Rijaliti učesnici, po svemu sudeći, odlučili su da svojoj ljubavi daju drugu šansu.
24.03.2024
10:29
Pored njega, u opticaju za ispadanje bili su i Marija Malivuk i Uroš Stanić, koji je imao najviše glasova publike.
- 34, 22, 17, 16, osam i tri procenata su opticaju, a osoba koja ima tri odsto napustiće "Elitu". Najveći broj glasova gledalaca ima 34 odsto, a to je Uroš Stanić. 22 odsto glasova publike ima Uroš Rajačić. Hajmo dalje. 17 odsto glasova gledalaca nakon ovog preseka, bivši dečko Miljane Kulić, Nenad Macanović Bebica. 16 odsto glasova gledalaca ima Darijan Radomirović. Imamo Pabla i Mariju Malivuk. U "Eliti" ostaje, odlukom gledalaca Marija Malivuk, pozdravite se sa Pablom - saopštio je Tanasijević.
Dramska umetnica se u svom obraćanju za Infomer osvrnula na viševekovno prijateljstvo Srbije i Rusije, ali i teroristički napad koji se dogodio u Moskvi.
24.03.2024
13:43
Po izlasku, Pablo je progovorio o odnosima unutar kuće u Šimanovcima.
- Kada su tvoji ljubavni odnosi u pitanju, koliko si bio iskren? - pitala je Ana.
- Najiskreniji sam bio sa Sarom. Njene izjave su sprečile da nastavimo, taj neki njen stav starlete i to, kada se malo više zaljubiš u neku devojku, krenule su da mi smetaju neki njeni pozdravi momcima iz Slovenije - rekao je Pablo.
- A, Slađa Blinda? - pitala je Ana.
Foto: pink.rs
- Slađa je kul, ali ona igra rijaliti, nju sam skontao posle par dana. Nikada nisam radio fejk, pa sam odmah čim sam skontao, ćao...Nikada nisam podržavao odnos Bojane i Anđele, mislim da je Anđela više fejk i da je koristi, a da je Bojana iskrenija. Teško mi je bilo kada vidim Anđeline roditelje, stavim se odmah u situaciju kako bi bilo mojim roditeljima, nikada ne bih mogao ni da ih podržim! - rekao je Pablo.
- Ko ti se nikako ne dopada, ko je po tebi loš čovek? - pitala je Ana.
- Ja kada sam bio vođa izneo sam mišljenje svima. Ko mi se baš ne sviđa?! Možda Bojana, mrzim te tripove, hoće da bude muško, u stvari je žensko. Druga osoba je Uroš Stanić, nabacuje mi previše opredeljenost - rekao je Pablo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, izjavio je da je zdravstveno stanje njegovog oca i dalje veoma teško, te da narednih dana očekuje hitnu odluku Haga o zahtevu za puštanje generala na lečenje u Srbiju.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović vratio je na fabrička podešavanja tajkuna Dragana Đilasa, predsednika Stranke slobode i pravde (SSP).
Frilender se vratio! Novi Frilender 8 je moćni SUV od 510 cm koji spaja britanski stil i kinesku struju. Saznajte sve o baterijama, dizajnu i dolasku u Evropu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Najmanje tri mlađe osobe, među kojima je i jedan maloletnik, uhapšene su danas u različitim delovima Hrvatske u sklopu složenog kriminalističkog istraživanja koje policija i ostale nadležne službe sprovode zbog niza lažnih dojava o postavljenim eksplozivnih naprava na raznim lokacijama u zemlji.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov boravi u poseti Kazahstanu, gde ga očekuju razgovori s predsednikom te zemlje Kasim-Žomartom Tokajevom i drugim zvaničnicima.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski potpisao je danas novi paket sankcija koji je Ukrajina uvela ruskim entitetima koji su umešani u, kako je naveo, otmice ukrajinske dece, kao i sankcije protiv brodova ruske "flote iz senke", koje uključuju i entitet iz Belorusije.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da mu je ruski predsednik Vladimir Putin, tokom telefonskog razgovora, ponudio pomoć u ratu Sjedinjenih Američkih Država sa Iranom, posebno oko obogaćenog uranijuma.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar