• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Blic.rs/Informer.rs/A. P.

06.11.2023

12:44

"Pukao mu kapilar na nozi, pa pošlo po zlu" Radišina snaja otkrila od čega je umro rijaliti učesnik

Informer

Rijaliti

"Pukao mu kapilar na nozi, pa pošlo po zlu" Radišina snaja otkrila od čega je umro rijaliti učesnik

Radiša Miljković (63) nekadašnji učesnik "Velikog Brata", kojeg su svi zvali Radašin po liku iz serije "Selo gori, a baba se češlja" preminuo je noćas, a njegova snaja otkrila je uzrok smrti.

Kako je kazala Miljkovićeva snaja, najpre mu je pukao kapilar na nozi:

Foto: Youtube prntscreen

 

 

- Pukao mu je kapilar na nozi, dobio je sepsu. Umro je u 62. godini. I dalje je bio u braku sa ženom. Ona je teško podnela. Niz godina je bio bolešljiv, evo sad spremamo sve oko sahrane - rekla je Violeta.

Inače, Radiša Miljković bio je učesnik nekoliko rijalitija, a mnogi su komentarisali da je dvojnik glumca Radoša Bajića.

Nakon rijalitija nastupao je po klubovima gde je u šestoj deceniji igrao. Poslednje dane života proveo je u rodnom selu u lepoj kući sa ženom Zlatkom, sinom, snajom i četvoro unučadi (Jelena, Jovan, Petar i Hristina). Poslednjih godina bavio se poljoprivredom.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Bruka dovjeka! Mesec dana izdaje: Četiri krvava noža u leđa Srbiji iz Crne Gore
Politika

Bruka dovjeka! Mesec dana izdaje: Četiri krvava noža u leđa Srbiji iz Crne Gore

Za svega mesec dana, vlasti u Podgorici izvele su nezapamćeni udarac i brutalno zabili tri noža u leđa Srbiji i čitavom srpskom narodu! Najpre su sramno izmenili Ustav i ponovo odbili da srpskom jeziku daju status službenog, potom su bezobzirno blokirali inicijativu za povlačenje lažnog priznanja takozvanog Kosova, a kruna bezumlja usledila je kada su sa okorelim ustašama slavili zločinačku "Oluju" i etničko čišćenje Srba!

07.08.2026

22:39

Knežević nastavlja borbu: Pokucaćemo na vrata...
Politika

Knežević nastavlja borbu: Pokucaćemo na vrata...

Lider Demokratske narodne partije Milan Knežević izjavio je danas da će predstavnici te stranke uskoro tražiti od doskorašnjih partnera iz vladajuće većine potpise podrške za interpelaciju o radu šefa diplomatije Ervina Ibahimovića, ističući da Ibrahimović nije mogao da donese odluku o slanju predstavnika Crne Gore na obeležavanje godišnjice hrvatske vojno-policijske akcije "Oluja" bez saglasnosti premijera Milojka Spajića.

07.08.2026

23:56

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin