Bivša rijaliti učesnica Rada Vasić sinoć je šokirala fanove kada se na društvenim mrežama pojavila bez kose, bez koje je ostala nakon terapija zbog raka dojke.
Rada je za Informer otkrila da još uvek ne zna u kom smeru ide njen oporavak.
- Osećam se loše, u bolovima sam. Za sada još ne znam ništa tačno, treba prvo da primim sve hormonske terapije, a onda izlazim pred komisiju, pa ću onda znati kako je i šta dalje. To sam saznala pre osam meseci, odmah drugi dan nakon što su mi ustanovili rak dojke imala sam operaciju. Bilo je hitno - rekla je Rada i otkrila da su se deca i suprug Rade izuzetno potresli:
Foto: Instagram/printscreen
- Deca i suprug su plakalali više nego ja. Taj dan smo svi bili šokirani. Bila sam sama sa doktorom u ordinaciji kada sam saznala i zanemela sam kada mi je rekao kako stoje stvari. Rekli su mi "Jao Rado, da li je moguće da i tebe ovo snađe?". Ali eto, stiglo je i do mene. Rekla sam: "Ako ima leka biće i veka".
Vasićka kaže da joj je najteže pao trenutak kada je ostala bez kose.
- Teško mi je bilo kada sam izgubila kosu. Uvek sam bila ofarbana u crveno, šišala se. Ostala sam bez kose tri dana nakon prve terapije. Kada sam ustala ujutru da se umjem i pogledala se u ogledalo počela sam da plačem. Kosa mi je bila u rukama, na češlju, čak i na jastuku, opala je dok sam spavala. Suzdržavala sam se da plačem da ne bih potresla supruga - kaže ona i otkrva da je on plakao kada je video šta joj se dogodilo:
Foto: Youtube printscreeen
- Rade me je pozvao da popijemo kafu, a kada me je video sa pramenom kose u rukama, počeo je da plače, a i ja sa njim. Ali prihvatila sam to sad dobro. Uzela sam periku, istu kao što je moja kosa bila, crvena i kratko ošišana. Ali, ne volim da je nosim.
Rada je uspela da uprkos problemima koji su je snašli u godini na izmaku, sa osmehom dočekuje novu.
Foto: Printscreen/Tiktok
- Pronašla sam snagu da proslavim praznike i okitim jelku. Borim se, ne dozvoljavam samoj sebi da sam u krevetu. Radim koliko mogu. Deca i Rade su pod stresom, govore mi da ne radim, ruke su mi u modricama, teške su to terapije, ali trudim se.Htela sam i ove godine da mi sija kuća i da se slikam pored moje jelke. Rekla sam ćerki: "Sine, slikaj me pored moje jelke". Ona mi je rekla: "Mama, nisi stavila periku, šokiraće se ljudi", ali ja ne mogu da je nosim, vruće mi je. Kada je objavila to na Instagramu, dobila sam toliko lajkova da nisam mogla da verujem.
Kako kaže, lečenje košta, pa bi joj novac dobrodošao. Zbog toga će pokušati da dođe do prihoda putem Tiktoka.
- Ne mogu baš sve lekove da dobijem na recept, a drugo, ishrana na kojoj moram da budem puno košta. Treba mi novac, koliko ko može. Otvorila sam Tiktok, dobila sam veliku podršku, iznenađena sam. Rekao mi je Brendon šta mi sve treba da bih počela da zarađujem. Sinoć sam tri sata pričala u lajvu, toliko sam se oduševila ljudima, toliko mi je bilo drago, lakše mi je kad pričam.
Pevač Željko Samardžić otkrio je u jednoj emisiji govorio je o ostvarenim i neostvarenim željama, porodici i karijeri koja mu se kako kaže, slučajno dogodila.
Mama radi više od mene, ne mogu da ispratim njen ritam, kaže Nikolija Jovanović o svojoj majci, legendarnoj folk zvezdi Vesni Zmijanac, kojoj su u martu ugrađena dva bajpasa i stent.
Dugo sam sama, moram što pre da nađem dečka, kaže Ivana Bum Nikolić! Jedna od najlepših pevačica s domaće javne scene ističe da nema sreće u ljubavi, da je češće muvaju žene nego muškarci i da, iako joj je karijera na prvom mestu, volela bi da ne bude više sama.
Pevačica Stanojka Mitrović Ćana gostovala je u emisiji "Amidži šou", a tom prilikom je otkrila da je, kada je pošla na jedan nastup, pala sa mosta i zadobila prelome ruke i rebara.
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović je sinoć u Sloveniji pred 4.000 ljudi napravila pravi spektakl, a publiku je oduševila ne samo hitovima već i izgledom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevač Željko Samardžić otkrio je u jednoj emisiji govorio je o ostvarenim i neostvarenim željama, porodici i karijeri koja mu se kako kaže, slučajno dogodila.
Srbi širom Kosova i Metohije od ranih jutarnjih sati masovno izlaze na izbore, a prizori iz srpskih sredina svedoče o velikom odzivu građana koji žele da ostvare svoje biračko pravo i izaberu svoje istinske predstavnike u parlamentu u Prištini.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do novog šok snimka sa blokaderskog plenuma u Nišu iz kog saznajemo kako funkcioniše blokaderska "demokratija" i kako su mažnjavane prljave zgubidanske pare.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do novog šok snimka sa blokaderskog plenuma u Nišu iz kog saznajemo kako funkcioniše blokaderska "demokratija" i kako su mažnjavane prljave zgubidanske pare.
Luka Lalošević, student Fakulteta političkih nauka, pozvao je građane da prijave profile na društvenoj mreži Iks za koje tvrdi da se lažno predstavljaju kao studentski nalozi.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Vojska Srbije premostila je Veliku Moravu kod Svilajnca pa je tako pontonskim mostom Resavski kraj ponovo direktno povezan za Koridor 10 za putnička vozila, motore i pešake.
Završeni su prvi kilometri železničke pruge koja će povezati centar Beograda, Aerodrom Nikola Tesla i Surčin, saopštio je gradski menadžer Miroslav Čučković.
Rođenje trojki uvek je poseban događaj, a kada na svet dođu prirodnim putem i u dobrom zdravstvenom stanju, takve vesti obraduju ne samo porodicu već i sve koji čuju tu vest.
Mladić A. E. (26) teško je povređen u eksploziji na Zvezdari i amputirana mu je šaka, a uzrok eksplozije je, kako se nezvanično saznaje, topovski udar.
Vlada Havane je počela da deli oružje građanima, zvanično ih pozivajući da se pripreme za neposrednu invaziju, prema izveštajima venecuelanskih medija.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Domaći sladoled pravi se bez mašine za sladoled, a dobija se bogata, kremasta tekstura i dva različita sloja, jedan vazdušast od belanaca i jedan kremasti od žumanaca.
Pojedine rase mačaka imaju težak temperament i znaju da budu agresivne, ako neko dođe u njihov dom bez jasne dobrodošlice. Nakostreše se, sikću, jure i napadaju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar