ANĐELA TRAŽILA ZVEZDANU DA JOJ URADI NEŠTO ODVRATNO! U gadostima otišla korak dalje, ovo rijaliti još nije video!
Podeli vest
Zadrugarka Anđela Đuričić od samog početka veze sa Zvezdanom Slavnićem šokira javnost svojim ponašanjem i izjavama, a sada je svom 22 godine starijem dečku rekla da bi želela da joj "podrigne u usta kako bi mogla da pomiriše".
Anđela je Zvezdanu brzo prešla preko izdaje i prevare sa starletom Majom Marinković, i time još jednom pogazila svoje reči da mu nikada neće oprostiti jer "ona nije kao Ana Ćurčić", Slavnićeva bivša nevenčana supruga.
Rašid Sakić (45), sin pokojnog pevača Sinana Sakića, iznenada je preminuo juče, a većinu svog života proveo iza rešetaka. U jednom periodu je bio u istom zatvoru u kom je bio i Kristijan Golubović, koji je otkrio po čemu će ga pamtiti i kako su zajedno provodili dane u zatvoru.
17.05.2023
08:51
Foto: E-Stock
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić
Sada se Đuričićeva trudi da svaki trenutak provede sa svojim dragim, a svoju ljubav dokazuje na izuzetno neobične načine.
Mlada Crnogorka je više puta lizala Zvezdanove neoprane tabane, sisala mu nožni palac, mirisala znoj ispod pazuha i gasove, a sada je tražila da joj podrigne u usta kako bi mogla da pomiriše njegov zadah.
Foto: Printscreen, E-Stock
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić
Ovim je Anđela još jednom zgrozila javnost, a komentari na klipu koji je vrlo brzo postao viralan su se samo ređali.
"Ovako odvratne ljude u životu nisam videla", "Jadni roditelji!", "Ja bih se plašila ovakve osobe", "Još samo da ga zamoli da joj se pokaki u usta..", "Ovako odvratne ljude u životu nisam videla", "Kletva ovih prostora: Dabogda te Anđela ganjala u snu" - bili su samo neki od komentara šokiranih gledalaca, a kako je sve ovo izgledalo možete pogledati u videu ispod.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rašid Sakić (45), sin pokojnog pevača Sinana Sakića, iznenada je preminuo juče, a većinu svog života proveo iza rešetaka. U jednom periodu je bio u istom zatvoru u kom je bio i Kristijan Golubović, koji je otkrio po čemu će ga pamtiti i kako su zajedno provodili dane u zatvoru.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Region Baltika se danas sve češće posmatra kao zona povišenog rizika, ali njegova sposobnost za stvarnu eskalaciju značajno je ograničena specifičnim geografskim faktorima.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar