zbog njegovog delovanja u Srbiji preovlađuje oblačno vreme, a mestimično se očekuju i padavine.
05.12.2025
22:00
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
05.12.2025
21:00
Stravičan zločin dogodio se 6. decembra 2020. godine u šumi u mestu Jarak kod Sremske Mitrovice i to zbog tartufa.
06.12.2025
08:09
Majka i brat Keli, devojke za čije je ubistvo osuđen državljanin Srbije na 18 godina zatvora, sa suzama u očima slušali su izricanje presude pred sudom u Lozani, prenose švajcarski mediji.
06.12.2025
08:47
Na društvenim mrežama pojavio se izuzetno uznemirujući video snimak na kojem se vidi kako osumnjičeni A. K. (25) iz Rožaja, svojim automobilom, namerno, udara u oštećenog mladića.
06.12.2025
07:15
Policija u Splitu uhapsila je dvojicu mladića starosti 16 i 18 godina zbog napada na dvojicu Srba na parkingu u naselju Ravne njive.
05.12.2025
20:46
Dve Kineskinje bile su otete u Dolovu i zlostavljane, a nadzorne kamere su ih usnimile kada su pobegle otmičarima u Dolovu.
05.12.2025
23:12
05.12.2025
19:05 >> 22:05
Rusija je donela odluku da raskine sporazume o vojnoj saradnji sa tri zapadne zemlje - Francuskom, Kanadom i Portugalom!
06.12.2025
07:58
Rat u Ukrajini, 1382. dan.
06.12.2025
07:26
Pakistan i Avganistan sukobili su se večeras duž međusobne granice, samo nekoliko dana nakon neuspešne runde mirovnih pregovora.
05.12.2025
23:43
Sjedinjene Američke Države žele da Evropa preuzme većinu konvencionalnih odbrambenih kapaciteta NATO, od obaveštajnih podataka do raketa, do 2027. godine, rekli su zvaničnici Pentagona diplomatama u Vašingtonu ove nedelje, što je kratak rok koji neki evropski zvaničnici smatraju nerealnim, prenosi Rojters.
05.12.2025
23:40
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
05.12.2025
23:20
Glumica Ivana Panzalović napravila je pravi haos na Instagramu nakon što je objavila seriju vrelih fotografija iz Dubaija.
05.12.2025
16:01
Pevačica La Toja Džekson, sestra pokojnog Majkla Džeksona, objavila je na Instagramu fotografije na kojia je mršavija nego ikad.
05.12.2025
15:05
Glumica Margo Robi otkrila je detalje o erotskim scenama u filmu "Orkanski visovi" u kom glumi uz Džejkoba Elordija.
05.12.2025
14:14
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
05.12.2025
13:33
Zima je period kada se mnoge žene žale da im se kosa masti brže nego ikad, nekima već nakon jednog dana izgleda slepljeno i beživotno.
06.12.2025
07:00
Iako to najčešće neće priznati, postoje mali signali kojima vam žena stavlja do znanja da želi s vama da se upusti u seksualni odnos.
05.12.2025
23:20
Dženifer Lopez (56) je živi dokaz da su godine samo broj. Podigla je temperaturu kada je na Instagramu objavila snimak sa nastupa u minijaturnom kostimu.
05.12.2025
22:20
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
05.12.2025
21:40
Kamila Bernal je plus sajz model koja je pokorila Instagram provokativnim fotkama. U prvom planu su njene bujne obline koje su brzo postale viralne.
05.12.2025
21:00
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar