Ana je ispričala da je zvala svoju drugaricu Milenu kako bi rešile probleme koje imaju, ali da se ona nije odazvala, već da je odlučila da sve javno iznese.
Rat između Milene Kačavende i Ane Ćurčić ne prestaje. Naime, prvo je Anina drugarica Milena demantovala navode da je uzimala od fanova novac, a zatim istakla da ona i Ćurčićeva nikada nisu bile kume. Nju je posebno razočaralo to što je Ana stala na stranu devojke koja je njen fan, umesto na stranu drugarice kojuzna 30 godina.
Ubrzo nakon toga, putem lajva na Instagramu se oglasila i Ana Ćurčić koja je odgovorila svojoj drugarici.
Foto: Instagram/printscreen
Ana i Milena
- Ja Milenu poštujem, ne znam šta se desilo. Trebalo je da se vidim sa njom, ali ona je odlučila da izađe javno i iznese neke informacije, mislim da je ovo tek sad preterivanje. Ja sam ostala korektna, zvala sam je, ali je ona odlučila da odradi sve na svoj način, kako je ona htela. Moj život je u pitanju i mislim da je kulturno da se poštuje ono kako ja odlučim, šta je tačno, šta nije, to je moja stvar i ja to najbolje znam. Ne osporavam da me je iko branio, zahvalna sam, ali ovo mi se ne sviđa. Problemi se rešavaju u četiri zida, ali očigledno ona ima potrebu da sve bude javno. Ja nemam potrebu za tim, nisam htela da dozvolim da novinari prave priču od ovoga, ali ona želi da odbrani sebe, iako nema za šta da se brani... Šta da kažem, pravi mi problem, ali nema veze - istakla je Ana u svom "lajvu".
Voditeljka emisije "Narod Pita" Ivana Šopić otkrila je u sinoćnoj emisiji da je dobila poruku od obožavaoca Ćurčićeve koji tvrdi da je slao novac, a da on, naposletku, nije stigao do Ane.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka emisije "Narod Pita" Ivana Šopić otkrila je u sinoćnoj emisiji da je dobila poruku od obožavaoca Ćurčićeve koji tvrdi da je slao novac, a da on, naposletku, nije stigao do Ane.
Iran je potpuno zatvorio Ormuski moreuz do daljeg i poručio da nijednom brodu neće biti dozvoljen prolaz dok Sjedinjene Američke Države ne obustave vojno mešanje u regionu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski i evropske vlasti pokušavaju da nateraju Rusiju da proglasi sveopštu mobilizaciju, jer bi takva odluka istovremeno pogodila rusku privredu, izazvala bekstvo stanovništva i srušila prećutni dogovor Kremlja sa društvom, ocenila je ruska novinarka Julija Latinjina.
Opozicioni korisnik društvene mreže Iks Vukša Dragović, nastavlja sa raskrinkavanjem blokaderskih hijena, a ovoga puta na meti se našao blokaderski advokat Ivan Ninić, miljenik Zagorke Dolovac.
Crnogorski političar Miroslav Miki Brajović uputio je javnu zahvalnost predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i državnom rukovodstvu zbog, kako je naveo, brze pomoći nakon kvara u Elektrovučnoj podstanici Mojkovac, čime je omogućeno nesmetano funkcionisanje železničkog koridora Beograd–Bar.
Društvenim mrežama ponovo kruži jeziv video-snimak na kom Fadila Mujić, istaknuta članica takozvanog udruženja "Majke Srebrenice", bez trunke stida i srama, detaljno i sa osmehom opisuje stravičan pokolj srpskih civila u selu Kravica na pravoslavni Božić 1993. godine.
Večeras u 20.09 sati stigla je hiljadita prijava na portal "Ko si bre ti". Neverovatno interesovanje građani su pokazali za novu platformu, koja je juče počela sa radom.
Kako ekskluzivno otkrivamo, kroz takozvanu "Kuću ljudskih prava" prošla je basnoslovna suma od blizu milijardu dinara stranog novca, dok se iza zvučnih parola krije običan porodični biznis i mreža čiji je jedini cilj rušenje državnih i nacionalnih interesa Srbije.
Uoči Petrovdana, jednog od najvećih letnjih pravoslavnih praznika, širom Srbije ponovo su zasijale petrovdanske lile, čuvajući običaj koji se vekovima prenosi s kolena na koleno.
Austrijski mediji već mesecima pišu o visokim cenama na hrvatskim letovalištima, a posebno pažnju privukla je cena sladoleda jer kuglu naplaćuju čak 5 evra!
Policiji u Prijedoru je u noći između četvrtka i petka oko 3.40 prijavljeno je da je ispred jednog ugostiteljskog objekta u Kozarcu u Prijedoru u toku tuča između dva muškarca.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova na Kopaoniku uhapsili su B. M. (30) iz Rume i državljanina Bosne i Hercegovine N. P. (21) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski i evropske vlasti pokušavaju da nateraju Rusiju da proglasi sveopštu mobilizaciju, jer bi takva odluka istovremeno pogodila rusku privredu, izazvala bekstvo stanovništva i srušila prećutni dogovor Kremlja sa društvom, ocenila je ruska novinarka Julija Latinjina.
Američka svemirska agencija NASA traži volontere za učešće u misiji Moon and Mars Exploration Analog, koja bi trebalo da počne najranije u avgustu 2027. godine u Svemirskom centru Džonson u Hjustonu.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Osvežavajuće limun kocke koje se tope u ustima prave se neverovatno lako, a nestaju sa stola za tili čas. Ovo je definitivno najlakši način da se rashladite i ujedno zasladite tokom vrelih dana.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.