OVO JE MAJKA EDITE I INDI! Retko se pojavljuje u javnosti, pevačice su od nje nasledile lepotu, a evo kako ona izgleda! /foto/
Podeli vest
Edita i Indi Aradinović važe za jedne od najlepših pevačica na domaćom estradi, a iako se godinama nalaze u javnosti, malo ko zna kako izgleda njihova majka koja se retko pojavljuje u javnosti, a od koje su nasledile lepotu.
Edita je aktivna na društvenim mrežama, a na svom Instagram storiju je objavila snimak sa majkom Florijom Aradinović.
Aleksandar Milić Mili, koji je postao direktor muzičke produkcije Granda, posvećen je radu sa svojim kandidatima, a sada je na snimanju emisije doživeo povredu pred kamerama.
13.10.2021
16:29
Foto: printscreen instagram/editaaradinovic
Edita Aradinović sa majkom
- Ko je moja najlepša mama na svetu? - upitala je Edita na video snimku, pa pokazala u pravcu svoje majke.
Podsetimo, pre sedam godina Floriji Aradinović otkriven je rak dojke.
- Saznala je da ima rak baš u trenutku kad sam krenula u priču s "Ministarkama". To su bili najteži trenuci za mene. Morala sam da pevam, a nisam znala hoće li mama dočekati jutro. Uspela sam da sakrijem svoju tugu. Muzika i naša publika su mi pomogli da se izvučem i izdržim - objasnila je Edita ranije u jednom intervjuu.
- Prošla je kroz pakao, a nas je poštedela. Nije dala da idemo s njom na hemioterapiju. Nije htela dodatno da patimo. Edita i ja smo sve to izgurale. Mama jednom godišnje mora na zračenje i moli se da joj se bolest ne vrati - ispricala je svojevremeno Indi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Aleksandar Milić Mili, koji je postao direktor muzičke produkcije Granda, posvećen je radu sa svojim kandidatima, a sada je na snimanju emisije doživeo povredu pred kamerama.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je traktoriste koji su došli u Beograd da prisustvuju svenarodnom saboru koji će se održati u subotu, u 19 časova.
Evropski sistem protivvazdušne odbrane trenutno je ranjiviji nego ikada ranije i znatno zaostaje za ruskim raketnim kapacitetima u ključnim segmentima, piše francuski vojni portal Meta Defence.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je čestitku rabinu Isaku Asielu i jevrejskoj zajednici u Srbiji povodom praznika Pesah, saopštio je Kabinet predsednika Republike.
Narodni skup održava se u centru Beograda od danas, pa do 13. aprila na platou ispred Narodne skupštine, a do centralnog događaja 12. aprila, ostalo je još 28 sati!
Beograd diše jednim glasom. Iako svenarodni skup još nije ni zvanično počeo, ulice glavnog grada već su prepune – desetine hiljada građana iz svih krajeva Srbije stiglo je kako bi pokazalo jedinstvo, snagu i odlučnost naroda koji veruje u svoju budućnost.
Teolog profesor doktor Vladimir Poterjahin i Jelena Vukoičić iz Udruženja "Konzervativci Srbije" gostujući u Info jutru komentarisali su stav blokadera prema narodu sa Kosova i Metohije kao i pojavljivanje pojedinih sveštenih lica na protestima.
Heroji sa Košara, Ivan Dražić, Jovica Šmigić i Dimtrije Župić, gostovali su na Informer televiziji i govorili o herojskoj borbi 1999. godine na Košarama.
Član Predsedništva SNS dr Aleksandra Tomić gostujući u Info jutru na Informer televiziji kod voditeljke Staše Koprivice govorila je o raskolu u Socijalističkoj partiji Srbije.
Lazareva subota, u narodu Vrbica, predstavlja više od praznika, pa narod poštuje običaje od ranog jutra, odlazi u crkvu i kite se zvončićima i vencima od vrbe, a iza svega toga krije se priča o Lazaricama!
Uredba o korišćenju sredstava za unapređenje prometa domaćih turista kojom su definisani uslovi i način dodele vaučera građanima, koji žele da provedu godišnji odmor u Srbiji doneta je danas u Vladi Republike Srbije.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici MUP-a, Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Novom Sadu, zaplenili 10 kilograma kokaina i uhapsili dve osobe, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Istraga ubistva Sretena Petrovića (64), vlasnika preduzeća "Kosi metal" iz Šapca, koje se dogodilo u noći između 7. i 8. decembra prošle godine još nije okončana, potvrdili su Informeru u Višem javnom tužilaštvu u Šapcu.
Delegacija tužilaca iz Sjedinjenih Američkih Država i agenata Federalnog istražnog biroa (FBI) posetila je prošle sedmice Više javno tužilaštvo u Beogradu.
Košarkaši Crvene zvezde večeras (20.15, Arena premijum 1) gostuju ekipi Panatinaikosa, u okviru 34. kola Evrolige. Uoči ovog okršaja, oglasila se Evroliga porukom posvećenom crveno-belima, koja je zapalila društvene mreže!
Italijanski teniser Lorenco Muzeti plasirao se u polufinale mastersa u Monte Karlu i to posle pobede nad Stefanosom Cicipasom sa 2:1 u setovima (1:6, 6:3, 6:4)
Zahtev Volodimira Zelenskog da Ukrajini obezbedi dodatne sisteme protivvazdušne odbrane izazvao je negativnu reakciju korisnika društvene mreže Iks.pat
Ambasadorka SAD u Ukrajini Bridžit Brink dala je ostavku zbog neslaganja sa politikom predsednika Donalda Trampa, piše "Fajnenšel tajms" pozivajući se na njoj bliske izvore.
Ruska vojska zauzela je Žuravku u oblasti Sumi – obruč se steže oko ukrajinskih snaga. Sledeći cilj Moskve je strateški važna varoš Junakovka u istoj oblasti.
Kineski mediji danas su najavili da će predsednik Si Đinping 14. i 15. aprila boraviti u zvaničnoj državnoj poseti Vijetnamu, na poziv generalnog sekretara Centralnog komiteta Komunističke partije Vijetnama To Lama i predsednika te zemlje Luong Kuonga.
Morgan Frimen (87), legenda Holivuda i jedan od najvoljenijih glumaca svih vremena, napokon je otkrio zapanjujući razlog zbog kog decenijama ne skida zlatne minđuše u obliku alki.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar