Janjuš u programu uživo saopštio tragične vesti! Rijaliti učesnik ostao bez oba bubrega, hitno mu je potrebna pomoć! (VIDEO)
Podeli vest
Marko Janjušević Janjuš otkrio je da je bivši rijaliti učesnik ostao bez oba bubrega i apelovao da mu se pomogne.
Milena Kačavenda, Aneli Ahmić i Nenad Macanović Bebica gostovali su u emisiji "Narod pita", a putem telefonskog poziva uključio se i Marko Janjušević Janjuš koji je otkrio tragičnu vest. Janjuš je saopštio je da je Samir Ramović ostao bez oba bubrega i da mu je hitno potrebna pomoć.
Mnogi ljubavni parovi započeli su romansu pred kamerama rijalitija, ali su večerašnji gosti, na iznenađenje mnogih, stavili tačku na odnos koji je imao sve izglede da preraste u ozbiljnu vezu.
Samir Ramović, bivši učesnik "Elite", ostaće upamćen po čudnom odnosu sa Milenom Kačavendom.
28.07.2024
17:31
- Krenuo bih od ove dve jake žene koje se neće ljutiti da prvo krenem od Bebice. Bebice čestitiam na tetovaži, dokazao si da si neko ko istinski voli i svaka čast na tome što si uradio. Ja sam znao da si ti baš zaljubljen, ali svaka čast to je pravi muškarac - rekao je Janjuš.
- Da li misliš da će na kraju završiti? - upitala je Ana.
- Neće, dugo će biti zajedno - rekao je Janjuš.
- Sada ću preći na Milenu koju neću zvati babom jer je ona harizmatična i prelepo izgleda. Šta radi moja draga bivša drugarica - rekao je Janjuš.
- Joj, borim se iskreno. Nekako kad sam ih video sve mi se lepo vratilo - rekao je Janjuš.
- Koja stvar ti se prva lepa stvar vratila? - upitala je Ana.
- Vratilo mi se kad nam je kuma spremala da jedemo, ona je bila naša kuvarica - rekao je Janjuš.
- Ja se sećam kad ti je Aneli zamerila druženje sa njom - rekla je Ana.
- Pa tu je baš pogrešila iskreno - rekao je Janjuš.
- Ajde bre Janjuše šta glumiš majmuna, tu pokušavaš da manipulišeš. Pa nismo ti mi Maja - rekao je Bebica.
- Bebice kad ćemo da pijemo neku kaficu? - upitao je Janjuš.
Foto: Printscreen/You Tube/Zadruga
- Ja sa takvim ološima ne pijem kafu - rekao je Bebica.
- Milena da li bi volela da se družimo i dalje? Da smo ostali drug i drugarica? - upitao je Janjuš.
- Da je ostalo onako kako nije, družila bih se. Ti si jedan od retkih sa kojima smo se družili - rekla je Milena.
- Milena da li znaš u kakvom je naš drug Samir zdravstvenom problemu? - upitao je Janjuš.
- Znam, primetila sam da nešto nije u redu. Rekao mi je njegovu situaciju na kafi, nažalost čula sam sve. Mislim da će on to i javno reći, ali ne želi da izaziva patetiku - rekla je Milena.
Foto: Pink Tv prntscreen
- Ja bih ovim putem da zamolim ljude za pomoć. Samir je ostao bez oba bubrega, treba mu jedan bubreg. Trebao je da ide na dijalizu, ali sad mora da ide na presađivanje - rekao je Janjuš.
- Ja nisam htela da pričam o tome, pokušala sam da provučem. Rekao mi je da je kandidat za transplataciju, potpuno mi je jasna njegova situacija. Ne bih ja mnogo da pričam o tome, ti znaš šta radiš - rekla je Milena.
- Znam, nas gleda mnogo ljudi i možda se neko i nađe da mu pomogne - rekao je Janjuš.
- Ja bih želela da se on javno oglasi i da mu svi pomognemo, ako Pink ne bi mogao da mu pomogne, da se nađe neko ko će pomoći - rekla je Milena.
- Pink uvek svima pomogne i to će tako biti - rekao je Janjuš.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Blokader Zoran Đajić pokušao je da diskredituje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a zatim je pozvao na nasilno rušenje vlasti po recptu od 5. oktobra 2000. godine.
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić uputio je oštru kritiku blokaderskom pokretu, upozorivši da retorika kojom se služe opasno klizi ka istorijskim obrascima najmračnijih režima 20. veka.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Alija Balijagić bio je u uračunljiv u trenutku kada je izvršio dvostruko ubistvo u Sokocu kod Bijelog Polja, navodi se u nalazu nakon izvršenog pregleda psihologa Nataše Vuković i specijaliste psihijatrije dr Mirjane Varagić, koji je pročitan juče u nastavku suđenja Balijagiću u Višem sudu u Bijelom Polju.
Tokom četvrtog dana suđenja Brajanu Volšu kome se tereti da je počinio brutalan zločin nad suprugom, inače Beograđankom Anom Volš, svedočio je Vilijam Fastou koji je priznao da je da bio Anin ljubavnik.
Vozač I.S. (23) iz Zaječara, koji je optužen da je 10. juna nadomak sela Malča kod Niša izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je život izgubila trogodišnja devojčica, a tri osobe su teško povređene, izjavio je u istrazi da se samog udesa – ne seća.
Irska ratna mornarica otkrila je oko pet dronova koji su leteli u blizini rute aviona ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog prilikom njegovog dolaska u Irsku u ponedeljak, preneli su lokalni mediji.
Oluja Bajron, koja je pogodila istočne i južne delove Grčke, izazvala je ozbiljne probleme u saobraćaju, zatvaranje škola i vanredne mere zaštite stanovništva, saopštili su grčki zvaničnici.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Sastanak ruskog predsednika Vladimira Putina sa specijalnim predsedničkim izaslanikom SAD Stivom Vitkofom imao je za cilj da predsedniku SAD Donaldu Trampu prenese šta ne podleže diskusiji u mirovnom planu za Ukrajinu.
Glumac Kijanu Rivs, koji u filmu "Matriks" tumači glavnog junaka Nea, potvrdio da je spreman da ponovo obuče crni mantil i snimi nastavak popularne sage.
Evropska radiodifuzna unija (EBU) potvrdila je učešće Izraela na Evroviziji 2026. nakon čega su usledile burne reakcije širom Evrope i prve zvanične najave bojkota.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Zlatni retriver osvojio je srce TikToka svojom nežnom, ali upornom rutinom. Svake večeri u devet sati podseća ukućane i goste da je vreme za spavanje, držeći u ustima svoju omiljenu igračku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar