"Sa velikom tugom..." Oglasila se porodica rijaliti učesnika, doneli drastičnu odluku zbog njegovog ponašanja na "Farmi"
Podeli vest
Božidar Ristanović, poznatiji kao Boža Džons, jedan je od učesnika "Farme", koji je od samog početka rijalitija skrenuo pažnju javnosti na sebe.
Naime, Božidar redovno uzlazi u verbalne sukobe sa svojim cimerima, prilikom čega izgovara gnusne reči. Božino neprimereno ponašanje u rijalitiju zgrozilo je njegove članove porodice, koji su se oglasili na njegovom Instagramu.
Kiki Star i Boža Džons sinoć su razgovarali o Eleni Petrović i Nikoli Lakiću, ali su ubrzo došli na temu seksualnosti Bože i samog Lakića. Kiki nije gubila vreme, te ga je rešetala pitanjima.
- Saopštenje porodice Ristanović. Mi, porodica Ristanović, ovim putem želimo da se obratimo javnosti povodom ponašanja našeg člana, Božidara, tokom njegovog učešća u rijaliti programu, "Farma". Sa velikom tugom i razočaranjem pratimo ono što se događa. Želimo jasno da istaknemo da postupci, reči i ponašanje koje Božidar ispoljava u ovom formatu ni na koji način ne odražavaju vrednosti, principe i stavove naše porodice. Takođe, želimo da naglasimo da je Boža punoletan i da je svojim ličnim izborom ušao u rijaliti. Kao odrasla osoba, on je potpuno odgovoran za svaki svoj postupak. Svesni smo da se Božidar nalazi u veoma izazovnoj i toksičnoj sredini u kojoj je konstantno izložen pritiscima, provokacijama i uvredama od strane drugih učesnika. Razumemo da takve situacije mogu biti emocionalno iscrpljujuće i da je gotovo nemoguće ostati smiren. Ipak, smatramo da to nije opravdanje za ponašanje koje smo videli, niti za reči i postupke koje je Boža izgovorio i uradio. Verujemo da će, kada sve ovo prođe, Božidar shvatiti greške, preuzeti odgovornost i vratiti se na pravi put - naveli su članovi porodice Ristanović.
Učesnici rijalitija farma danas su se žestoko posvađali, a tom prilikom pale su mnoge teške reči.
29.09.2024
22:56
Foto: Miloš Rafailović
Božini članovi porodice su između ostalog dodali da ih pogađa to što vide na malim ekranima.
- Božidara smo oduvek poznavali kao nekoga ko je odrastao u duhu poštovanja, odgovornosti i ljubavi prema bližnjima. Ono što vidimo na ekranu duboko nas pogađa i teško nam je da poverujemo da je to ista osoba koju poznajemo i volimo. Smatramo da okolnosti rijalitija i pritisak takvog formata često mogu promeniti ljude i dovesti ih do ponašanja koje nije u skladu s njihovom pravom ličnošću. Svesni smo da su svi učesnici rijaliti programa svesno ušli u takvo okruženje i da su svi, nažalost, u većoj ili manjoj meri pokazali loše ponašanje. Smatramo da je ponašanje većine učesnika, uključujući i našeg člana, veoma loše i za svaku osudu - napisali su oni, pa dodali za sam kraj:
- Međutim, želimo jasno da poručimo da se ograđujemo od bilo kakvih uvreda, sukoba ili neprimerenih postupaka koje je Božidar pokazao! Takođe, želimo jasno da poručimo da nećemo tolerisati bilo kakve napade, uvrede ili pretnje upućene članovima naše porodice koji se nalaze napolju i nemaju nikakve veze sa postupcima Božidara u rijalitiju. Svako ko pokuša da na bilo koji način ugrozi naše najmilije može biti siguran da će se reagovati odlučno i bez kompromisa. Preduzećemo sve moguće mere da zaštitimo svoju porodicu, a oni koji pokušaju da pređu granicu snosiće posledice svojih postupaka. S poštovanjem, porodica Ristanović - piše u objavi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kiki Star i Boža Džons sinoć su razgovarali o Eleni Petrović i Nikoli Lakiću, ali su ubrzo došli na temu seksualnosti Bože i samog Lakića. Kiki nije gubila vreme, te ga je rešetala pitanjima.
Uglješa Mrdić, poslanik SNS i predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije, oglasio se povodom jutrošnjeg požara u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal.
Broj stradalih u teškoj železničkoj nesreći u južnoj Španiji porastao je na najmanje 39 osoba, dok je više od 100 putnika povređeno, među njima 25 sa teškim povredama, saopštila je španska Civilna garda.
Dinko Gruhonjić, osvedočeni vojvođanski separatista i okoreli srbomrzac, ideolog blokadera koji se javno zarekao da će srpske crkve pretvarati u pabove, ponovo pokušava da oživi propalu obojenu revoluciju u Srbiji.
Skandalozan govor koji je lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović održala u Čačku, prošao je gotovo bez reakcije svih onih koji bi ovim povodom koliko juče morali da se oglase.
Skupštinski Odbor za kulturu i informisanje doneo je na današnjoj sednici odluku o stavljanju van snage Odluke o pokretanju postupka za predlaganje kandidata za izbor četiri člana Saveta REM-a od 29. decembra prošle godine, a predsednica Odbora Nevena Đurić rekla je da je ta odluka doneta u cilju veće transparentnosti i inkluzivnosti procesa za izbor Saveta REM-a.
Blokaderi koji se predstavljaju kao studenti izbegavaju odgovore na ključna politička pitanja, dok blokaderi iz redova bivše vlasti insistiraju da se javno izjasne - da li su za Evropsku uniju ili za Moskvu.
Jovan Radulović Jodžir toliko glasno hrče da su mu u šali pripretili da će ga izbaciti i naterati da spava van vile. S druge strane, kontraargument je bio da je Lana Stanišić najglasnija dok spava.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Više javno tužilaštvo u Beogradu preuzelo je istragu požara koji se danas dogodio u prostorijama Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u Ustaničkoj ulici, saznaje Informer.
Policajci iz Zrenjanina uhapsili su M. K. (21) iz okoline Bačke Palanke i godinu dana mlađeg Ž. M. iz okoline Novog Bečeja, zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga.
U Višem sudu u Beogradu danas je za 24. februar odložen početak suđenja odgovornim licima Doma za smeštaj starih i odraslih lica "Ivanović" u Barajevu.
Pripadnici Sektora za vanredne situaciјe Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno su lokalizovali požar koјi јe јutros izbio u zgradi Speciјalnog suda u Ustaničkoј ulici, na Voždovcu.
Najmanje trinaestoro školske dece poginulo je jutros u saobraćajnoj nesreći u gradiću Vanderbejlpark južno od Johanesburga kada se minibus sudario sa kamionom, preneli su južnoafrički mediji.
Kanada je izradila planove da pošalje mali kontingent vojnika na Grenland radi vojnih vežbi sa saveznicima iz NATO-a, suočena s pretnjama američkog predsednika Donalda Trampa da preuzme tu poluautonomnu arktičku teritoriju, navode dva visoka vladina zvaničnika.
Posle okončanja sukoba Ukrajini će pružiti pomoć Belorusija i Rusija, dok bi Zapadu ta zemlja mogla postati nepotrebna, izjavio je predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko.
Moramo se složiti sa mišljenjem stručnjaka, da će američki predsednik Donald Tramp, ukoliko reši pitanje pripajanja Grenlanda Sjedinjenim Državama, ući u svetsku istoriju, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
Glumac Ivan Đorđević je jednom prilikom na Instagramu objavio fotografiju na kojoj je sa svojom tetkom Milkom Canić, a neki su čak u komentarima pisali i da njih dvoje liče.
Sahrana reditelja i učitelja glume Miroslava Mike Aleksića, koji je preminuo juče, biće održana u sredu 21. januara na Centralnom groblju u Beogradu u 13.30 sati.
Dubravka Mijatović, Đorđe David i Vuk Kostić, samo su neki od poznatih ličnosti koji su u mladosti pohađali školu glume preminulog Miroslava Mike Aleksića.
Čuveni Mister Bin (Rouan Atkinson) i bivša porno zvezda Mia Kalifa su u vezi, makar po komentarima i statusima koji su preplavili internet i društvene mreže.
Glumac Milorad Mandić Manda ima četvoro dece, a ni jedno od njih se ne eksponira javno. Njegov sin Marko venčao se sa influenserkom sa kojom je dobio ćerku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar