Rijaliti učesnik Ivan Marinković otkrio je da je prijavio policiji supruga Žane Omnije Đorđević.
Ivan Marinković sumirao je utiske sada, dan nakon velikog finala rijaliti programa "Elita 7", a tom prilikom otkrio je da je bio u policiji kako bi prijavio Bobanca, supruga Žane Omnije Đorđević, sa kojom se žustro sukobio tokom sinoćne večeri.
- Bio sam jutros u policiji, prijavio sam Žaninog muža za pretnje. Sada će nadležni organi raditi svoj posao - rekao je Ivan.
Foto: ATAIMAGES
- Ja sam došao jutros u prazan stan, lakše mi je samo sto imam obaveze pa ne mislim toliko o svemu sto mi se desilo. Prijatelji su uz mene, rekli su mi da je to bilo očekivano i da se čude kako ranije nisam video - rekao je on, pa progovorio o sinu Željku kojeg je dobio sa Miljanom Kulić.
Foto: ATAIMAGES
- Što se Željka tiče, najsrećniji bih bio da je sada sa mnom. Čuću se sa Miljanom već danas da pokušam da smirim strasti i da vidim da li bi ga dovela kod mene na desetak dana da idemo na bazen i igramo se. Smatram da sam pravio veliku grešku time sto sam čekao i bio strpljiv kad su moja deca u pitanju jer vreme prolazi, a oni najviše ispaštaju. I dalje ostajem pri tome da je jako ružno da se sa decom provlačim po sudu i nikada ih tome ne bih izlagao tako da sam spreman na sve načine da spustim loptu sa Miljanom - rekao je Ivan Marinković za Blic.
Regionalna pop diva Jelena Karleuša iznajmila je vilu u Atini, koja se nalazi u sklopu hotela sa pet zvezdica, a za ovo zadovoljstvo izdvojila je 40.000 evra.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na sedam fakulteta Beogradskog univerziteta skaču cene školarina. Poskupljenje su najavili Fakultet organizacionih nauka, Mašinski fakultet, Ekonomski, Pravni, Filološki, Tehnički fakultet u Boru i Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević govorio je o skandaloznoj politici koju vodi tzv. rektor Univerziteta u Beogradu Vladan Đokić, koji je upravo pokazao način na koji se bori za svoje "studente".
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević rekao je gostujući na Pink televiziji da je SNS spremna da preispita ponašanje svakog pojedinca,a i da osuđuje one koji se sakrivaju iza predsednika Vučića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Кompanija NIS nastavila je sa značajnim ulaganjima u oblast istraživanja i proizvodnje nafte i gasa, te je u prvom kvartalu 2026. godine u ovaj segment biznisa investirano 4,9 milijardi dinara, odnosno 78 odsto ukupnih ulaganja NIS-a u navedenom periodu.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski, koja predvodi delegaciju Vlade Republike Srbije u Taškentu na Međunarodnom forumu o migracijama, sastala se danas sa direktorom Agencije za migracije Republike Uzbekistan Bekzodom Musajevim, sa kojim je potpisala Zajedničku deklaraciju o namerama.
Mnogi vernici se pitaju da li mogu da uđu u crkvu kada na sebi imaju bermude i papuče. Veroučitelj Aleksandar Đurđević kaže da Bog ne gleda garderobu, već srce čovekovo.
U sarajevskoj Opštini Centar, na putu raskrsnice ulica Terezija-Vrbanja, juče se oko 18.25 časova, dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba povređena.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas na Bulevaru oslobođenja, u smeru ka Banjici, u blizini Trošarine, kada je automobil marke "ford" udario stariju ženu na pešačkom prelazu.
Policija je presretačem jutros, oko 2 časa, na teritoriji opštine Novi Beograd, zaustavila V. T. (20) koji se upravljajući vozilom marke "folksvagen golf" kretao brzinom od 182 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
Sve više žena, uključuje se u aktivnosti kriminalnih klanova, često zauzimajući važne i složene uloge, na tu temu govori kriminolog Ratomir Antonović za Informer.rs
Glavne globalne pretnje biće razmotrene tokom posete ruskog predsednika Vladimira Putina Kini, izjavio je medijima zamenik ruskog ministra spoljnih poslova Andrej Rudenko.
Estonija je prvi put oborila ukrajinski dron koji se, prema navodima lokalnih medija, kretao u pravcu Rusije, dok stručne službe sada pregledaju mesto na koje su pali ostaci letelice.
Ruska vojska zaustavila je kontraudar Oružanih snaga Ukrajine (OSU) i ponovo krenula napred na aleksandrogradskom pravcu u Dnjepropetrovskoj oblasti, dok se najteže borbe vode kod Novogrigorjevke, Verbovog, Stepovog i duž zapadne obale reke Jančur.
Kijev, prema tvrdnjama ruske Spoljne obaveštajne službe, priprema novu fazu napada na pozadinske regione Rusije, ali ovog puta ne samo preko vazdušnih koridora baltičkih zemalja, već direktno sa teritorije Letonije.
Glumica Milena Dapčević dobijala je anoniman pretća pisma jer je bila u vezi sa istaknutim partizanskim borcem Pekom Dapčevićem što je u tadašnje vreme bilo neprihvatljivo.
Kontroverzni biografski film "Majkl" do sada je zaradio neverovatnih 700 miliona dolara širom sveta, ostavljajući iza sebe sve skandale koji ga prate od prvog dana snimanja.
Za ljude koji žele psa koji i u odraslom dobu ostaje mali i ne zauzima mnogo prostora, pojedine rase predstavljaju idealan izbor za takav način života.
Rak pankreasa spada među najopasnije bolesti sistema za varenje, a problem je što se simptomi često razvijaju postepeno i lako mogu da se pomešaju sa svakodnevnim stomačnim tegobama.
U doba interneta, jedan pogrešan klik ili slaba Wi-Fi lozinka mogu vas skupo koštati. Zato je važno da znate kako da zaštitite svoj Wi-Fi pre nego što bude kasno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar