• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D.G.

23.09.2024

21:15

Raskinuli Mateja i Aneli! Matijević doneo odluku, pa šokirao cimere: "Završili smo!"

ATAIMAGES

Rijaliti

Raskinuli Mateja i Aneli! Matijević doneo odluku, pa šokirao cimere: "Završili smo!"

Rijaliti učesnik otkrio je danas tokom podele budžeta da je stavio tačku na svoj odnos sa Aneli Ahmić.

Aneli Ahmić i Matija Matijević uplovili su uvezu na samom početku nove sezone rijalitija "Zadruga-Elita" i često razmenjuju nežnosti ne mareći za svoje cimere. Ipak, sudeći prema Matijinoj izjavi tokom današnje podele budžeta izgleda da je njihovoj romansi došao kraj. 

Foto: Youtube printscreen/Zadruga

 

Gastoz je danas, kao novi vođa, delio budžete cimerima, a kada je došao do Mateje on je otkrio da je njegovoj i Anelinoj ljubavi došao kraj.

- Mateja evo ti mali budžet, za tebe nemam reči do sad, čuvaj se, Bosanka iz Dubrovnika je to samo pazi - rekao je Gastoz.

- Nema od toga ništa više završili smo - odgovorio je Mateja i izazvao šok među zadrugarima.

Foto: Youtube printscreen/Zadruga

 

Njihov raskid danas je gostujući u emisiji "REDakcija" prokomentarisao bivši rijaliti učesnik Marko Đedović.

- Ja ga sinoć baš pohvalio kako ume da zaštiti Aneli...Mnoge stvari se dešavaju tamo u kući gde muškarci neće da se kače sa muškarcima jer se plaše fizičkog kontakta, nego im je lakše sa ženama da se svađaju jer znaju da su tu dominantni. U pozadini je negde taj neki rivalitet između nje i Anđele. Vidi, Mateja je bio sa Anđelom u vezi, ali je dužina trajanja ista. Mateja, nažalost, nije sposoban da stane iza nečega što nosi u rijalitiju, a Aneli mu je odbrusila, a Mateja to ne trpi. Ne trpi da mu se udari na ego i na muškost - rekao je Đedović i dodao da smatra da će se njih dvoje ipak pomiriti. 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete
Showbiz

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete

Porodica popularnog grčkog pevača Konstantinosa Argirosa postala je bogatija za još jednog člana. Njegova supruga Aleksandra Nika porodila se 8. juna i na svet donela zdravu devojčicu, njihovo drugo dete.

10.06.2026

14:28

Magazin