• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

15.08.2024

13:42

Haos u najavi! U rijalitiju su se stalno svađali, a večeras će se naći oči u oči nakon svega, ovo su svi čekali (FOTO)

Printscreen Pink/Shutterstock

Rijaliti

Haos u najavi! U rijalitiju su se stalno svađali, a večeras će se naći oči u oči nakon svega, ovo su svi čekali (FOTO)

Njih dvojica su skoro svakodnevno imali verbalne obračune za vreme boravka u Beloj kući, a do sukoba je dolazilo i u spoljnom svetu.

Gosti u večerašnjoj emisiji "Narod pita", kod voditeljke Ane Radulović, biće dvojica ljutih rivala iz rijalitija "Elita". U pitanju su Lepi Mića i Nenad Aleksić Ša

Oni će se naći oči u oči posle svih skandala koji su se desili nakon izlaska iz Bele kuće. 

Foto: ATAIMAGES

 

Naime, oni su svakodnevno ulazili u sukobe dok su boravili na velelepnom imanju u Šimanovcima, a netrpeljivost se nastavila i u spoljnom svetu. 

Lepi Mića je u nekoliko navrata osuđivao Nenadov odnos sa Mionom Jovanović, a on nije želeo da ćuti pa mu je uvek brutalno odgovarao. 

Foto: Tanja Andric

 

Kako će izgledati njih suseret i da li će doći do još jednog žestokog obračuna, ostaje nam da ispratimo. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru
Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je danas da je cilj da do kraja 2027. godine Srbija bude spremna za pristupanje šengenskom prostoru i naveo da je za otvaranje Klastera 3, najvažnije priznanje to što je Evropska komisija početkom jula dala šestu uzastopnu preporuku, naglasivši da ta institucija ima adekvatne mehanizme da na meritoran način proceni ispunjenost obaveza.

10.08.2026

23:00

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)
Politika

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je pokazao šta znači stvarna briga o građanima i odgovornost prema svojoj zemlji! U kasnim večernjim satima, iz prelepog sela smeštenog između Zlatibora i Priboja, nadomak Kokinog Broda, predsednik se obratio naciji i poslao snažnu, emotivnu i direktnu poruku svima u Srbiji.

10.08.2026

22:06

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin