U muzičkom svetu Ivana Selakov bila je prepoznatljiva kao pevačica koja velikim zvezdama peva prateće vokale.
10.05.2021
21:30
U stanu će živeti svi zajedno dok se Nikolija ne porodi, a potom će pevačica da se vrati u svoju kuću na Bukulji.
Foto: Instagram printscreen/vesna_zmijanac_official
Vesna i Nikolija
- Vesna je nedavno prodala svoj stan na Voždovcu i kupila novi u Ulici kneza Miloša, koji je platila 232.105 evra. Pazarila ga je dok je još bio u izgradnji, pa ju je kvadrat koštao 2.661 evro, dok je cena sada dosta veća. Stan je u prizemlju u najluksuznijoj zgradi u tom naselju, koje je pod video-nadzorom. Vesna će se uskoro useliti sa Nikolijom, Reljom i petogodišnjom unukom Reom - priča naš dobro obavešten izvor.
Useljenje u junu
On dodaje da Zmijančeva planira da neko vreme bude uz trudnu ćerku u Beogradu, a zatim će stan ostaviti Nikoliji i Relji:
- Nikolija je u šestom mesecu trudnoće i Vesna želi da do porođaja brine i njoj, da je vodi na kontrole, kuva i čuva unuku Reu. Kad beba dođe na svet, biće uz nju nekoliko meseci, a zatim će se vratiti na Bukulju. Nikolija i Relja će sa decom ostati tu da žive.
Zmijančeva svakog dana obilazi završne radove na enterijeru i uveliko naručuje nameštaj, koji inače biraju ćerka i zet.
- Svi zajedno gledaju kataloge i obilaze radnje. Rekla im je da je njoj dovoljna jedna sobica, da ima kad je u Beogradu, a da ostatak urede kako god žele. Mada sve plaća, Vesna se mnogo ne meša, jer će oni ostati tu da žive. Želja im je da se početkom juna usele u stan, kako bi se skućili pre Nikolijinog porođaja - otkriva naš sagovornik.
Relja voli taštu
Foto: printscreen instagram/nikolijaofficial
Nikolija i Relja
Vesni očigledno ne smeta što će njih petoro živeti u 87 kvadrata. Pevačica kaže da obožava zeta i da voli da provodi vreme s njim.
- Relja je divan! Odličan je zet! Neće da prizna, ali osećam da me mnogo voli. Volim ga isto kao i Nikoliju, doživljavam ga kao da mi je sin. Češće sam na njegovoj strani nego na njenoj - priča folk zvezda.
Lepo mi je na Bukulji, ali nedostaju mi nastupi
Vesna Zmijanac je zbog korone mesecima bila u samoizolaciji na Bukulji, ali je nedavno izjavila da je došlo vreme da se vrati koncertima:
- I previše sam se odmorila, malo sam postala napeta jer ne radim. Dva puta sam odlagala koncert, jedva čekam da ga održim. Ovde imam planinu, šumu, mir, nema ništa lepše od toga, ali mi fale nastupi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević rekao je da su rektor Vladan Đokić i dekan Danijel Sininani postali saučesnici i odgovorni za smrt studentkinje Milice Živković (25) koja je sinoć smrtno stradala na Filozofskom fakultetu.
Kako Infromer saznaje, na inicijativu predsednice Narodne skupštine Republike Srbije Ane Brnabić, za sutra u 11 časova zakazana je hitna sednica Odbora za obrazovanje, nauku i tehnološki razvoj.
Skoro 15 meseci traje besomučno i bestijalno nasilje blokadera i studenata plenumaša u Srbiji. Napadnuti su temelji srpskog naroda – država, predsednik Vučić, Vojska Srbije i Srpska pravoslavna crkva.
Nakon smrti 25-godišnje devojke na Filozofskom fakultetu, koja je stradala u četvrtak kasno uveče padom sa petog sprata zgrade, na društvenim mrežama pojavili su se užasni komentari.
Profesorka doktorka Dragana Mitrović sa Fakulteta političkih nauka gostujući u Info jutru komentarisala je uznemirujuć događaj sa Filozofskog fakulteta gde je jedna devojka poginula.
Režiser Dragoslav Bokan gostovao je u emisiji "Info jutro" na Informer TV i tom prilikom govorio je o komentarima sa jučerašnje tribine u Knjaževcu, na kojoj je bio i naš glavni urednik Dragan J. Vučićević, marketinški stručnjak Nebojša Krstić i predsednik opštine Knjaževac Milan Đokić.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Američki striming servis Netfliks povećao je cene svih pretplatničkih paketa u Sjedinjenim Američkim Državama, uz obrazloženje da intenzivno ulaže u novi sadržaj i proširenje ponude.
Tokom noći sneg je pao na planinama, a nadležni apeluju na vozače da ne kreću na put bez zimske opreme i da brzinu prilagode uslovima na putu. Očekuje se povećanje snežnpg pokrivača
Na današnji dan, pre 27 godina, 250. brigada Protivvazdušne odbrane srušila uspela je da sruši "nevidljivi" avion F-117A američke avijacije, na teritoriji sela Buđanovci u Sremu.
Devojka (25) poginula je sinoć, nakon skoka s prozora na petom spratu Filozofskog fakulteta, kada je došlo do aktiviranja i zapaljenja pirotehničih sredstava.
Biznismen Duško Knežević, osuđen je na četiri i po godine zatvora u postupku "Kaspija 1" i "Kaspija 2". On je osuđen za krivična dela zloupotrebe položaja i pranje novca.
U utorak, 24. marta, u večernjim satima u Pančevu, izbio je požar u jednoj porodičnoj kući, usled kojeg je nastradao muškarac M. L. spašavajući svoju ćerku.
Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije „Transparentnost“ podneo je krivičnu prijavu protiv Vladimira Jovanovića, dekana Filozofskog fakulteta u Nišu, zbog sumnje da je tokom 2025. godine novac iz budžeta fakulteta trošio mimo svih propisa.
Milomir Joksimović, zvani Miša Omega, čije je telo pronađeno juče u njegovom stanu, poreklom iz Bijelog Polja, bio bi jedan od retkih multimilionera koji žive u centru Beograda.
Američki državni sekretar Marko Rubio izjavio je da Sjedinjene Američke Države pružaju najveću pomoć Ukrajini, iako taj sukob, kako je naglasio, nije američki rat.
Mađarski premijer Viktor Orban optužio je ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog za kontinuirani transport milijardi dolara iz Ukrajine na Zapad preko Mađarske.
Ruski predsednik Vladimir Putin zatražio je od vodećih ruskih biznismena da doniraju sredstva u državni budžet kako bi pomogli stabilizaciju finansija zemlje zbog rastućih troškova rata u Ukrajini, rekli su izvori upoznati sa situacijom za britanski list "Fajnenšel tajms".
Kruz Bekam (21), najmlađi sin Viktorije i Dejvida Bekama, potpuno se slomio tokom nastupa u Londonu dok je izvodio pesmu posvećenu svom bratu Bruklinu, sa kojim porodica već mesecima nema nikakav kontakt.
Snimanje dugoočekivanog filma "Mumija 4" (The Mummy 4) zvanično počinje u avgustu ove godine, potvrdio je studio Universal. Premijera se očekuje 2028. godine.
Melanija Tramp pojavila se na jednom tehnološkom događaju u Beloj kući u društvu humanoidnog robota nazvanog Figure 03, iza kojeg stoji kompanija milijardera Breta Adkoka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar