Miljana Kulić diskvalifikovana je iz rijaliti programa "Zadruga 6" zbog samoinicijativnog napuštanja, a od kako je napustila Belu kuću ne odvaja se od Nenada Macanovića Bebice, pa je pripretila fanovima.
Rijaliti zvezda se oglasila na svom Instagram profilu i poslala jasnu poruku pratiocima da je više ne spajaju sa Lazarom Čolićem Zolom, jer ne želi da ga vidi.
- Zamoliću sve grupe da me više ne spajaju sa Lazarom Čolićem. Poštujem vas sve, vaš trud i rad, ali bih vas zamolila da to više ne radite. U suprotnom, moraću da blokiram sve. Za mene je taj čovek od Uskrsa mrtav i ne postoji više u mom životu. Hvala na razumevanju - napisala je Miljana.
Foto: printscreen
Bivšu učesnicu rijalitija je nakon odlaska sa imanja u Šimanovcima dočekao njen bivši dečko Nenad Macanović Bebica, a snimak koji su objavili na Instagramu šokirao je javnost.
Miljana Kuluić će zbog kršenja ugovora morati da plati kaznu od 100.000 evra, a pre nje je diskvalifikovan i Nenad Macanović Bebica, koji će takođe morati da plati kaznu od 50.000 evra, iako se prave da ih to ne dotiče ni najmanje.
Foto: printscreen
Miljana Kulić se dugo godina bori sa psihičkim problemima zbog čega je i određeni period provela u klinici za psihijatrijske bolesti "Laza Lazarević" o čemu je njena majka Marija Kulić pričala u rijalitiju.
Iz tog razloga Miljana i nema starateljstvo nad sinom Željkom, već se o njemu stara njena majka.
Miljana Kulić diskvalifikovana je pošto je samoinicijativno napustila rijaliti "Zadrugu", ona je odmah rešila da uživa sa Nenadom Macanovićem Bebicom, pa se snimila tokom njihove voznje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Miljana Kulić diskvalifikovana je pošto je samoinicijativno napustila rijaliti "Zadrugu", ona je odmah rešila da uživa sa Nenadom Macanovićem Bebicom, pa se snimila tokom njihove voznje.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u zvaničnoj poseti Narodnoj Republici Kini od 24. do 28. maja 2026. godine, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Francuski vojni stručnjaci koji su, prema tvrdnjama proruskih izvora, pomagali Ukrajincima u radu sa dalekometnim dronovima našli su se na meti snažnog noćnog udara u Odesi, izvedenog između 17. i 18. maja.
Opozicioni lider Goran Ješić oglasio se na društvenoj mreži Iks i poručio blokaderima i lažnim stdentima da "specijalista treba da ih pogleda brzo, dok je vreme".
Predsednica skupštinskog Odbora za Kosovo i Metohiju, Danijela Vujičić govorila je o Kurtijevoj političkoj kampanji i istakla je da je zasnovana na "antisrpskoj retorici jer svojim biračima nema šta frugo da ponudi".
Na 1.200 metara nadmorske visine Tare nalazi se zaravan i zaseok nazvan Sekulić, u kome dobronamerni mogu pronaći mir i potpuni odmor, a neki i mesto večnog počinka.
Sada pokojni "škaljarac" iz Herceg Novog, Goran Vlaović - Goro tokom 2020. godine sa osobom čiji identitet još nije utvrđen, formirao je kriminalnu organizaciju koja je prošvecovala oko dve tone kokaina. Ekipi je pripadao i Radomir Boban Baćović, a sada je crnogorsko Specijalno državno tužilaštvo formiralo slučaj i sprovodi se kriminalistička istraga.
U subotu uveče u Drnišu Kristijan Aleksić, već osuđivan zbog raznih zločina, upucao je Luku M. (19), nakon čega je pobegao. Ubrzo nakon zločina je i uhapšen, a sada na svetlost izlazi njegova jeziva kriminalna istorija.
Nišlija S.K. zatražio je najstrožu kaznu za Lj.P. (74) iz okoline Žitorađe koji je osumnjičen za obljubu nad njegovom ćerkom (12), devojčicom sa posebnim potrebama. Zahvaljujući brzoj reakciji roditelja i osoblja hotela, incident je prošao bez posledica po devojčicu, ali njen otac čvrsto stoji iza toga da ovaj zločin ne sme proći nekažnjeno.
Velika Britanija dozvolila je uvoz dizela i avionskog goriva proizvedenih od ruske sirove nafte u trećim zemljama, pokazuje nova opšta trgovinska licenca britanske vlade koja stupa na snagu 20. maja.
Američki Senat napravio je prvi ozbiljan rez prema ratnoj politici Donalda Trampa i izglasao nastavak procedure za rezoluciju kojom se predsedniku ograničava mogućnost da samostalno vodi vojne operacije protiv Irana bez odobrenja Kongresa.
Američko Ministarstvo pravde sprema se da otvori jedan od najosetljivijih dosijea u odnosima Vašingtona i Havane — obaranje dva aviona kubanskih emigranata iznad Floridskog moreuza 1996. godine, što bi dalo mogućnost vlastima u SAD da gone Raula Kastra, nekadašnjeg predsednika Kube.
Pentagon sprema smanjenje američkih snaga i vojne opreme koje bi NATO mogao da koristi ako izbije velika kriza u Evropi, objavio je Rojters, pozivajući se na izvore upoznate sa planovima administracije Donalda Trampa.
U velikoj sali mts Dvorane održana je svečana premijera filma "Sveti Mojsije Crni", novog ostvarenja rediteljke Jelena Popović, koja je nakon uspeha filma "Božiji čovek" publici predstavila još jednu snažnu i duhovno inspirativnu priču o veri, iskupljenju i mogućnosti čovekove promene.
Legendarna Katinkina kuća na Dedinju bila je mesto snimanja kultnih ostvarenja poput "Srećnih ljudi", "Žikine dinastije" i filma "Davitelj protiv davitelja".
Glumica Milena Dapčević dobijala je anoniman pretća pisma jer je bila u vezi sa istaknutim partizanskim borcem Pekom Dapčevićem što je u tadašnje vreme bilo neprihvatljivo.
Kontroverzni biografski film "Majkl" do sada je zaradio neverovatnih 700 miliona dolara širom sveta, ostavljajući iza sebe sve skandale koji ga prate od prvog dana snimanja.
Kolač sa jabukama i pudingom je toliko ukusan da zaista može da prođe kao najfinija lagana torta. Najvažnije je što ne treba da se peče, pa je priprema krajnje jednostvna.
Ako vam je sigurnost važan kriterijum pri izboru destinacije za odmor, najnovije istraživanje kompanije Berkshire Hathaway Travel Protection otkriva devet najbezbednijih zemalja za putovanja.
X je uveo novi podsticaj kako bi podstakao korisnike da plate verifikaciju na platformi, ali je to izazvalo nezadovoljstvo među dugogodišnjim korisnicima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar