• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

28.12.2023

23:15

Anđelo otkrio zašto ne može da bude u vezi sa Anitom! Učesnik "Elite" se iznervirao zbog njegovih reči, pa ga napao pred svima

Informer

Rijaliti

Anđelo otkrio zašto ne može da bude u vezi sa Anitom! Učesnik "Elite" se iznervirao zbog njegovih reči, pa ga napao pred svima

Podeli vest

Anđelo ja ispirčao kako trenutno nije spreman da bude u vezi sa Anitom, što je iznerviralo Marka Đedovića.

Za vreme emisije "Pitanja gledalaca" Anđelo Ranković je dobio pitanje zašto ne ozvaniči vezu sa Anitom Stanojlović, a on je već imao spreman odgovor. 

Anita ga je pomno slušala i samo je kratko ogovorila da njoj ovakva situacija odgovara. 

Foto: Youtube printscreen

 

- Zašto ne priznaš Anitu za devojku, da nisam oženjen, odmah bih je oženio? - glasilo je pitanje.

 

- Ne želim da budem u vezi sada, nekako me to obavezuje i guši, pogotovo u ovom prostoru. Ja sam joj rekao da ne želim vezu, ona je to znala. Lepa je i dobra devojka, ali ne mogu da budem u vezi - rekao je Anđelo.

- Kad nisi za vezu, kažeš da nisi, a ne da kažeš: "Nisam trenutno za vezu" - rekao je Đedović.

Foto: Youtube printscreen

 

- Nisam trenutno za vezu, ali ne znam da li ću do kraja ući u vezu. Kako razmišljam sada, ne mislim da ću ući u vezu - rekao je Ranković.

 

- Za sada je meni super - rekla je Anita.

 

Detaljnije možete pogledati u videu ispod. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Savet za monitoring: Krivična prijava protiv Nenadića zbog amnestije Borisa Tadića, prilikom prodaje NIS-a ispod cene
Politika

Savet za monitoring: Krivična prijava protiv Nenadića zbog amnestije Borisa Tadića, prilikom prodaje NIS-a ispod cene

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost podnosi krivičnu prijavu nadležnom javnom tužilaštvu protiv glavnog tužioca Javnog tužilaštva za organizovani kriminal Mladen Nenadića, zbog počinjenih krivičnih dela iz člana 360. Zakonika o krivičnom postupku kojim se sankcioniše ”kršenje zakona od strane sudije, javnog tužioca i njegovog zamenika”.

06.12.2025

13:32

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin