Bivši zadrugari Zvezdan Slavnić i Dalila Dragojević ponovo su zaintrigirali javnost, kada su odlučili da održe novi lajv i odgovaraju na pitanja pratilaca.
Naime, Zvezdan je priznao da ga je Dalila ispitivala o svemu i svačemu, kao i da postoji mnogo toga o čemu bi voleo da razgovara sa njom, ali da to ne može da učini pred kamerama.
- Pitao bih te svašta, ali ne mogu. Zato mi je ovo gotivno sa tobom, jer znam da te neću ništa pitati, kao ni ti mene - rekao je Zvezdan, a Dalila se odmah nadovezala:
- Istina, nemoj, molim te- rekla mu je ona, a on je kroz osmeh dodao:
- Mada, pitala si ti mene. Ali to je bilo u emisiji, profesionalno.
Sve vreme su se smeškali jedno drugom, a mnogi smatraju da njihova komunikacija prevazilazi granice prijateljstva.
"Dvoje istih se našli", "On je nju pikirao jos u onoj blam emisiji kada su se fejk venčali on i Helga", "E, par su" - bili su samo neki od komentara, a delić njihovog razgovora možete pogledati u videu iznad.
Na ružičastoj televiziji 3.septembra sa početkom u 21 čas kreće nikad viđeni, megalomanski projekat TV Pink, najmoćniji rijaliti, "Elita", a radovi u Šimanovcima su u punom jeku!
Pevačica Anastasija Ražnatović i Nemanja Gudelj su rekli sudbonosno "da" u manastiru Rajinac nadomak Beograda, a njihova ljubav je pre nego što su stali na ludi kamen prešla mnoge prepreke.
Na društvenoj mreži X, koja je nekada bila poznata kao Tviter, procurio je eksplicitni snimak sprskog influensera Lazara Filipovića, na kom se ispred kamere samozadovoljava na jednom sajtu za odrasle, a on je odlučio da se ponaša kao da se ništa nije desilo.
Nova sezona rijaliti šou programa "Zadruga" koja će poneti naziv "Elita" počinje krajem avgusta, a u voditeljski tim je postao bogatiji za dve koleginice.
Popualrna srpska tiktokerka Leonora Pejčić podelila je video na mrežama u kojem je ispričala stravično iskustvo sa letovanja u Crnoj Gori, kada je, kako tvrdi, bila napadnuta od strane jednog Albanca koji je hteo da je uvuče u auto.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na ružičastoj televiziji 3.septembra sa početkom u 21 čas kreće nikad viđeni, megalomanski projekat TV Pink, najmoćniji rijaliti, "Elita", a radovi u Šimanovcima su u punom jeku!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je obeležavanju 15. godišnjice programa "Svet u Srbiji" u Palata Srbija, gde je istakao značaj saradnje Srbije sa Afrikom i Azijom.
Litvanija je proglasila vazdušnu opasnost u više delova zemlje, uključujući Vilnjus, nakon što je u blizini granice primećen sumnjivi dron koji se kretao iz pravca Belorusije, saopštilo je Ministarstvo odbrane Litvanije.
Protiv Srpske pravoslavne crkve (SPC), institucije u koju srpski narod ima najveće poverenje, vodi se sistemska orkestrirana prljava kampanja i za to postoje neoborivi dokazi.
U emisiji Takovska 10, šefica poslaničke grupe Stranke slobode i pravde Marinika Tepić pokušala je da predstavi sebe kao nosioca demokratije i nekoga ko poštuje zakon, nakon čega ju je predsednica Skupštine Ana Brnabić podsetila na nedela njenog šefa Dragana Đilasa, kao i na političku situaciju u periodu njegove vlasti.
Prvo ću u uvodu teksta da objasnim činjenice. Teroristkinja Mila Pajić, begunac od zakona i pravde, koja živi u Zagrebu, je 19.5.2026. objavila sraman tekst na antisrpskom, autošovinističkom portalu „Autonomija“ pod kontrolom Dinka Šakića Gruhonjića.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Čudesni pojas Presvete Bogorodice, jedna od najvećih svetinja pravoslavlja, svečano je ispraćen iz luke svetogorskog manastira Vatopeda za Solun, odakle će, u pratnji igumana Jefrema i njegove bratije, u popodnevnim časovima stići na beogradski aerodrom Nikola Tesla, gde će biti dočekan uz najviše crkvene i državne počasti.
U nedelju u manastiru Tumane biće održano tradicionalno presvlačenje moštiju Svetog Zosima, a vernici iz celog regiona prelaze i po 600 km da prisustvuju.
Snimak koji je isplivao na društvenoj mreži Tik-Tok, a koji je, navodno u lajvu, snimio poginuli Dejan S. pokazuje kako on možda nije ni upravljao vozilom koje je sletelo s puta kod Vladičinog Hana.
Glavni pretres u jednom od najsloženijih krivičnih predmeta koji se vode pred ovim sudom, protiv ukupno 12 optuženih, među kojima je sedam policajaca iz Policijske uprave Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona, otvoren je juče čitanjem optužnice.
Policija u Staroj Pazovi rasvetlila je slučaj izazivanje opšte opasnosti i uhapsila G. S. (43) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
Susret Vladimira Putina i Donalda Trampa na samitu APEK-a u Kini ove jeseni teoretski je moguć, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući mogućnost novog kontakta ruskog i američkog predsednika.
Ruski predsednik Vladimir Putin sastao se danas u Pekingu i sa kineskim inženjerom Peng Pajom, koga je upoznao prilikom svoje prve zvanične zvanične posete Kini 2000. godine, kada je Peng još bio dete, i od njega je na poklon, kao uspomenu, dobio na poklon porcelanski servis.
Dragomir Bojanić Gidra nosio je duboku tugu koju je malo ko mogao da nasluti. Smrt majke i streljanje oca, srpskog oficira, kada je imao samo devet godina, primorali su ga za život zarađuje u fabrici.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar