Janjuš dao šut-kartu Aneli: Ahmićeva će odlepiti kada bude saznala Markove namere
Podeli vest
Večeras je vanredno ubacivanje u "Elitu", te se spekuliše da se Marko Janjušević vraća u rijaliti. Povodom toga oglasio se Janjušev prijatelj i otkrio šta Marko planira sa Aneli.
Janjuš i dalje ne može da se oporavi od prerane smrti najmlađeg brata. Sada je izvor blizak njemu progovorio o budućem učešću Marka u rijaliti.
Folk pevačica Dara Bubamara oglasila se saopštenjem na svom profilu na Instagramu i svojim fanovima najavila da će otkazati sve nastupe i povući se na dva meseca.
Dejan Dragojević šokirao je javnost svojom objavom na Instagramu. Naime, pobednih "Zadruge 5" objavio je fotografiju na kojoj je nalog za izdržavanje zatvorske kazne.
12.01.2024
13:59
- Janjuš je van sebe od tuge i kako vreme prolazi sve mu je gore, jer je sve svesniji kakva tragedija je zadesila njegovu porodicu. Pokušava da bude hrabar zbog oca i majke, ćerka Kruna mu je i snaga i pokretač, ali bol je ogromna. Zahvalan je Pinku na podršci i koju su mu pružili, zaista je mnogo ljudi uz njega, ali mislim da za rijaliti nije spreman. Što se Aneli tiče, to je za njega gotova priča - započinje Janjušev prijatelj i nastavlja:
- Shvatio je sad šta znači porodica i mislim da se stvarno više neće kockati sa tim. Bivša žena Ena mu je ogromna podrška u ovim trenucima i jako joj je zahvalan iako svojim delima do skoro to nije pokazivao. Aneli nije ni svesna šta se dešava i što je on napustio rijaliti, ali kada čovek doživi ovakav životni udarac, ne može više nikada da bude isti. Sad je uvideo da se sa nekim stvarima ne treba šaliti i da one nemaju cenu, a njemu su Kruna i Ena sve. Ovo ostalo je samo igra na koju je sada stavio tačku - kaže Janjušev prijatelj za "Svet".
Svetlana Ceca Ražnatović napravila je pravu pometnju objavivši pesmu "Za kraj" koju je otpevala za potrebe filma "Nedelja" o legendarnom pevaču Džeju Ramadanovskom. Autori Cecine nove balade su pokojna Marina Tucaković i njen suprug Aleksandar Futa Radulović koji je sada progovorio o saradnji s Ražnatovićkom i ovoj numeri koja je bila pravljena za Džeja.
Nakon sinoćnje emisije "Pitanje novinara", Bojani Pavlović je pao mrak na oči, te je počela da histeriše na zadrugare zbog komentara na račun njene devojke Anđele Šparavalo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Folk pevačica Dara Bubamara oglasila se saopštenjem na svom profilu na Instagramu i svojim fanovima najavila da će otkazati sve nastupe i povući se na dva meseca.
Većina američkih vojnih baza na Bliskom istoku oštećena je u iranskim udarima, a najmanje 16 američkih instalacija u osam zemalja bilo je pogođeno tokom odmazde Teherana zbog američkih i izraelskih vojnih napada, pokazala je istraga Si-En-Ena.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da nije zadovoljan novom ponudom Irana za mirovne pregovore sa Sjedinjenim Američkim Državama i zapretio da će Teheran biti „raznet do pakla" ukoliko dogovor ne bude postignut.
Organizacija Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost saopštila je da, kako tvrde, Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične sudove krši Mandelina pravila zbog odbijanja da se general Ratko Mladić pusti na dalje lečenje van pritvorske jedinice.
Da je moguće živeti od poljoprivrede i ostati na selu, potvrđuje primer Ljubisava Gojakovića, koji je nakon školovanja u Beogradu odlučio da se vrati u rodni kraj i započne sopstvenu proizvodnju.
Influenserka Jovana Kvržić skočila je u ledene vode Antarktika i jedna je od retkih Srpkinja koja je bila u ekspediciji na ovom najhladnijem kontinentu.
Istraživači veruju da su makaki na Gibraltaru naučili da jedu zemlju kako bi izbegli iritaciju creva izazvanu slanim i slatkim grickalicama kojima ih zasipaju turisti.
Uzgajanje leblebija u Srbiji može biti veoma isplativ biznis jer se na hektaru može ostvariti zarada i od 2.000 evra, u zavisnosti od prinosa, cene i uslova proizvodnje.
Muškarac Mustafa Z. (66) iz Tetova uhapšen je u Bujanovcu zbog sumnje da je počinio seriju krađa iz džamijskih kutija za dobrovoljne priloge u više gradova.
Krvavi Prvi maj 2026. potresao je Sarajevo i region jer se dogodio stravičan zločin. Naime, u Sarajevu oko 16.15 časova u stanu u Ulici omladinskih radnih brigada, u naselju Dobrinja monsutrum je ubio suprugu.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se sinoć oko 23.40 časova na raskrsnici Batutove ulice i Bulevara kralja Aleksandra u kojoj je povređen pešak. Do nesreće je došlo kada je tramvaj udario mladića (21).
Planirana poseta specijalnih predstavnika Sjedinjenih Američkih Država Stiva Vitkofa i Džareda Kušnera Kijevu odložena je na neodređeno vreme zbog izostanka napretka u pregovorima o Ukrajini i preusmeravanja pažnje Vašingtona na krizu oko Irana, piše Kijev indipendent.
Ruska godišnja parada povodom Dana pobede biće održana 9. maja bez teške vojne tehnike prvi put posle gotovo dve decenije, zbog straha od mogućeg napada ukrajinskih dronova dugog dometa.
Sjedinjene Američke Države uvele su nove sankcije kineskim kompanijama koje, prema tvrdnjama Stejt departmenta, učestvuju u trgovini iranskom naftom i omogućavaju dotok milijardi dolara u Teheran.
Slovački premijer Robert Fico izjavio je da planira da otputuje u Moskvu na paradu povodom Dana pobede i oda poštu sovjetskim vojnicima koji su učestvovali u oslobađanju Slovačke.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Glumac Marko Todorović koji je u filmovima o "Žikinj dinastiji" glumio prijatelja Milana hteo je da odustane od snimanja i to zbog Dragomira Bojanića Gidre.
Parkinsonova bolest je jedna od najčešćih neurodegenerativnih oboljenja čiji se prvi znakovi javljaju najčešće između pedesete i sedamdeste godine života, a glavni simptomi su drhtanje šaka, usporeniji pokreti i tiši glas.
Ako želite da iznenadite sebe i svoje najbliže ukusnom poslasticom, medene oblande su pravi izbor. Ova starinska poslastica oduševiće svakoga ko ih proba.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar