• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

05.02.2020

10:22

NAPAD NA BAKU PRASETA! Jutjuber doživeo neprijatnost u CENTRU GRADA - SVE UNIŠTENO I RAZBUCANO! Završio na infuziji nakon toga (FOTO)

Estrada

NAPAD NA BAKU PRASETA! Jutjuber doživeo neprijatnost u CENTRU GRADA - SVE UNIŠTENO I RAZBUCANO! Završio na infuziji nakon toga (FOTO)

Podeli vest

"Dušmani su pobedili"

Naš najpoznatiji jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, nedavno je objavio bilborde sa svojim likom, svuda po gradu i time pozvao ljude da zaprate njegov kanal.

ULOŽIO 150.000 EVRA U NOVI BIZNIS! Baka Prase će pored JUTJUBA, da se bavi i OVIM - progovorio o svojoj mesečnoj ZARADI! (VIDEO)

Foto: printscreen/tvpink

I dok je delio slike fanova koji slikaju bilborde u svim krajevima grada, Baka je podelio jedan totalno uništen bilbord, uz poruku:

ZBOG NJIH NIJE DOŠAO NA MAC 2020! Nisu mu ispunili uslove pojavljivanja - Nakon skandala sa Vojažom, jutjuber PRIZNAO!

BAKA PRASE ZARAĐUJE 27.000 EVRA MESEČNO, a evo koju ŠKOLU je ZAVRŠIO: Posrećilo mi se, otvorila su mi se mnoga VRATA!

- Zaklali dušmani bilbord, pa se prenelo i na mene - napisao je on, a potom objavio da je završio na infuziji.

Foto: instagram printscreen/bakaprase

Kako je napisao, opet se razboleo jer je zadao sebi brutalni tempo koji ne može da isprati.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin