• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

08.10.2024

23:21

Prvo oglašavanje Terzine majke nakon njegove preljube: Milena sa knedlom u grlu otkrila sve

printscreen

Rijaliti

Prvo oglašavanje Terzine majke nakon njegove preljube: Milena sa knedlom u grlu otkrila sve

Podeli vest

Milena Terzić se prvi put, nakon skandala, oglasila za medije.

Majka aktuelnog učesnika Borislava Terzića Terze, do sada se nije oglašavala za medije.

Sada je Milena prvi put progovorila o njegovom neverstvu, ali je otkrila i da li se čuje sa trudnom Milicom Veličković.

- Na poslu sam trenutno, ne mogu da pričam ništa, ali inače se ne javljam nikome, ne dajem nikakve izjave, van sebe sam - vidno je šokirana bila Milena, pa otkrila da li podržava sinovljev postupak.

Foto: Foto: Youtube/zadrugaofficial

 

- Mislim da je jako pogrešio, ali šta ja sad da kažem?! Ne podržavam to što je uradio, naravno da ne podržavam, nije trebalo tako, na taj način - ispričala je Terzina majka, pa priznala da se sa nesuđenom snajom, trudnom Milicom Veličković, često čuje.

- Čule smo se pre par dana, ne znam koliko dana. Bila sam jako bolesna, čula sam se tad sa njom. Rekla sam joj sve što ja mislim o tome i to je to.

Foto: Youtube printscreen/Pink.rs

 

Kako kaže, boli je i sama pomisao da joj se unuče sutra ne preziva Terzić, budući da je Milica najavila da Terzu najverovatnije neće upisati kao oca deteta.

- Ne znam šta da vam kažem po tom pitanju, jako mi je potresna cela situacija. Jako mi je teško da pričam o tome, niti mogu da pričam. U šoku sam zbog svega što se izdešavalo, nemam reči - rekla je Milena za Pink.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Dok fašizam besni u Hrvatskoj, vi ste zauzeti kritikovanjem Srbije": Brnabić se javno obratila EU
Politika

"Dok fašizam besni u Hrvatskoj, vi ste zauzeti kritikovanjem Srbije": Brnabić se javno obratila EU

Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom koncerta Marka Perkovića Tompsona u Hrvatskoj, uputivši oštru poruku evropskim institucijama i političkim grupama. Brnabić je na engleskom jeziku direktno skrenula pažnju na, kako je navela, višegodišnje ćutanje Evropske unije na otvorene neonacističke manifestacije u Hrvatskoj.

17.01.2026

22:49

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin