MUŽ NE MOŽE DA ME PODNESE KAD... Mia Borisavljević otvoreno o odnosu sa Bojanom! Progovorila o IZDAJI i strahu!
Mia Borisavljević kaže da u "onim danima" pravi haos u kući i da tada najviše strada njen nevenčani suprug Bojan Grujić
04.12.2019
12:12
Estrada
Dara Bubamara se posle tri godine vratila bivšem mužu Milanu Kesiću, ekskluzivno saznaje Informer! Folk zvezda se pre nekoliko dana pomirila sa biznismenom iz Pariza, a zajedno su dočekali Novu godinu u jednom restoranu na Ledinama.
- Dara je sa bivšim posle razvoda ostala u super odnosima. Čuli su se skoro svakog dana, najviše zbog Koste, koji je vezan za oboje. Milan je pre nekoliko dana stigao iz Pariza u Beograd i odmah joj se javio. Pitao je gde peva za doček Nove godine i rekao da bi voleo da zajedno budu te večeri - priča dobro obavešteni izvor blizak pevačici i dodaje da su se Bubamara i Kesić videli dva dana pred najluđu noć:
su prošle od razvoda Dare i Milana
- Otišli su na večeru i tu je Milan stavio karte na sto. Rekao joj je da mu nedostaje i da bi dao sve na svetu da ponovo budu porodica. Dara se raznežila na te njegove reči, primakla mu se i poljubila ga je. Posle su zajedno otišli u njen stan i tu proveli noć.
Bubamara je 31. decembra nastupila u jednom restoranu na Ledinama, u koji je Kesić stigao sa prijateljem.
- Dara je pevala, a Milan se smestio za jedan od stolova. Napravila je odličnu atmosferu, baš je bila super raspoložena. Sa scene mu je slala poljupce, a on joj je cele večeri nazdravljao. Kada je sat otkucao ponoć, prišla mu je i strasno ga poljubila pred svima. Čak je u jednom trenutku na Instagramu objavila snimak na kojem se vidi da Milan i ona sede za istim stolom - objašnjava naš sagovornik.
Posle razvoda od Milana Dara je često menjala momke, ali je imala samo jednu ozbiljnu vezu, i to sa 17 godina mlađim košarkašem Nemanjom Bezbradicom.
- Konačno imam muškarca kakvog sam želela. Non-stop smo zajedno i ispunjava mi sve želje - govorila je svojevremeno Bubamara, ali je veza sa Nemanjom pukla jer je on bio isuviše ljubomoran.
Folkerka i biznismen sutra putuju u Pariz, gde ih već čeka sin Kosta (11), kojeg čuvaju Milanovi roditelji.
Dara nije želela da prizna da je ponovo u ljubavi sa bivšim mužem, ali nam je potvrdila da su njih dvoje u idiličnim odnosima.
- Ljudima u Srbiji nije jasno kako to da me bivši muž drži kao malo vode na dlanu. Mene Milan stvarno voli, poštuje i ceni, a i ja njega. Dosta mi pomaže i imam veliku podršku od njega, ne mislim tu samo na materijalnu. Mi ćemo ceo život biti zajedno jer imamo predivnog sina. Kosta naš razvod nikada nije ni osetio - poručila je pevačica.
Foto: printscreen Dara Bubamara Instagram story
Kako saznajemo, Dara i Milan su preksinoć viđeni u jednom restoranu na Dedinju. Pevačica i biznismen su pred svima razmenjivali nežnosti, što nije ostalo neprimećeno.
- Ponašali su se kao zaljubljeni golupčići. Svaki čas su se ljubakali. Baš su bili slatki - ispričao nam je čovek koji se zatekao u lokalu u isto vreme kada i folk zvezda.
Foto: Informer DN
Mia Borisavljević kaže da u "onim danima" pravi haos u kući i da tada najviše strada njen nevenčani suprug Bojan Grujić
04.12.2019
12:12
111. 08. 2026. u 13:28
211. 08. 2026. u 13:28
111. 08. 2026. u 10:12
211. 08. 2026. u 10:12
Dok su blokaderi danima pozivali građane na bojkot manifestacije „Dani piva“ u Zrenjaninu, njihov politički saborac Miloš Jovanović očigledno nije imao nameru da ih posluša.
11.08.2026
13:22
Blokaderi su još jednom javno uputili pretnje smrću narodu Srbije i predsedniku Aleksandru Vučiću.
11.08.2026
12:21
Blokaderska voditeljka Jelena Obućina ponovo je probila sve granice bezobrazluka i licemerja. Iako je pre samo izvesnog vremena javno priznala kako su njene kolege plasirale izmišljotine o navodnom prebijanju dečaka u Valjevu, Obućina sada bez trunke srama nastavlja da pumpa lažnu priču o "nasilju policije".
11.08.2026
09:50
Više javno tužilaštvo u Valjevu podseća građane da se organizovana okupljanja na javnom prostoru mogu održavati samo i isključivo ukoliko su prijavljena u skladu sa zakonom.
11.08.2026
11:14
Krsto Janjušević oglasio se na Instagramu nakon izjava blokadera Miloša Parandilovića o skupovima održanim tokom posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Priboju, Prijepolju, Novoj Varoši i Čajetini.
11.08.2026
13:17
U Srbiji je u 10 časova najtoplije u Somboru, gde je izmereno 34 stepena Celzijusa, dok je najsvežije na Kopaoniku - 20 stepeni.
11.08.2026
10:44
Poznato bezalkoholno gazirano piće "seven ap" (7UP) trajno menja svoj ukus posle 15 godina kako bi se približili i prilagodili mladima.
11.08.2026
10:30
Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ) izdao je crveni meteoalarm zbog visokog UV indeksa za danas.
11.08.2026
08:30
Kristalno čista voda u bazenu sa pogledom koji neumoljivo podseća na švajcarske Alpe i to za samo 250 dinara dnevno, verovali ili ne, nalazi se u podnožju Suve planine.
11.08.2026
08:00
Evropski naučnici analizirali su drevne kadionice od terakote i otkrili da su rimski domovi u Pompeji mirisali drvenasto, zemljano i sa notom citrusa.
11.08.2026
13:00
Noćas, oko 2 časa iza ponoći, odigrala se drama na Zvezdari kada je izbio požar na automobilu marke "bmw" beogradskih registarskih oznaka.
11.08.2026
13:07
Infektivna klinika niškog Univerzitetskog kliničkog centra zbrinula je Nišliju kojeg je juče u Bulevaru "12. februar" ujela zmija.
11.08.2026
12:43
Službenici policije u Budvi su uhapsili E.H. iz Bosne i Hercegovine, jer je vozio sa 1,49 promila alkohola pa izazvao saobraćajnu nezgodu, objavila je Uprava policije na mreži X.
11.08.2026
12:25
MUP Srbije upozorio je da su mladi među najugroženijim učesnicima u saobraćaju, posebno zbog neiskustva, brzine i noćne vožnje.
11.08.2026
10:38
Dugogodišnji šef Odeljenja za urologiju u Opštoj bolnici Zadar, 56-godišnji dr Tomislav Sorić, preminuo je u ponedeljak oko 16:10 časova u moru kod ostrva Iž, potvrdila je Policijska uprava Zadar.
11.08.2026
08:09
Objavljen je video snimak koji navodno prikazuje operaciju tajnog prebacivanja američkog predsednika Donalda Trampa iz aviona "Er fors uan" u vojnu letelicu na aerodromu u Ankari nakon samita NATO održanog početkom jula u turskoj prestonici.
11.08.2026
13:31
Tri člana posade teretnog broda poginula su danas u napadu jemenskih pobunjenika Huta, pokreta bliskog Iranu, u moreuzu Bab el-Mandeb, saopštili su izvori jemenske obalske straže i vojni zvaničnici tamošnje vlade za Rojters.
11.08.2026
12:46
Administracija predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa obustavila je saveznu podršku godišnjem Izveštaju o Arktiku, vodećem pregledu stanja životne sredine u regionu i posledica klimatskih promena, saopštila je danas Nacionalna uprava za okeane i atmosferu (NOAA).
11.08.2026
12:17
Avion tipa Boing 737 kompanije "American Airlines" morao je prinudno da sleti nedugo nakon poletanja sa aerodroma u Južnoj Karolini.
11.08.2026
11:46
Otkrijte tajni sastojak koji Turkinje dodaju u testo za tulumbe, a zahvaljujući njemu ostaju savršeno hrskave, a iznutra pune ukusnog sirupa.
11.08.2026
10:30
Jaje na oko lakše ćete okrenuti bez pucanja žumanca ako ga prevrnete na stranu ka kojoj je žumance pomereno.
11.08.2026
13:30
Spuštanje roletni pre nego što sunce direktno udari u prozore može da smanji zagrevanje stana i olakša klimi da održi prijatnu temperaturu.
11.08.2026
12:30
Dizni je objavio globalni sporazum sa TikTokom koji kreatorima omogućava da legalno koriste isečke iz njegovih filmova i serija.
11.08.2026
11:30
Tamni podočnjaci mogu biti povezani sa hiperpigmentacijom, a izlaganje UV zracima može dodatno podstaći i pojačati stvaranje pigmenta, a evo koji SPF treba koristiti za ovaj deo lica.
11.08.2026
10:00
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.