• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/J. V.

29.06.2023

14:36

Car posle raskida sve otkrio: Aleks je nervozna, blokirao sam je!

Informer

Rijaliti

Car posle raskida sve otkrio: Aleks je nervozna, blokirao sam je!

Podeli vest

Aleksandra Nikolić i Filip Car raskinuli su veridbu, pa se posle 24 sata pomirili! Njih dvoje su se žestoko posvađali, pa jedno drugo blokirali i otpratili sa Instagrama.

Međutim, dan kasnije Filip Car i Aleks Nikolić su se ponovo zapratili.

- Posvađali smo se oko gluposti. Čim nismo zajedno, prepiremo se oko budalaština. Aleksandra je nervozna jer svi živi pokušavaju da nam pomrse konce u vezi. Imam osećaj da su se svi udružili protiv nas, jer izgleda da smo im rak-rana. Svi, osim naših porodica, prijatelja i podrške, nam ne daju mira - kaže Car.

Foto: printscreen

 

Da su ponovo zajedno, govori i činjenica da je Aleks spakovala kofere i ponovo otišla kod Cara u Crikvenicu.

Foto: Youtube printscreeen

 

- Kod mene je, planiram da je odvedem u porodični stan u okolini Crikvenice, da bismo bili sami i popričali o svemu. Ne želim da nas bilo ko više dovede u situaciju da se svađamo i blokiramo kao deca, pa pomirimo za sat vremena - završava Filip.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin