• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

26.01.2024

13:21

"Bojana je opsednuta muškim demonom!" Šokantne tvrdnje bivše zadrugarke ostavljaju bez daha

Aleksandar Jovanović Cile

Rijaliti

"Bojana je opsednuta muškim demonom!" Šokantne tvrdnje bivše zadrugarke ostavljaju bez daha

Tamara Božović, bivša učesnica "Zadruge", gostovala je u emisiji "Pitam za druga" kod Dalile Dragojević, te je tom prilikom otkrila šta misli o Anđelinom i Bojaninom odnosu.

Tamara Božović nije štedela na rečima, pa je oplela po Šparavalo.

- Bojana je jedna iskrena persona, a Anđela je u nekom ludilu i bunilu, dete ne zna šta joj se desilo...Bojana je džek, kao muško u toj vezi, ona je žentlmen, džentlmen (smeh). Anđela jeste damica, ali kao: "Ne znam šta me je snašlo" - rekla je Tamara, te se osvrnula na posetu Anđelinih roditelja:

Foto: Printscreen You Tube

 

- Bojana ne bi mogla da bude sa njom da joj se ona zaista ne sviđa. Ona se ojačala i pretvorila u muškarca. Bojana je opsednuta muškim demonom i misli da je demon. Anđelina majka, žena ne može da veruje šta je snašlo - poručila je bivša učesnica "Elite" u emisiji.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Oglasila se ministarka Đedović Handanović: Infrastrukturno povezivanje i novi kapaciteti ključni za energetsku sigurnost regiona (FOTO)
Društvo

Oglasila se ministarka Đedović Handanović: Infrastrukturno povezivanje i novi kapaciteti ključni za energetsku sigurnost regiona (FOTO)

Energetsko povezivanje ključno je za energetsku sigurnost Balkana i jugoistočne Evrope, jer samo dobro povezane zemlje mogu biti energetski bezbedne i otporne na energetske šokove i turbulencije, poručila je danas ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović, koja je putem video linka učestvovala na ministarskom panelu regionalne konferencije „Energetski zaokret 2“ u Tuzli.

29.06.2026

17:46

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin