• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

08.12.2024

14:55

Trudna Milica Veličković mora da napusti "Elitu"! Evo zašto izlazi iz rijalitija

Tanja Andric

Rijaliti

Trudna Milica Veličković mora da napusti "Elitu"! Evo zašto izlazi iz rijalitija

Podeli vest

Trudna Milica Veličković nedavno je ušla na imanje u Šimanovcima sa ciljem da se suoči sa bivšim verenikom Borislavom Terzićem Terzom i devojkom sa kojom ju je prevario na samom početku rijalitija "Elita", Sofijom Janićijević, a danas će napustiti rijaliti kako bi otišla kod doktora.

Milica Veličković je trenutno u osmom mesecu trudnoće, a kako je pre nekoliko dana rekla, danas ima zakazan ultrazvučni pregled.

Iako je beba za sada u najboljem redu, Milica se i dalje plaši za njeno zdravlje s obzirom na to da je pretrpela veliki stres zbog Terzine preljube, kao i zbog toga što je tokom trudnoće pila lekove koje joj je prepisao psihijatar.

Foto: Printscreen/Youtube/TV Pink

 

Još nije poznato da li će se Veličkovićeva nakon posete lekaru vratiti u "Belu kuću", ali je primetno da je veoma uznemirena dok iščekuje da čuje u kakvom stanju je beba.

- U nedelju idem na ultrazvuk i molim se Bogu da mi dete ima kilažu koju treba da ima, zbog tebe i tvoje ku*ve. Jer, imam 67 kilograma u osmom mesecu trudnoće, a prošle godine sam ušla u "Elitu" sa 70 kilograma. Planiraj put u Antaliju i nemoj da lažeš da ćeš mi kupiti stan, jer znaš koliki ti je honorar i sa koliko treba da izađeš. A ti si planirao Antaliju i da iznajmiš "poršea" sa ljubavnicom, dok sam ja išla i gledala šta treba da se kupi za bebu - rekla je Milica pre nekoliko dana.

Foto: ATAIMAGES

 

Podsetimo, Veličkovićeva i Terzić su, dok su bili u ljubavi, hteli ćerki da daju ime Janja, međutim, Milica se predomislila. Izabrala je novo ime za devojčicu koja će na svet doći početkom januara, a kako je Terza reagovao kada je čuo kako će mu se zvati ćerka možete pogledati na našem portalu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Savet za monitoring: Krivična prijava protiv Nenadića zbog amnestije Borisa Tadića, prilikom prodaje NIS-a ispod cene
Politika

Savet za monitoring: Krivična prijava protiv Nenadića zbog amnestije Borisa Tadića, prilikom prodaje NIS-a ispod cene

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost podnosi krivičnu prijavu nadležnom javnom tužilaštvu protiv glavnog tužioca Javnog tužilaštva za organizovani kriminal Mladen Nenadića, zbog počinjenih krivičnih dela iz člana 360. Zakonika o krivičnom postupku kojim se sankcioniše ”kršenje zakona od strane sudije, javnog tužioca i njegovog zamenika”.

06.12.2025

13:32

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin