Luna pokazala šta radi sa ćerkicama kada Marko nije kod kuće! Đoganijeva podelila snimak iz porodičnog doma, svi gledaju u čudu (FOTO)
Luna je podelila snimak sa naslednicama i pokazala šta rade kada Marko nije kod kuće.
03.12.2023
17:00
ATAIMAGES
Rijaliti
Luna je najpre objavila snimak u kojem je Dragišićeva ispričala da joj je jedna žena tvrdila da je Đoganijevoj slala novac, a potom se obratila pratiocima uz napomenu da će razmisliti da li će tužiti Gocu:
Foto: Instagram printscreen
- Ne bavim ovakvim stvarima, ali prosto kad je nešto ovako što moram da prokomentarišem i demantujem naravno, onda moram i ovako mi je lakše. Spremam se da spavam, deca mi spavaju, zbog toga sam se sakrila u WC da bih mogla da prokomentarišem ovu notornu laž. Ovo nije prvi put da sam ovako nešto čula o sebi, slušam ovo svaki dan, ne samo o meni već i o mom suprugu, tačnije Marku. Stalno se vrti u krug glupa priča da Marko i ja živimo od naših fanova, "naših žena" - istakla je Luna.
Luna je priznala da se javila ženi koja tvrdi da zna da Luni fanovi šalju novac.
- Javila sam se gospođi koja je ispričala sve to o meni, poznajem je, par puta smo se srele u salonu kod mene u zgradi gde ja idem, gde se uvek jako fino, kulturno uvek javila. I onda ode na televiziju, i kad treba da se dobije neka priča, onda priča... Uopšte nije problem to šta je ona rekla, svako je mogao da kaže "da, čula sam da je Luna živela od fana, čula sam da je neka žena poslala Luni pare, čula sam da neka žena mnogo voli Lunu i eto, želela je da joj pošalje pare", to uopšte nije problem, to je mnogo njih pričalo, i ja nemam problem sa tim, rekla-kazala. Problem je što je ova žena rekla "ovo je istina živa", ona tvrdi da zna ženu klijentkinju koja je meni slala novac stalno od kojeg sam ja živela - poručila je Luna.
Foto: printscreen
- Ako nešto tvrdiš da je živa istina, onda za to nešto moraš da imaš dokaze, je l' tako? Ja ću dobro razmisliti da li ću da tužim ovu gospođu, a mogu da je tužim, jer ona za ovako nešto mora da ima dokaze i da dokaže da je ta žena neka njena klijentkinja meni slala novac od kojeg sam ja živela, jer sam ja prosjakinja, klošarka koja nema novac, i eto moram da tražim od tamo nekih žena da mi šalju da bih ja živela. To je prvo jako ružno da pričate, drugo da tvrdite, da govorite takve stvari zato što je to totalno pogrešna slika o meni, to je velika notorna laž. Sve što sam u životu stvorila - stvorila sam ja, svojim rukama. Na koji je to način, da li je to rijaliti program, da li je to muzika, slikanje, reklame, da li je to Jutjub kanal, apsolutno nije važno, važno je da ga nikome nisam ukrala i da ga nikome nisam tražila - istakla je ona.
Foto: Instagram printscreen
- Dakle, pošteno sam zaradila svoj novac, pričamo sad o stanu. Na vašu veliku žalost, ja sam svoj stan zaradila lično svojim učešćem u Zadruzi 2. Prolila more suza i krvi tamo gde sam bila, šta sam prošla, šta je sve bilo znate i sami. Lično zasluženo dobila, zaradila novac i kupila sebi stan, tako da - prihvatite da je to tako. Niko mi nije kupio stan, niko mi nije dao za taj stan, niko mi nije poklonio, taj stan sam ja lično zaradila, i to je jedina istina. Ne želim apsolutno niko više to da skrnavi i da mi ubacuje, da je meni neka žena uplaćivala da bih ja sebi obezbedila stan. Ovaj stan u kojem sada živimo moj suprug i ja, i moja deca, smo takođe lično zaradili moj muž i ja. Šta mi radimo možete vrlo dobro da se informišete preko društvenih mreža, gde vam je sve apsolutno transparentno prikazano čime se mi bavimo. Neki ljudi uporno ne žele da prihvate, govore da smo mi neradnici, da smo klošari, da živimo od nekih fanova... Da li vi stvarno mislite da bi neko, bilo ko na ovom svetu, nekome uplaćivao novac i kupovao stanove? Da li uopšte može da postoji neka takva osoba, jer ja iskreno ne poznajem nijednu osobu koja je imala 150.000 evra da kupi nekome tek tako stan, čak ovaj gde smo sada mnogo više košta. Mi čak nismo ni krili, pričali smo veoma otvoreno, da smo ovaj stan uzeli pola na kredit, a pola smo platili u kešu, tako da ne znam šta je problem. Mi uopšte blama nemamo da kažemo i kako zarađujemo, ni šta radimo, prihvatite da mi radimo. Šta radimo, da li se to vama sviđa ili ne, kao što rekoh vrlo transparentno možete da vidite sve. Ako niste upućeni koliko se zarađuje time čime se mi bavimo, onda uđite na Gugl i informišite se. Nemojte prihvatati činjenice, i nemojte slušati sada ovo, pa da pomislite "a da, oni žive od fanova" - poručila je Luna.
- Od kojih fanova mi živimo, hoću da čujem tu koja kaže da mi je poslala novac?! Hoću da se javi ta žena koja mi se navodno slala novac, da pošalje račun, uplaćeno, šta god... Da se javi bilo koja žena koja je meni slala novac i da ja živim od toga. Ako tako pričate već, hoću dokaz, i onda možemo da pričamo na tu temu, do tada svako ko bude pričao ovakve neistine o meni, o mom životu i mojim stanovima i bilo čemu što sam ja stvorila, moraće da odgovara za to. Više neću trpeti i ćutati. Ja sam se javila ovoj ženi i postaviću prepisku da svi vide šta je meni napisala, pošto je ona jasno rekla da je to "istina živa", citiram, da je njoj žena rekla, i da ona zna da je ona meni uplaćivala novac, a sad ćete videti šta je meni napisala jer joj naravno nisam ostala dužna. Nemam od čega da bežim jer pričam istinu, imala sam potrebu da joj se javim, i da joj kažem šta ja imam da kažem na ovu temu i da je pitam čemu potreba da se ovakve dezinformacije pričaju, tako da ćete videti šta je ona meni odgovorila. Naravno, klasika, izvinjava se, tako vole da pričaju laži o meni, pa se izvinjavaju, ali ja od toga nemam apsolutno ništa. Pazite šta pričate, nemate 13 godina, odrasla ste žena. Ako znate da nešto nije istina, onda to ne pričate na televiziji, to je jako ružno, pogotovo da pravite sliku o meni koja apsolutno nema veze sa istinom, pogotovo sada kada sam majka dvoje dece i nemam nikakve veze sa rijalitijem, da me neko optužuje da ja živim na bilo čiji račun i da bih ja uopšte prihvatila da mi neko plaća račune i da me hrani, a da to nisam lično ja ili moj muž. Tako da, pazite se, od sada kada budete pričali laži o meni, samo ćete dobiti tužbu na vrata, više nikome neću da ćutim, više nikome neću da praštam i da prelazim - poručila je Luna
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poziv Boška Obradovića upućen dojučerašnjim saborcima iz opozicije da svi kolektivno odu u političku penziju naišao je na uvredljive reakcije.
29.04.2026
10:23
Dok premijer lažne države Aljbin Kurti nevine Srbe šalje na doživotnu robiju, blokaderski dvojac Nenad Kulačin i Marko Vidojković ih nazivaju teroristima.
29.04.2026
09:56
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović stao je u odbranu najvećeg ustaše Tonina Picule, poznatog po mržnji prema Srbiji. Međutim, to nije sve, Todorović je iskoristio priliku da pozove Evropsku uniju (EU) na uvođenje sankcija našoj zemlji.
29.04.2026
07:41
Sinoć je ispred RTS-a održan protest sa kojeg su blokaderi pozvali javni servis da "bojkotuje Evroviziju", kao i da srpski predstavnik ne učestvuje na tom takmičenju zbog učešća Izraela.
29.04.2026
09:50
Ivica Dačić, ministar unutrašnjih poslova ispratio je danas sa aerodroma "Nikola Tesla" predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelana i njegovu suprugu Karolin.
29.04.2026
09:27
Ne propustite!
28.04.2026
13:45
Ne propustite!
26.04.2026
19:19
Ne propustite!
25.04.2026
11:29
Samo na TV Informer!
24.04.2026
15:04
Jedna devojka pokušala je da prevari onlajn prodavnicu tako što im je poslala lažni dokaz o uplati za farmerke i majicu, ne sluteći kakvu će osvetu dobiti.
29.04.2026
08:00
Tokom ove godine 251 grčka plaža proglašena je zatvorenim za bilo kakvu gradnju, uključujući iznajmljivanje ležaljki i suncobrana, pa sve do privremenih drvenih konstrukcija.
29.04.2026
10:00
U Srbiji će danas u većini mesta biti umereno do potpuno oblačno, sem na jugu Srbije gde će biti pretežno sunčano. Temperature će se kretati od šest do 23 stepena.
29.04.2026
06:45
Jutros, oko 05:43 časa, zemljotres je pogodio Novu Varoš.
29.04.2026
07:20
Učeničke stipendije i krediti, biće isplaćeni danas, rekli su iz Ministarstva prosvete.
29.04.2026
09:15
U Tekerišu je noćas došlo do stravične saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo muškarac.
29.04.2026
09:24
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
29.04.2026
08:06
U Somboru se juče dogodila nezapamćena porodična tragedija u kojoj je Radovan T. ubio svog brata Sinišu T, a potom digao ruku na sebe.
29.04.2026
07:46
Muškarac iz Bosne i Hercegovine priveden je nakon incidenta u urgentnom centru u Riminiju, u Italiji, zbog čega je intervenisala i policija.
29.04.2026
07:10
Tržni centar "Alta" u Sarajevu evakuisan je večeras, nešto pre zatvaranja, nakon što je dojavljeno da je u njemu postavljena eksplozivna naprava.
28.04.2026
23:51
Mobilizacija u Ukrajini odvija se loše, dobrovoljaca spremnih da služe u redovima ukrajinske vojske više nema, dok nema smisla očekivati povratak i uključivanje onih koji izbegavaju službu.
29.04.2026
08:50
Nemačka planira novo zaduživanje od skoro 200 milijardi evra u 2027. usled rasta vojnih troškova i kamata, navodi se u nacrtu budžeta koji priprema vlada u Berlinu.
29.04.2026
07:46
Iran će posle pokušaja Sjedinjenih Američkih Država i Izraela da unište njegov nuklearni program nastojati da ga obnovi i dodatno razvije, a malo je verovatno da će bilo ko uspeti da ga u tome spreči, izjavio je ruski senator Aleksej Puškov.
29.04.2026
06:30
Zapadne zemlje mogle bi da pokušaju da preko evropskog kontingenta od oko 10.000 ljudi uspostave vojno prisustvo u Ukrajini, počevši od Odese i crnomorskog pravca, ocenio je vojni stručnjak i penzionisani pukovnik Anatolij Matvijčuk.
29.04.2026
06:00
Glumica Lora Dern pridružuje se ekipi nove sezone serije "Beli Lotos" ("The White lotos"), a autor serije Majk Vajt za nju razvija potpuno novi lik.
29.04.2026
09:08
Večeras je na Informer TV emitovana 42. epizoda ruske serije "Katarina Velika", a u ovom tekstu vam donosimo rekapitulaciju radnje.
28.04.2026
22:30
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
28.04.2026
15:07
Pesma "Sve što želim u ovom trenutku" iz kultne serije "Sivi dom" umalo je mogla biti izbačena i neotpevana u hit ostvarenju reditelja Darka Bajića.
28.04.2026
14:11
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
28.04.2026
12:55
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
29.04.2026
10:20
Napravite domaće ćevape po ovom jednostavnom receptu koji će oduševiti vaše ukućane.
29.04.2026
09:40
Pica mafini se spremaju su ukusni i gotovi za tren, a mi vam donosimo najjednostavniji recept.
29.04.2026
06:00
Lotos poza u seksu mnogima je omiljena jer pruža neverovatnu povezanost sa partnerom.
28.04.2026
23:20
Ova "carska torta" je raskošna poslastica koja se često sprema za porodična okupljanja i svečanije prilike, a zanimljivo je da je u osnovi posna, iako deluje veoma bogato i kremasto.
28.04.2026
22:20
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar