• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

26.12.2019

18:44

(ŠOK FOTO) P**IS U GRO PLANU - isplivala gola fotka našeg poznatog PEVAČA! Vidi se BAŠ SVE!

Estrada

(ŠOK FOTO) P**IS U GRO PLANU - isplivala gola fotka našeg poznatog PEVAČA! Vidi se BAŠ SVE!

Podeli vest

Bolest je uzela maha

Pevač Bojan Tomović ne prestaje da šokira javnost svojim ponašanjem. On je prvo promenio veru, prešavši u islam. Nadenuo je sebi ime Amar, a onda je pre nekoliko dana odlučio da se vrati hrišćanstvu jer kako i sam kaže nije dovoljno čist Da bude misliman.

PRODUKCIJA SPREMILA NEVIĐENO! Večeras će neki NAPUSTITI ZADRUGU - nastaće totalni HAOS! (VIDEO)

 

Foto: printscreen facebook/Ammar Moštrokol

Mediji već mesecima bruje o njegovom potencijalnom ulasku u "Zadrugu 3" u kojoj ga čeka Miljana Kulić sa kojom je kako kaže bio intiman što je dovelo do njene trudnoće o kojoj se mnogo komentarisalo da li je u redu da je prekine pred kamerama. Pored toga, njegov neprijatelj, prezimenjak Vladimir ga čeka kako bi se obračunali.

UGLEDAO SE NA DAVIDA! Dalila je išla na brojne ESTETSKE operacije - Evo koje korekcije je radio njen MUŽ DEJAN!

 

Foto: printscreen facebook/Ammar Moštrokol

On je trebalo da nastupa na žurki koju Veliki šef organizuje svakog utorka, ali je usled nepredviđenih okolnosti morao da otkaže već dugo očekivani susret sa Miljanom i Vladimirom. 

Pošto boluje od bipolarnog poremećaja, njegove promene u raspoloženju često iznenade javnost i publiku koja ga prati. Ovog puta je prevršio svaku meru objavivši fotku svog polnog organa uz opis ''Ku*cobolja je moja dijagnoza''!

Pogledajte kako izgleda sporna fotografija OVDE


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin