Ženi se Mensur Ajdarpašić?! Bivši rijaliti učesnik verio devojku, organizovana gala svadba?!
Podeli vest
Bivši učesnik "Elite", Mensur Ajdarpašić, nedavno je napustio Pinkov imaginarijum u Šimanovcima, a kada je shvatio da ga izabranica i dalje čeka, odlučio je da je zaprosi.
Mensurovo učešće u aktuelnoj sezoni rijalitija nije prošlo neopaženo, ali ni turbulentno. Ušao je kao zauzet momak i odlučio je da ne vara devojku do samog kraja, a s obzirom na to da je ljubav velika, uspeo je da održi reč.
Ćerka pokojnog glumca Milana Laneta Gutovića, objavila je na Fejsbuku video u kom tvrdi da je medicinska sestra pred smrt njenog oca uvela dvojicu muškaraca na intenzivnu negu, a koji nisu bili u srodstvu sa Lanetom, i na taj način nju i njenu sestru lišili nasledstva.
11.03.2024
11:56
Ajdarpašić je, naime, imao ugovor u trajanju od šest meseci, koji nije želeo da produži zbog devojke koja ga je sve vreme strpljivo čekala.
Kako piše Star, Mensur je zaprosio devojku i planira svadbu na jesen.
Zadrugar je zajedno sa cimerkom s kojom se sudi, napustio danas rijaliti, kako bi ona pred zakonom odgovarala za izgovorene uvrede i klevete upućene Mensuru.
Vest da je Mensur Ajdarpašić napustio rijaliti, šokirala je mnoge, kako učesnike, tako i gledaoce.
04.03.2024
21:46
Foto: ATA Images
- Mensur se povukao, jer je čekao dan kada će da izađe i sazna da li ga je devojka sačekala. Kada je shvatio da ga je sve vreme čekala, bio je presrećan, nikada se nije ovoliko zaljubio, sa njom planira da stvara porodicu. Iz dobre je kuće, nema veze sa javnim životom i Mensur je presrećan što je nije izgubio zbog rijalitija. Zaprosio ju je i nije želeo da čeka, niti da razmišlja da li će ga odbiti. Ona je pristala da se uda za njega i na jesen prave svadbu u Baru. Mensurova majka je takođe presrećna, ona je sa snajkom sve vreme bila u kontaktu. On se u rijaliti sigurno više vraćati neće - govori njegov drug za Star.
Mensur je nakon izlaska iz rijalitija objasnio da se radovao napuštanju rijalitija, jer konačno može da se posveti onome koga voli.
- Zato što sam imao potrebu da se vratim nekome koga jako volim, cenim i poštujem maksimalno. Pored toga, imam i drugove koji su mi bitni i zdravi ljudi, porodicu i trenere. Odradio sam, a sa sigurnošću sada mogu da kažem da je teško da ću se vraćati više u te vode - otkrio je Mensur i dodao:
- Jedva sam čekao da izađem i da se vratim onoj bez koje nisam mogao. Preteško mi je palo da se odvojim od nekoga koga jako volim, a to me je sada još više vezalo i dalo mi lekciju da se ne odvajam od meni voljenih i voljene. Presrećan sam i prezadovoljan, u potpunosti je sve kako treba. Zauzet sam i oduzet, nema niko drugi osim jedne osobe - priznao je Mensur za Blic.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Zapadne zemlje, uključujući Ujedinjeno Kraljevstvo i saveznike u NATO, nisu spremne za mogući rat s Rusijom, upozoravaju vojni i bezbednosni stručnjaci okupljeni prošlog meseca u Londonu, prenosi CNN.
Izraelska policija uhapsila je Palestinca koji je bio obučen kao Deda Mraz na božićnoj zabavi u gradu Haifa, saopštila je grupa za ljudska prava, prenose danas mediji.
U jednoj istorijskoj hrišćanskoj crkvi u Lubečku, Nemačka, tokom božićne službe zabeležen je incident koji je izazvao buru komentara na društvenim mrežama.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
U Jakutsku, glavnom gradu Republike Saha u istočnom Sibiru, pre nekoliko dana zabeležena je ekstremno niska temperatura od -45°C, dok su u okolnim područjima, poput Tatinskog Ulusa, zabeležene još niže vrednosti, čak -52°C.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar