"Bolesnik i psihopata": Rada Vasić besni zbog zeta, ne može da veruje kakav pakao je priredio njenoj ćerki
Podeli vest
Vasićka je rekla da više ne želi da čuje za Stefana, kao i da su vrata za njega zauvek zatvorena u njihovoj porodičnoj kući.
Juče je u "Eliti 8" došlo do pravog haosa između Ane Nikolić i njenog dečka, Stefana Korde. Naime, rijaliti učesnica, Aleksandra Vučenović je istakla kako Korda flertuje sa njom, zbog čega je Nikolićeva poludela i polila ih vodom.
Nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" je do detalja opisala šta se dogodilo danas.
31.10.2024
18:39
Tim povodom se sada za medije oglasila Anina majka, Rada Vasić, koja je istakla da ne može da veruje šta se desilo sa njegovim zetom, jer ga takvog ne poznaje.
- Uvek sam pored TV-a, baš sam se potresla kad čujem sve ono od Stefana. Ja ne znam šta je sa njim, da li je ušao u neku depresiju, stvarno ne znam ili je poludeo. On takav dečko nije bio dok je bio kod nas. Bio je vredan, poslušan, ali za ovu njegovu ljubomoru sada što vidim, da sam znala - ni na kapiju ga ne bih primila, a kamoli u kuću! Ana je zaljubljena u njega, ona mu to oprosti, ona je sve to krila od mene! Ona sve zna vezano za njega i treba da kaže sve što zna o njemu, a ne da ga štiti i da ga krije. Ja ne znam što se ona izgubila, od koga, čega se plaši? Ona je tu zaštićena - priča Rada i nastavlja:
Muzička zvezda Jelena Karleuša u ekskluzivnom razgovoru za Informer govorila je o aktuelnim dešavanjima, braku sa Bojanom Karićem, te ubistvu Zorana Davidovića Ćande, na koje ju je upozorio muzičar Oliver Mandić.
Rada Manojlović pre nekoliko meseci snimljena je kako se ljubi sa nepoznatim muškarcem, a sada je javnost konačno videla i njegov lik.
31.10.2024
17:27
Foto: ATAIMAGES
- On je nas znao dobro. Nije imao gde, pa hajde kod Vasića. poznao je Anu, ona ga je prihvatila i dovela kod nas u kuću. Kada je bio kod nas, žalila sam ga kao mog sina i volela sam ga, sada ga mrzim. Nije do njega, već do moje ćerke, ja ne odlučujem tu, već odlučuje ona. Kod mene više ne može, a ona ako hoće, nek nastavi gde hoće. Da li će za Sombor, da li će idu pod kiriju, to je lično njihova stvar. Kod mene, ne! Ja imam sina, ko da me gleda, imam ćerke, a Ana ako ostaje sa Stefanom, sa bolesnikom i psihopatom... - izjavila je on.
Foto: ATA Images
Kako je ispričala, nije istina da je Korda na Anu trošio svoj novac.
- Nije tačno, to možete da zovete njegovu majku, ali ona neće da se javlja, ne voli da izlazi u javnost. Njega je izdržavala majka, nekad mu pošalje 100, nekad 200 evra... Uvek je imao kazne da plaća, neke svoje dažbine, tako mi je rekao. Rekla sam mu da je bolje sve svoje da plati, da meni ne pravi probleme. Kada je bilo oko struje, vode, rekao je da platimo pola-pola, pa smo davali po 8.000 dinara - ispričala je Rada u emisiji "RedAkcija" na Red TV.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Predsednica Skupštine Srbije reagovala je na tekst blokaderskog medija, kojim su sami dokazali da ne postoje paralelni birački spiskovi, kao i da građani glasaju po svojoj volji, a ne pod pritiskom.
Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.
Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.
Pokušavajući da prikriju svoj poraz na izborima u Mionici, blokaderi su lansirali lažnu vest da je predsednik opštine Mionica Boban Janković iz osvete otpustio blokadera Nenada Rakića, koji je bio kandidat na listi „Ujedinjeni za Mionicu“.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Sasvim nesvakidašnja scena dogodila se juče ispred jedne prodavnice na Zlatiboru, gde j, usred decembra i snega, doletelo jato malenih ptica, poređanih u kolonu.
Nova ski sezona na Kopaoniku donosi i potpuno novo iskustvo za sve ljubitelje zimskih sportova, ali i kvalitetne nege. Lilly Drogerie po prvi put predstavlja Lilly make-up studio na snegu, jedinstvenu postavku koja će biti otvorena za sve posetioce planine do 1. aprila 2026. godine.
Policajci u Novom Sadu uhapsili su B. B. (60), zbog sumnje da je počinio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnih lica za pornografiju.
Viši sud u Podgorici izdao je jutros naredbu policiji da na naredno ročište, zakazano za 16. januar, prinudno dovede Budvanina Marka Ljubišu-Kana, navodnog pripadnika "škaljarskog klana", kako bi svedočio u postupku protiv kriminalne grupe koja je pokušala da ga ubije.
U okviru istrage za ubistvo počinjeno na području Pešteri, sudski veštaci sa Kliničkog centra Srbije konstatovali su da je okrivljeni u trenutku zločina bio uračunljiv.
Nova američka strategija nacionalne bezbednosti poziva na "negovanje otpora" u Evropi, upozoravajući da Stari kontinent podriva demokratiju, blokira mir u Ukrajini i suočava se sa "civilizacijskim brisanjem" zbog visoke migracije i pada stope nataliteta.
Nemački kancelar Fridrih Merc sam je sebe izbacio iz procesa mirovnih pregovora o Ukrajini svojom „beskrajnom glupošću“, izjavio je specijalni predstavnik ruskog predsednika za ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev.
Međunarodni monetarni fond (MMF) je poručio da svaka odluka o zamrznutim ruskim sredstvima mora striktno poštovati međunarodne i domaće propise i da ne sme ugroziti stabilnost globalnog finansijskog sistema, izjavila je portparolka Fonda Džuli Kozak na redovnom brifingu.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Glumica Dušica Žegarac ispričala je jednom prilikom da je ulogu u filmu "Deveti krug" (1960) dobila sasvim slučajno kada joj je jedan čovek prišao u Pionirskom parku i ponudio da glumi u pomenutom ostvarenju.
Doktor Rašid Ahmed objasnio je da urođene mane srca nisu rezervisane samo za detinjstvo, mnogi odrasli godinama žive s njima nesvesno, jer simptomi često izostaju do kasnijeg životnog doba.
Kersti je na svom TikTok profilu podelila trik gde uz pomoć svetlucavih traka (grilandi), popunjava prazan prostor i čini jelku bujnijom i prirodnijom.
Ovako možete utvrditi da li su vaš mejl ili lozinke završili u rukama hakera. Brza reakcija može sprečiti zloupotrebu vaših naloga i zaštititi vaše podatke.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar