• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

02.06.2020

11:29

KARLEUŠU ĆE SKUPO KOŠTATI! Ceca otkrila šta se dešavalo u SUDNICI - Ovo stvarno NEMA SMISLA! Jelena je iznela NIZ UVREDA, sad se čeka odluka SUDIJE (VIDEO)

Estrada

KARLEUŠU ĆE SKUPO KOŠTATI! Ceca otkrila šta se dešavalo u SUDNICI - Ovo stvarno NEMA SMISLA! Jelena je iznela NIZ UVREDA, sad se čeka odluka SUDIJE (VIDEO)

Podeli vest

Tri godine traje ceo proces

U Palati pravde danas se održalo suđenje Svetlane Cece Ražnatović i Jelene Karleuše.

Pevačice se sude zbog povreda časti i ugleda jer je Karleuša Ražantovićki rekla, između ostalog, da je glupa.

NOVO SUĐENJE CECE I JECE! Ražnatovićka se pojavila u Palati pravde NASMEJANA i SKOCKANA, KARLEUŠA NIJE DOŠLA! Pojavio se ON umesto nje (VIDEO)

Ceca se pojavila u pratnji advokata, a Jelena ipak nije došla. Po izlasku iz sudnice, pevačica je otkrila šta se unutra dešavalo.

- Tuča, haos, ludilo... Ma dajte, molim vas. Ništa se nije dešavalo, pod maskama je bilo fenomenalno. Ona se nije pojavila, naravno - rekla je Ražnatovićka koja i dalje nije želela da skine masku. 

Zatim se oglasio i Cecin advokat koji je objasni šta će se dalje dešavati.

- Ne znamo, to je pitanje za nju. Završeno je suđenje u prvom stepenu. Sudija će da donese odluku u odsustvu uredno pozvane koja se nije javila - ispričao je on, pa se pevačica još jednom nadovezala.

(FOTO) EVO KAKO KARLEUŠA ZAPRAVO IZGLEDA - OVA FOTKA SVE DOKAZUJE! Svi je osuđuju da se previše ULEPŠAVA, a sada je sve ostavila u ŠOKU!

Ja sam dala izjavu, dalje sud donosi odluku. Ne može više ovo da se razvlači. Ceo proces traje od 2017. a sad je 2020. Dolazim na svako ročište, ovo stvarno nema smisla - poručila je Svetlana Ražnatović.

Foto: Marko Đoković

Na pitanja o porođaju Bogdane Ražnatović koje će se desiti za par dana, Ceca nije želela da daje odgovore.

- Ne odgovaram na ta pitanja. Ako krenem, gotova sam - priznala je ona i uputila se ka kolima. Sve pogledajte u snimku ispod.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST
Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST

Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.

17.01.2026

15:12

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin