Evo kako izgleda Bebicina žena: "Radi u banci i srami se Nenada!" (VIDEO)
Podeli vest
Nenad Macanović Bebica deo je rijaliti programa "Zadruga 7 - Elita", ali je za razliku od prethodnih sezona, kada je ulazio kao dečko Miljane Kulić, sada ušao kao "solo" igrač.
Naime, tokom prethodnih sezona pojavljivale su se razne informacije o Nenadu Macanoviću Bebici u javnosti, a jedna od njih je i da ima bivšu ženu i decu.
Sinoć je održano i drugo po redu izbacivanje iz rijaliti programa "Elita", a takmičar koji je najmanjim brojem glasova publike stavio tačku na svoje učešće jeste Aleksandar Anđelković.
Edina Šerifović, drugarica Aneli Ahmić, bila je gost zabavnog dela emisije "Info dan" kod Gorana Todorovića.
15.09.2023
15:10
- Nenadova bivša žena ne voli medije i eksponiranje. Dosta joj je muke zbog vesti koji svakodnevno stižu do nje zbog njegovog ponašanja u rijalitiju. Zaposlena je u banci i svim silama se trudi da njihovim ćerkicama obezbedi lep i što udobniji život - pričao je izvor blizak javnosti.
- Uprskos tome što su razvedeni, ovo što se dešava sa Nenadom za nju je velika sramota. Ne može da se opasulji šta sve on radi na televiziji i čvrsto je rešila da kada izađe iz rijalitija prekine svaki odnos s njim.
- Situacija među njima je bila jako komplikovana i zategnuta i pre njegovog ulaska u rijaliti, ali od kada je njegova veza sa Miljanom postala javna, njegovoj ženi je postalo jasno da treba da ga izbriše iz života. Ona je radno sposobna žena koja ima nekoliko nekretnina u centru Beograda koje izdaje. Živi svojim životom i na brak sa njim gleda kao na grešku iz mladosti. Ona njemu čak ni alementaciju nije tražila, a na pomen njegovog imena menja temu, jer ne želi da se zna da je s njim bila u braku. Ona je njega precrtala načisto. Devojčicama je zabranila da gledaju rijaliti i na sve načine se trudi da kompromitujuće vesti o njihovom posrnulom ocu ne dođe do njih - rekao je jednom prilikom izvor za "Alo".
Aneli Ahmić i Asmin Durdžić stavili su tačku na svoj odnos njegovom preljubom sa starletom Stanijom Dobrojević, a da im ni u danima ljubavi nisu cvetale ruže, govori snimak do kojeg je Informer ekskluzivno došao.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sinoć je održano i drugo po redu izbacivanje iz rijaliti programa "Elita", a takmičar koji je najmanjim brojem glasova publike stavio tačku na svoje učešće jeste Aleksandar Anđelković.
Poljske specijalne službe učestvovale su u pomoći ukrajinskim bezbednosnim strukturama prilikom organizacije pokušaja atentata na ruskog generala Vladimira Aleksejeva, saopštila je u ponedeljak Federalna služba bezbednosti Rusije (FSB).
Nebojša Bojović, najodgovorniji u kompaniji Infrastruktura železnica Srbije za pad nadtrešnice i osoba koji je svojim potpisima garantovao, zajedno sa izvršnim direktorom Infrastrukture Milutinom Miloševićem, bezbednost Železničke stanice Novi Sad, dodelio je sam sebi ugovor u Železnici vredan milion evra!?
Blokaderski profesori sa Građevinskog fakulteta - Sanja Fric, Dejan Gavran, Miša Stanić, Filip Trajčevski, predvođeni dekanom Vladanom Kuzmanovićem, uzeli su više od po 100.000 evra od države, otkriva Informer.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na konferenciji za medije otkrio nove detalje o Živoradu Anđelkoviću zvanom Žika Pauk, jednom od glavnih aktera tajnog blokaderskog sastanka održanog krajem januara.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Članovi odborničke grupe Aleksandar Vučić - "Beograd sutra", posetili "Playground EXPO", gde su se upoznali sa ključnim projektima koji će u narednim godinama oblikovati razvoj Beograda.
Takmičari Crvenog tima u Exatlonu Srbija, sabirali su utiske nakon ispadanja Jovana Radulovića Jodžira, kada se Aleksa Erski našalio da nikome ne nedostaje, osim njemu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Devojčica E. M. (4) iz Čačka preminula je pre nekoliko dana na Institutu za majku dete u Beogradu, gde je hitno prevežena posle operacije krajnika u čačanskoj bolnici.
U prvih nedelju dana prijave za upis dece u predškolske ustanove podneto je više od 4.000 elektronskih prijava preko Portala eUprava putem usluge eVrtić, rekao je Mihailo Jovanović, direktor Kancelarije za IT i eUpravu.
D.G. (61) iz Krušvca je nakon saslušanja u Višem sudu u Nišu određen pritvor zbog sumnje da je 6. februara pomogao Dušku G. (56) koji je ubio kumu Aleksandru Š. (44). Muškarcu S.A. (60) koji se sumnjiči za neprijavljivanje zločina, nije određen pritvor.
Milovan Zdravković, kum odbeglog vođe ''kavačkog klana'' Radoja Zvicera, danas je pred Specijalnim sudom u Beogradu prvi put izneo odbranu za dela za koja se tereti.
Jutros u 9 sati došlo je do teške saobraćajne nesreće u kojoj je muškarac (42) izgubio život, a prema rečima očevidaca, stradali vozač kombija pokušao je da se vrati u rikverc sa pola pružnog prelaza kada je uočio voz.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas na pružnom prelazu u mestu Vapa, kada je putnički kombi podleteo pod voz. Od siline udara vozila, kombi je potpuno uništen.
Novinar Mladen Mijatović otkrio je detalje u vezi sa otmicom pevača Daniela Kajmakoskog, istakavši da ne sumnja da će otmičari uskoro biti privedeni pravdi.
Da se u zapadnim prestonicama razmatraju znatno oštriji potezi prema Rusiji, potvrđuje i pisanje britanskog lista Gardijan. Prema navodima tog medija, Velika Britanija ozbiljno razmatra mogućnost zaplene tankera koji se dovode u vezu sa takozvanom „flotom u senci“.
Saučesnica pokojnog osuđenog seksualnog prestupnika Džefrija Epstina, Gislejn Maksvel pozvala se danas na prava iz Petog amandmana Ustava Sjedinjenih Američkih Država i odbila da odgovara na pitanja Nadzornog odbora Predstavničkog doma tokom davanja iskaza putem video-linka.
Rusko ministarstvo spoljnih poslova, zajedno sa svojim saveznicima i partnerima, razmatra predlog američkog predsednika Donalda Trampa za pridruživanje Odboru za mir, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Šefica diplomatije Evropske unije Kaja Kalas izjavila je da Kremlj ne shvata ozbiljno pregovore o Ukrajini i da Brisel razmatra imenovanje specijalnog izaslanika koji bi predstavljao svih 27 članica EU za pregovaračkim stolom.
Miloš Crnjanski, jedan od najvećih srpskih pisaca, zbog otvorenog sukoba sa komunističkim režimom posle Drugog svetskog rata bio je primoran da decenije provede u izgnanstvu, gde je napisao svoja najveća dela.
Sin glumačkog para Dragana Petrovića Peleta i Olge Odanović je proteklog petka prvi put nastupio u javnosti kao direktor Filmskog centra Srbije, a tu funkciju obavlja od oktobra prošle godine.
Dok se opozicioni blok utrkuje da film "Svadba" proglasi simbolom pomirenja između Srba i Hrvata, katolička župa javno je pozvala vernike na bojkot filma jer "ismeva veru".
Istraživanja pokazuju da finansijske pozajmice u bliskim vezama često vode do komplikacija koje mogu oštetiti ili čak uništiti odnose koje najviše cenimo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar