• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.03.2020

23:15

DOČEKALI SMO I OVAJ DAN! Lepa Brena VIŠE NIJE PLAVUŠA - VEĆ CRNKA! Ovo više NIJE ONA! Fanovi zaprepašćeni!

Estrada

DOČEKALI SMO I OVAJ DAN! Lepa Brena VIŠE NIJE PLAVUŠA - VEĆ CRNKA! Ovo više NIJE ONA! Fanovi zaprepašćeni!

Kao druga osoba!

Pevačica Lepa Brena važi za najseksipilniju plavušu koja se pojavila na našim prostorima. Naime ona je od vremena kada se pojavila do danas ostala dosledna plavoj boji kose po čemu je prepoznatljiva.

STIGLA GA KARMA? Evo kako je Snežana Dakić reagovala povodom VESTI DA JOJ SE BIVŠI SUPRUG PONOVO RAZVODI!

Foto: printscreen youtube.com

Kao što je poznato ona je svojevremeno bila se*s simbol cele Jugoslavije, a danas je pratioce iznenadila ovom promenom i tekstom ispod iste:

GLEDAOCI ZADRUGE OGORČENI! Stali na stranu IZIGRANOG ZADRUGARA - Spremaju se za BOJKOT nove radio emisije sa Janjušem i Karićem!

- ,,U susret promenama na sebi''


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on Mar 4, 2020 at 6:57am PST

NEKADAŠNJI RIVALI KONAČNO U LJUBAVI! Gastoz obelodanio PRIVATNE PORUKE - Među mnogim devojkama našla se i DALILA DRAGOJEVIĆ! Dejan će POLUDETI!


Tagovi:

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin