Car i Aleksandra Nikolić proslavili godišnjicu: Filip otkrio šta je dobio na poklon, pa objasnio kako zarađuje nakon rijalitija!
Podeli vest
Filip Car i Aleksandra Nikolić sitno broje do trenutka kada će na svet doći njihova naslednica, a bivši rijalti učesnik progovorio je o finansijama, godišnjici ljubavi sa Aleks i otkriva da li ima ljubomore u njihovom odnosu.
Filip ističe da nakon završetka učešća u rijalitiju dobro zarađuje preko popularnih društvenih mreža, te da mu neizmerno znači podrška mnogobrojnih fanova.
Na popularnom sajtu za upozanvanje pojavila se objava u kojoj je korisnik društvene mreže umesto svoje, na profil postavio fotografiju bivšeg rijaliti učesnika Filipa Cara, a njegov komentar nasmejao je sve do suza.
Bivši rijaliti učesnici Aleksandra Aleks Nikolić i Filip Car s nestrpljenjem čekaju da dobiju dete, a starleta je pokazala stomak u poodmakloj trudnoći.
Car se putem Instagram profila pohvalio porodičnom idilom u kojoj uživa sa svojom voljenom!
05.12.2023
17:51
- Ko kaže da je na Tiktoku iz zabave, taj laže! Meni fali zabave, priznajem da sam zavisnik o Zadruzi. Individualno je koliko ćeš zaraditi, zavisi od toga koliko si aktivan i koliku podršku imaš. Imam divu publiku, moju flotu. Ljubi ih brat! Osećam da su to normalni, fini i kulturni, porodični ljudi. Samtram da imam najfiniju i najkulturniju podršku. Ima tu ljudi koji vole samo Aleks ili samo mene, ali najviše ima onih koji vole i mene i nju - ističe Car za Blic i dodaje:
- Možeš da zaradiš sto evra, ali možeš da zaradiš i hiljadu. Slao sam i ja novac drugima, poslao sam oko 80.000 dolara. Na mesečnom nivou možeš da zaradiš četiri ili pet hiljada evra.
Foto: Instagram
Budući roditelji proslavili su godišnjicu ljubavi, a Filip otkriva šta mu je poklonila lepša polovina i kakvo iznenađenje sprema za Aleks.
- Proslavićemo godišnjicu uz večeru sa prijateljima. Nemojte me pitati šta sam joj kupio jer nisam ništa. Ona je meni kupila duks, a njen poklon još nije došao. To je iznenađenje, nije me ni pitala za poklon.
Na pitanje da li ima ljubomore u njihovoj vezi bivši zadrugar ističe:
- Aleksa traži da joj se snimam kada izađem sa drugarima na kartanje. Oni imaju žene i ne moraju da se snimaju, a ja njoj šaljem sve. Dobro, proćiće i to, ali zamolio sam je da me ne pritiska, mene ne možeš učauriti. Ništa ne radim na silu, samo je zamolim da me pusti na miru- objašnjava Car za Blic.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na popularnom sajtu za upozanvanje pojavila se objava u kojoj je korisnik društvene mreže umesto svoje, na profil postavio fotografiju bivšeg rijaliti učesnika Filipa Cara, a njegov komentar nasmejao je sve do suza.
Poljske specijalne službe učestvovale su u pomoći ukrajinskim bezbednosnim strukturama prilikom organizacije pokušaja atentata na ruskog generala Vladimira Aleksejeva, saopštila je u ponedeljak Federalna služba bezbednosti Rusije (FSB).
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Mađarski premijer Viktor Orban progovorio je posle 27 godina o događajima koji su 1999. godine tresli Balkan, posebno Srbiju, otkrivši kako mu je tadašnji predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Bil Klinton, tražio da uđe u rat protiv naše zemlje i puca na Srbe preko Vojvodine.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa episkopom bihaćko-petrovačkim Sergijem, u ponedeljak, 9. februara 2026. godine, u 11.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Iks, i tim povodom čestitao premijerki Japana na ubedljivoj izbornoj pobedi njene partije i formiranju vladajuće većine u Donjem domu parlamenta.
Više nema sumnje da je jedan od glavnih ciljeva blokadera - ukidanje Srpske pravoslavne crkve (SPC) kao jednog od stubova srpskog društva, tradicije, snage i jedinstva, ali i svetionika koji je vodio naš narod kroz mnogobrojna iskušenja vekovima unazad.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Voditeljka Exatlona Kristina Vasić odlučila je da se rashladi dok čeka početak borbe, a muški deo publike ostao je bez teksta kada je pokazala svoje izvajane noge.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
U Srbiji će danas ujutro i pre podne u većini regiona biti prisutna niska oblačnost i magla, koja će mestimično smanjivati vidljivost ispod 200 metara uz slab i promenljiv vetar. Najniža temperatura kretaće se od 0 do 5 stepeni, a najviša od 3 do 10 stepeni.
Rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata, na osnovu Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima "Svoj na svome" istekao je u ponoć.
Policija je došla u klub u Beton hali u kojem je nastupao Daniel Kajmakoski, zbog sumnje da je upravo neko odatle javio otmičarima kada je pevač napustio lokal.
Duško G. (56) iz Niša osmislio je plan likvidacije svoje kume Aleksandre Š. (44), kao i plan bežanja, koji je uspeo da sprovede do sela Nozrina gde je uhapšen.
Japan ubrzano premešta ključne vojne kapacitete pod zemlju i raspoređuje dalekometne rakete na jugozapadu zemlje, kao deo priprema za mogući sukob s Kinom, u scenariju koji se u Tokiju sve češće vezuje za krizu oko Tajvana.
Venecuelanski opozicioni lider Huan Pablo Gvanipa, bivši poslanik Nacionalne skupštine Venecuele, otet je u Karakasu oko ponoći po lokalnom vremenu, samo nekoliko sati nakon što je pušten iz zatvora, saopštila je opoziciona liderka i dobitnica Nobelove nagrade za mir Marija Korina Mačado.
Bivši bokserski šampion Vladimir Kličko, uveren da razgovara sa poljskim zvaničnicima, opisao je ukrajinsku vlast kao duboko ogrezlu u korupciji i priznao da povremeno preuzima ulogu svog brata, gradonačelnika Kijeva Vitalija Klička, na zvaničnim susretima sa međunarodnim partnerima.
Irski ekonomista Filip Pilkington optužio je britanske političke i medijske krugove da pokušavaju da u aferi Džefrija Epstajna veštački konstrušu takozvani „ruski trag“, kako bi skrenuli pažnju sa stvarnih razmera zločina i umanjili političku štetu u Sjedinjenim Američkim Državama.
Dok se javnost još bavi porodičnim raskolom Bekamovih, nova porodična drama potresa i dom slavnog kuvara Gordona Remzija. Sukob je izbio nakon venčanja njegove ćerke Holi i olimpijskog plivača Adama Pitija jer se gotovo niko od mladožinjene familije nije pojavio na ceremoniji.
Malo ko zna da legendarna Emilija Popadić u kultnoj seriji "Bolji život" prvobitno nije bila namenjena Svetlani Ceci Bojković, već Dari Džokić, koja je ulogu odbila zbog pozorišnih obaveza.
Sinoć se na Prvom programu RTS-a emitovala poslednja epizoda serije „Radio Mileva", a publici je scena na kraju posebno izazvala emocije, ali i zbunjenost.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Let za London pretvorio se u pravu dramu kada je oženjeni putnik iz reda ispred Rašel Vajld odlučio da se upusti u flert sa nepoznatom devojkom, ne sluteći da ga neko snima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar