Jovana Jeremić urnisala Zvezdana u programu uživo! Slavnić pokušao da se opravda, voditeljka ga spustila: "Nebitan si, Anđela će naći mnogo frajera"
Podeli vest
Jovana Jeremić je brutalno odbrusila bivšem rijaliti učesniku Zvezdanu Slavniću.
Voditeljka Jovana Jeremić poznata je kao neko ko nema dlake na jeziku, pa je u svom stilu u emisiji "REDakcija" prokomentarisala vezu Anđele Đuričić i Zvezdana Slavnića koja je okončana pre dve godine.
Brojne javne ličnosti imali su problem sa alkoholom, ali su uspeli da ga se reše.
14.09.2024
09:11
Anđela, koja je učesnica aktuelne sezone "Elite", tvrdi da ju je Zvezdan uhodio nakon raskida, a on se uključio u program uživo i ispričao svoju stranu priče.
Anđela Đuričić govorila je o svojoj vezi sa bivšim dečkom Zvezdanom Slavnićem.
14.09.2024
07:49
- Anđela baš lepo izgleda, baš je lepa i prirodna lepota se vraća ponovo. Ne volim da vidim te napumpane. Cenim prirodne devojke i ono što je urađeno da se ne vidi. Mislim da ona ništa ne laže, Zvezdan je sklon tome. Mislim da je ona za njega džek-pot i da može više, da sam joj prijatelj rekla bih joj da traži. Ja zaista želim da ona u ovoj sezoni nađe ljubav, ali ne ljubav koju boli jer to nije ljubav - prokomentarisala je Jovana.
- Možda Jovana i zna mog oca, pa zna da ja dolazim iz sportske i kulturne porodice - rekao je Slavnić.
Foto: ATAimages
- Znam, ali volim da ocenjujem pojedinca prema onome što uradi u svom životu. Cenim ljude koji posle očeva i majki koji su poznati naprave još veće karijere od svojih roditelja. Svako treba da se trudi da nosi lični krst, a ne da živi od očeve ili majčine slave. Mislim da je od svog oca mogao da nauči disciplinu i ambiciju. Znam ko je Moka Slavnić, bio je jedan od naših najboljih igrača svih vremena - nastavila je Jovana Jeremić.
Foto: Informer
Slavnić se osvrnuo na optužbe Đuričićeve da ga se plašila i da je tražila zabranu prilaska.
- Nemam šta da kažem, to su apsolutne laži. Ja ću to narednih dana da dokažem, izneću pregršt svega... Sve to lepo, ljubav bude i ne bude, a ne želim od mene da se pravi nešto što nisam. Za razliku od mene, to je ona radila, imam video-snimak jer je izbačen ne mojom željom. Neko ko se mene plaši, kao što se Ana plašila, a onda u stan ulazi kao razbojnik. To je dovoljno da se shvati da se ne plaši mene, već je ušla u stan mog oca i ponašala se bahato. Nakon raskida sam ja imao pakao - govorio je Slavnić, pa otkrio da li ima zabranu prilaska Anđeli:
Foto: Printscreen/You Tube/Zadruga
- Naravno da ne, to može da se proveri. Nemam zabranu prilaska. Mogu i ja da kažem da sam je prijavio za 740 stvari, a da nisam. Za sve što je izjavila ja imam dokaze, kako u pisanom, tako i u slikama. Ona otkako je ušla počela je o meni da priča.
Međutim, njegovo objašnjenje nije bilo dovoljno Jeremićevoj.
- Ja više verujem njoj. Msilim da ti nisi bitan u ovoj priči, ona će da nađe mnogo frajera. Treba da slaviš jer se još malo priča o tebi. Gastoz je ušao, on će tebe da pobedi u tom kontakstu - poručila je Jovana Jeremić.
- Daj Bože, želim svakome da uživa - poručio je Slavnić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
U Francuskoj je prvi put podnet parlamentarni predlog koji poziva na povlačenje zemlje iz NATO, a inicijativu je pokrenula potpredsednica Narodne skupštine i članica levičarske stranke Nepokorena Francuska (LFI), Klemans Gete.
Na pozive sopstvene države i organe Skupštine Srbije koji su je imenovali na mesto vrhovne javne tužiteljke, Zagorka Dolovac se ne odaziva, ali zato na sastanke sa stranim ambasadorima, koji se dešavaju van svih protokola i van nadležnog ministarstva, redovno odlazi.
Maja Mrnuštik iz Čankove "Lige socijaldemokrata Vojvodine" (LSV), preletela je u stranku koju predvodi blokader iz Novog Sada Miša Bačulov - nasilnik na steroidima.
Najnovija prepiska blokadera iz "Vocap grupe" studenata prve godine istorije Filozofskog fakulteta u Nišu, skida masku sa takozvanog „studentskog aktivizma“ i razotkriva pozive na haos i otvoreno neprijateljstvo prema državnim i univerzitetskim institucijama.
Ukoliko ste propustili 10. epizodu najvećeg sportskog rijalitija na svetu - Exatlona reprizu imate prilike da gledate od 13 časova na televiziji Informer.
U 10. epizodi Exatlona videli smo pobedu Crveni za samo jedan poen, što znači da su Plavi izgubili borbu za nominacije. Posle toga, odlučeno je da Dušica Topić ispadne iz daljeg takmičenja.
Učesnik Exatlona Srbija Nemanja Radovanović izazvao je veliku pažnju kada je, vidno uznemiren, ušao pred svim takmičarima otvoreno priznao da ne oseća podršku svog Plavog tima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
U 16. po redu plivanju za Bogojavljenski krst na reci Đetinji u Užicu do sada se prijavilo 67 Užičana, koje se u ponedeljak 19. januara sa početkom u 10 časova.
Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane objavio je projekcije po kojima će Srbija do 2027. godine preuzeti poziciju najveće ekonomije jugoistočne Evrope, nadmašivši Hrvatsku i Sloveniju!
Tri velika praznika nižu se jedan za drugim, svaki sa svojim verovanjima i običajima. U nedelju se slavi Krstovdan, u ponedeljak Bogojavljenje, a u utorak Sveti Jovan Krstitelj.
Analitičar Stevica Deđanski istakao je da je pitanje prodaje Naftne industrije Srbije pre svega ekonomsko, te da je najvažnije očuvati stabilnost energetskog sistema i interese države.
Policija je danas uhapsila mladića (16) koji je, kako se sumnja, 6. decembra u poznatom restoranu na Novom Beogradu sa osam hitaca ranio Nemanju Krstića dok je sedeo u društvu Nenada Alajbegovića Alibega.
Državljanin Srbije na graničnom prelazu Erdut, gde je doputovao kao suvozač u putničkom vozilu srpskih registarskih oznaka, je kod sebe tom trenutku imao 12.000 evra, ali je graničnoj policiji i carinicima rekao da ima 8.000.
Avion ATR 400 na letu iz Džogjakarte za Makasar izgubio je kontakt u indonežanskoj provinciji Južni Sulavesi, a planinari su na planini Bulusaraung otkrili ostatke za koje se sumnja da potiču od ove letelice.
Američki predsednik Donald Tramp naredio je Pentagonu 13. januara da se pripremi za napad na Iran, ali se predomislio nakon što je saslušao argumente svojih savetnika, prenosi list Wall Street Journal, pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.
Sin čečenskog lidera Ramzana Kadirova, Adam Kadirov, hitno je prevezen u Moskvu nakon saobraćajne nesreće u Groznom, a na društvenim režama pojvilisu se prvi snimci iz Groznog nakon nesreće.
Britanska kantautorka i glumaca Keli Ozborn se ne plaši da kaže svojim mrziteljima kako se zaista oseća. Ona se u videu direktno obratila kritičarima koji su kritikovali njen nagli gubitak kilaže.
Prime Video objavio je prve službene fotografije iz nove sezone poznate serije "Tomb Raider". Na njima je glumica Sofi Tarner u ulozi kultne Lare Kroft.
Glumac Igor Đorđević privatni život čuva ljubomorno za sebe, pa samim tim malo ko zna da je već 16 godina u skladnom braku sa koleginicom Zoranom Bećić.
Redovno pranje ruku i uzimanje vitamina nekada nije dovoljno da biste organizam zaštitili od virusa. Ovo je period kada je telo podložno raznim infekcijama, pa je zato važno da sa dobro "naoružate" i prebrodite sezonu prehlade.
Vitamin D je ključan za zdravlje kostiju, imunitet i energiju, ali stručnjaci upozoravaju da veliki broj ljudi u Srbiji ima manjak ovog vitamina, a da toga nije ni svestan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar